Zelda

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 11. 2005 19:10

Taky doufám že tu Zeldu nepřeloží na NREV když vypadá tak krásně...to fakt slintám...nechcete někdo prodat Zeldu WW?:-) Jinak když jsme s kámošem vyměnili na měsíc PS2 za GC a pak mi po měsící vracel GC tak jsem měl takový krásný pocit když jsem vybaloval svuj GC jako bych si ho zrovna koupil...:-)

//Edit: Vytrženo ze Sbírky obalů jako Off-Topic. Petr Kolář
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 11. 2005 22:25

Twilight Princess neprelozi, na to dam svuj krk. Shigeru sam ujistoval, ze na GC zustane... ale bude to pro vsechny Zeldare svatek, vyjde TS a o par mesicu dalsi na NREV. CO vic si prat! :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 11. 2005 22:29

To je právě blbé!Kdo na to všechno bude mít prachy?To abych začal krást...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 11. 2005 22:31

prestan kupovat cigarety a chlast ;)
jo a ta trava taky neni zadarmo, musis se krotit :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 11. 2005 22:32

tu nejde o to, ze na to nebudes mit penize, jde o to, ze bude k dispozici, az ji budes potrebovat ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 11. 2005 22:33

Ode dneška začínám šetřit, protože Revo a Zeldu TS budu potřebovat hned, až vyjdou :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 11. 2005 22:34

to je presne i muj pripad... ja bych psychicky nevydrzel uz jen z toho, ze to je a ja to nemam :) . panejo, ja se na to tesim jak decko na bonbon a pritom vim houbeles! tomu se rika sila serie...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 11. 2005 22:40

No to teda jo..Stejnou depku z toho mam i ja...Nejradši bych se nechal zmrazit aby mě ak probudili v době launche Zeldy...To prostě nevydržím do té doby! :(
Něco podobného jsem prožíval u Resident Evil 4, už byl měsíc v prodeji a já stále neměl peníze..Už to nechci zažít...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 11. 2005 22:41

zajimave je, ze ac miluju serii Resident Evil, releaseRE4 jsem vubec neprozival. pritom me potom tak bavila! that is kinda funny...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 11. 2005 22:43

Resident Evil je moje nejoblíbenější série, přitom jsem ještě nehrál RE2...V gamehouse ji mají.....no, a je to zase tady :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 11. 2005 22:44

no pokud jsi nehral RE2, tak je to jasne... ale zapar treba na PC, at usetris. ja to taky dohral na PC a zazitek byl vyborny (sic je na konzoli lepsi). ale s tim zmrazenim jsi me dostal, ze bych sel taky? :D
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 11. 2005 22:47

Jasně, všichni Zelda fans si vlezem do mrazáku, nastavíme budík a jeto..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 11. 2005 22:47

Kéž by to teda šlo, se nechat zmrazit..Už jsem moc blbej z těch sci fi příběhů..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 11. 2005 22:52

muzes si zkratit cas jinyma Zeldama - Ocarina, Majoras Mask, Link to the Past, Minish Cap atd... nebo znovu dohraj WW
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 11. 2005 22:58

Nějak se nemůžu do Ocariny dostat....Že bych si zahrál minish cap na emulatoru??ale ne, musím dohrát ještě Metroid Prime Metroid Prime 2 a Eternal Darkness..Třeba to budu hrát až do léta :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků