Neco pro znalce - "Divne" filmy Tima Burtona

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod David Sláma 17. 10. 2005 14:03

Deppovy kvality nijak nezlehčuju - jen mi z čistě subjektivního hlediska nesedí :)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 10. 2005 09:39

Kdo z Vás viděl Burtonovu Velkou rybu a chce se podělit o zážitek?Někde jsem na to četl recenzi,ale nedokážu si vybavit,o čem to vlastně bylo a jestli to stojí za půjčení.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 10. 2005 10:17

jezek píše:A myslíš
Naposledy upravil OCELOTR dne 19. 10. 2005 10:23, celkově upraveno 2
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 10. 2005 10:22

jezek píše:Kdo z Vás viděl Burtonovu Velkou rybu a chce se podělit o zážitek?Někde jsem na to četl recenzi,ale nedokážu si vybavit,o čem to vlastně bylo a jestli to stojí za půjčení. /quote]


Já to viděl. Je to o OTCI na sklonku života, jak se setkává se svým synem. Syn tátu moc nemusí, protože on celý život vyprávěl historky "alá TIM BURTON" o obrech, čarodejnicích se skleněným okem a tvrdil, že je prožil. No a celej film se střídají záběry ze současnosti jak k sobě hledají cestu, a z minulosti kde táta vypráví ty historky (hraje ho EWAN MC GREGOR).
Tehle film by si možná zasloužil popsat vznešenějším květnopisem, ale já nejsem zrovna básník.

Jo, a mě se to líbilo, ale nejlepší BURTONův film to neni (přesto vyčnívá nad 80% americké produkce).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 19. 10. 2005 10:55

Joo, Dead Man jsme měl teď nedávno možnost vidět a opravdu je to film, který chce po divákovi správné nalazení. Spousta lidí prostě řekla, že ten film je divnej, ale docela se mi líbil. Nechal diváka přemýšlet.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 10. 2005 11:47

Na Deepa mam nejlepsi vzpominky ze "Strach a hnus z Las Vegas".. Spolu s Del Torrem predvedli opravdu slusny mazec :mrgreen:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 10. 2005 11:54

ocelot69 píše:Neviděl, ale jakmile jsem viděl, že zatim stojí JIM JARMUSCH, tak jsem rozhodil sítě. Nevíte někdo, kde by se dal sehnat film KAFE A CIGÁRA ? Jaxi k nám do kina nedorazil (a věřte mi, že naše kino je jedno z mála, který by se nebálo takový film odvysílat).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 19. 10. 2005 17:34

_DAVE_ píše:Na Deepa mam nejlepsi vzpominky ze "Strach a hnus z Las Vegas".. Spolu s Del Torrem predvedli opravdu slusny mazec :mrgreen:


Tak tento film je u nás kultovní. Poprvé jak jsem to viděl jsem na to čuměl jak magor, ale podruhé už to byla komedie jak prase. V tom filmu jsou drsně naarandžováné scény. Thats right music!!! Its a bat country!!!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 19. 10. 2005 18:18

2Jezek> Jo, myslel jsem přesně tenhle. Dávali ho krátce po natočení na dvojce.
Osobně zbožňuji filmy Davida Lynche, přičemž "number one" jsou pro mě Modrý samet a Mulholland Drive. Ale to je samozřejmě trochu OT :)
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 10. 2005 19:00

RE: Loneck - Poprve jsem to videl s kamosem v Minikinokavarne v OV. (Mozna znas). Byli jsme celkem hotovi. Pozdeji nas to napadlo pustit v oblibene cajovne (v uzavrenejsi spolecnosti) pres projektor.. Nekteri lidi meli i pres tricet a bylo videt teprve tam trochu pochopili co jsou vlastne ty DROGY.. :D Ne ze bych byl nejaky prebornik, ale obecne se ti mladsi dostanou snaze k informacim. Jinak film i herci nemaji obdoby.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 19. 10. 2005 19:03

No jestli má člověk na tvrdých drogách takové halušky tak do toho nejdu.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LordGod 25. 1. 2006 08:29

Včera jsem viděl film Kokain s Johnny Deepem a musím říct, že film je prostě bomba ale to nejlepší na celém filmu je opět herecký výkon Deepa. V poslední době je to fakt machr.
LordGod
LordGod
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 12. 2. 2006 13:01

Depp je drsnej a Mrtvy muz je dost dobry film.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Malignus 8. 4. 2007 13:49

Me se filmy Tima Burtona moc a moc libi. Zvlaste Ospala dira, Nocni mura pred Vanoci, Mrtva nevesta a Strihoruky Edward. A navic mií vubec divny neprijdou, i kdyz lidi rikaji, ze jsem divnej... :-)
Malignus
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků