Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 4. 2016 07:59

N.Marko píše:protože na PC normálně nehraju


Asi by to tak melo i zustat. ;-]

Zkusil jsem MP betu Dooma a asi po deseti minutach jsem to smazal. Grafika je naprosto priserna (jakoby portli textury z last gen konzoli), je to pomale a hlavne ty zbrane nedelaji zadny damage. Zase dalsi znacka kterou podelali.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 18. 4. 2016 19:01

sakra,tu je pc sekcia,tak este raz:

Az teraz som zakupil Farcry4.Je kompletne v CZ a musim povedat,ze je graficky skvele vypatchovany.Krasne hladka grafika na Ultra.

-- 18. 4. 2016 19:03 --

aj ja som odskusal toho Dooma este v piatok vecer.Njn,nemastne neslane,nedalo sa to nikde zaradit,ani Quake ani UT.

Ohladne Steamu spokojnosť,pravdu povediac už nič neriešim cez torrenty.Steam je hotovka,ale nejde mi spustiť Smite,vyhadzuje chybu.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 4. 2016 22:18

pustil som sa do Lords of the fallen.Na klavesnici sa okolo bossa toci tazko a tak som skusil ovladac Xbox360.Spokojnost.Nejak som tieto konzolove hry nemusel,ale co sa tyka bojoveho stylu,tak je to skvela hra.Ved aj v minulosti jestvovali hry ako Karateka a mali dobry dej a tazku bojovu obtiaznost.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 30. 4. 2016 19:46

prejdene po 33 hodinach,uff porody.Kupil som k tomu aj dlc,ale to mi je uz asi po prejdeni hry naprd :'(
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S4TW 5. 5. 2016 08:10

Konečně jsem se dostal ke konci HL: Episode Two, takže budu mít celé HL za sebou :-)... jak mě HL 1 trochu zklamalo, tak od HL 2 to je fakt neskutečná jízda a i po těch letech to neskutečně baví :-).
No, a podruhé jsem se rozhodl si dát Dragon Age: Origins... pořád to je RPG, které má něco do sebe a mě fakt baví. Příběhově velká paráda!
S4TW
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 5. 2016 17:51

AC4 po chvilkach. I kdyz to hraju po dosti malych kouscich, tak mi to pripada dost stereotypni (a to jsem tak v 2/3)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 20. 5. 2016 16:51

DOOM4 - zakoupeno.Uz sa tesim na tych 9 z 10 :-- .Multiplayer v bete moc neoslovil,ale zase Quakeovka po dlhom case hadam potesi.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 21. 5. 2016 16:21

tak moje dojmy z Dooma 4 - je to "dost dobra hra",sice jednoducha,ale priama ako Doom 1.

Mam za sebou Doom 3 aj Ressurection of Evil.Podla mna bola trojka skvela,pretoze mala skvely pribeh o tom ako vznikol Doom a ako prebiehal Doom.Myslim si,ze sa v trojke vysvetlilo vsetko a dej sa "vycerpal".Doom 3 je moja srdcovka az na tieto nevyhody - hra sa odohravala dlho v tme s baterkou z coho bolela hlava,kedze clovek travil cas monotonnym bludenim v tmavom bludisku.

Stvorka je ina,jednoduchsia,priamociara.Sice z mobov vyskakuju heal potiony a pri pileni naboje,ale nie je to na skodu a nerobi to hru zlou ci primitivnou.Skor hratelnejsou a lepsou k odreagovaniu od bezneho zivota.Vrazebne sceny zblizka sa opakuju a tym sa stavaju skor zabavou nez postrachom (napr.oproti zvukom z doom 3 z psychopatickeho pekla).Dobre je aj vylepsovanie zbrani,proste oddychovka.Mapa je skvela,je 3d a ukazuje kde uz hrac bol.Odpada preto bludenie ako v Doom 3.Grafika je nadherna,ale este su tu problemy s poklesom na 30fps vdaka nevyladeniu.

Hra ma 54GB a sakramensky dlho nahrava - jednoznacne odporucam SSD disk,potom je to uno tutto.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 5. 2016 16:39

Až upgraduju počítač, tak do DOOMa jdu, trojka mě nebavila kvůli pomalé akci, tohle vypadá na tu správnou "doomovku".
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 5. 2016 13:32

Battleborn - ze zacatku mne to sice moc neoslovilo (hlavne protoze hra v podstate moc nevysvetli o co jde), ale kdyz clovek osaha herni mechanismy tak je to celkem fajn MP zazitek. Akorat musi mit clovek stesti na lidi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 22. 5. 2016 13:35

Já to zkoušel na E3 a přišlo mně to jako o něco míň zábavné Borderlands, teda...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 5. 2016 15:06

Je fakt ze BL se to asi podoba nejvic, at uz stylem nebo humorem. Jestli je to min nebo vic zabavne to je asi na kazdym zvlast. Nicmene hadam ze mne to na par hodin zabavi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 22. 5. 2016 15:09

Ono tam byla tehdy jenom ta coop kampaň, teď ten mulťák má být i víc MOBA, co jsem četl.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 5. 2016 15:18

Jo to mas pravdu, kampan je hodne podobna BL. Ja to koupil hlavne kvuli MP ale rekl jsem si ze nejdirv dojedu ji a vyzkousim si vsechny hrdiny, protoze z kazdym se hraje trochu jinak.

MP jsem zatim zkousel jen tak z okraje. Rekl bych, ze i kdyz si to bere zaklad z MOBY tak si i tak nejak jde vlastni cestou. Jsou tam sice prvky taktiky (staveni vezi atd) ale tak 70% je spise porad jen FPS.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 5. 2016 05:27

Ertefol píše:trojka mě nebavila kvůli pomalé akci, tohle vypadá na tu správnou "doomovku".

spravna DOOMovka to je,ale moc mi tam nesedia challenges a collectables.

Challenges v style "zabi 3 possessed s vybusnym sudom"ci "zabi zhora skokom troch possessed soldiers" atd. mi pride v DOOMe trosku stupidne,pretoze sa hrac sustredi na to,co nema s dejom hry nic spolocne,teda s prezitim na Marse.Na druhej strane Doom survival by nudil a tieto challenges ma donutili k tomu,aby som si zahral povodne levely a to s velkou radostou.Hra si totiz pamata tvoje nove zbrane aj veci,ktore si v povodnom leveli odomkol,takze staci dokoncit challenge a vypadnut z levelu a yup,bodik challenge je na svete.

Hladanie panacikov Doom je sice zabava,ale taktiez skor hranim retro levelov za ucelom zozbierania vsetkych secrets.Inak nechapem preco prave tento panacik,urcite len koli zabave.Co by som tam dal ja? asi nejaku lebku ala Doom :hm ,ale to by bolo skor do Predatora.Mozno nejaku miestnost mrtvol ludi,ktori sa snazili ukryt v nejakej sachte (pre pozostalych :D ) ,ale to by zase nebolo zabavne a bohvie ci by potom utrzil DOOM tolko predanych kusov.No nic...takze zbierame panacikov :-- ^^
Obrázek

Elite Guards - takto nejako by malo vyzerat zbieranie collectables,smekam :tleskani

Ohladne Rune Trials si myslim,ze by stacila nejaka miestnost,kde pri prebiehala tato udalost.Metreba nejaky portal do inej dimenzie.Perfektne to bolo vyriesene v Lords of the Fallen.

Inak je hra pecka,lutujem ze som nezakupil original s DVD obalom.Tato hra by mala patrit na policku kazdeho poctiveho hraca :)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků