Nejlepší akční hrdina

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tomy(smazano) 5. 10. 2005 20:54

se kterou postavou nebo postavičkou se vám nejlíp hraje, je nejkrvavější,nej sexi. simpatická, atd. hoďte sem svuj názor popř. obrázek. Pro mě je nej Duke a jeho hlášky budiž mu země lehká :?
tomy(smazano)
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 5. 10. 2005 21:04

Káťa Archerová z NOLFu, a hlavně z druhého dílu série, je skvělá.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 10. 2005 21:37

Morte z Planescapu :mrgreen: ...
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 10. 2005 05:10

Serious Sam,jeho hlášky jsou naprosto dokonalé:"Double gun,double fun!"
Obrázek
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 6. 10. 2005 06:23

Kde jsou staré dobré časy pořádných hrdinů překypujících geniálníma hláškama. Pro mně bude asi největší kalibr Caleb z prvního dílu BLOODa. To byl klasa chlap. Vypadal sice jak Zorro, ale skvěle hláškoval. Například situace, kdy jsem se probojovával jedoucím vlakem plným zombíků a šílených mnichů (tihleti mniši měli fakt geniální hlášky)k lokomotivě a v okamžiku, kdy jsem to do jednoho z nich napálil z bezprostřední blízkosti ze své věrné upilované brokovnice, navíc pěkně z obou hlavní naráz, až za šíleného řevu vyletěl z jedoucího vlaku, tak Caleb temným hlasem pronesl:"GET OFF MY TRAIN!"... Nebo když jsem pak dorazil na pouť... "HMMMM, THIS PROMISES TO BE FUN!" A pak po mě z okna v druhém patře začal pálit borec s Tommy Gunem, tak jsem palbu opětoval, a když utichl jeho řev, Caleb smutně pronesl:"NO ONE WANTS TO PLAY WITH ME..." Nebo když se mi povedlo roztrhat vícero nepřátel dobře loženým dynamitem nebo napalmometem až vzduchem létaly kusy těl.... a Caleb vesele pronesl:"TA DA DA THAT'S ALL, FOLKS!". V dešti si zpíval píseň Singin' in the Rain. Prostě Caleb je frajer !!!!!!!!!!!!!
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 6. 10. 2005 06:33

Hmmmm, když tak po sobě čtu ten příspěvek, asi bych měl zdůraznit, že se po mentální stránce cítím zcela zdráv. Také jsem přesvědčen, že hraní her na mě nezanechává žádné negativní následky a mé příspěvky opravdu nejsou psány z ústavu pro psychicky narušené jedince... Ale možná bych se nad sebou měl trochu zamyslet.... :-)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 10. 2005 07:16

To je v pohodě.Já jsem si teď s kámošem vyměňoval přez mejl hlášky od Sama a oba jsme naprosto v pořádku :D
Přidávám:"Rocket louncher,ROCKET ROLL!" nebo když zvedne telefón:"It's me." "Who me?" "Sam,Serious Sam."
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 6. 10. 2005 07:44

Když jsme u těch hlášek tak jsem si vzpomenul na naprosto geniální kosmický simulátor, no spíš střílečku, Wing Commander: Prophecy. To byla pecka. Pamatuju, jak jsem ve dvě ráno se sluchátkama na uších, zvukem skoro na max kosil se svojí letkou nepřátelské mimozemšťany Kilhathi (nebo tak nějak, vypadali jako brouci). Kácel jsem se na židli jak praštěný a citoval hlášky společně s Caseym (hlavní hrdina). Jo jo, doteď pamatuju na kámoše Spidera a Stiletto a další z naší letky... :-)

SPIDER:"SWITCH TO THE FULL GUNS, HEAVY, HEAVY CONTACT!!!"

SPIDER:"MULTIPLE TARGETS CLOSING FAST!!!!"

CASEY:"HOW'S GOING?"
SPIDER:"MODERATE DAMAGE, BUT I AM STILL DEADLY"

Nebo kupa výborných Taunts na nepřátele:

"KISS YOUR TENTACLE GOODBYE!"
"YOU WANT A PIECE OF ME, HUH, YOU WANT A PIECE OF ME ???!!!"
"I HATE ROACHES!"

Prostě atmosféra 100%......
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 10. 2005 08:36

Nebudu se opakovat se SNAKEm, takže DANTE z DEVIL MAY CRY.

Obrázek

>to MR.LISTER. Mám tušení, že to byli KILRATHI a byli to kočkovitý šelmy, nebo tak...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 10. 2005 08:53

No Snakea by Ti asi někteří nacpali....víš kam :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 12. 10. 2005 07:49

Sam Fisher a Hitman - svoji roli hraje jak kvalita her ve kterých tihle dva týpci vystupují ale i dabing obou. A u Sama hrají prim i jeho hlášky. Ze starších samo Duke Nukem. Co se týče ženských tak Cate Archer je fakt kus - jenže málo platné já se u jejího druhého dobrodružství šíleně nudil - hlavně díky neustálým loadingům. Ale virtual babe je to pěkná. Jinak nejzajímavější hrdinové na PC za poslední léta je i vampíři komunita z Vampires the Masquarade - Bloodlines. Osobně doufám že tahle série na poli počítačových her nezkončila protože výše zmíněná hra i přes svoji zabugovanost a smutný konec Troika Games byla ve své podstatě skvělá.

No a zapomenout nesmíme ani na dva herní BOHY - bezejmenného mariňáka ze série Doom a samo Gordona Freemana z Half lifu. Takže asi takhle.

No ale když o tom tak přemýšlím tak mojim nejoblíbenějším hrdinou od cca roku 1992-2005 bylo - LETADLO ! A je to jasné - LETADLO je král. Zvláště když má vrtuli a pár děl a kulometů. Ať to byla F-19,ať to byly Fokouš z EAW, anebo banda letadel ze série Il-2 +pacific fighters se všemi těmito mašinami jsem ztrávil stovky ne li tisíce hodin. Prostě letadlo je letadlo.
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 10. 2005 15:55

PC píše:No ale když o tom tak přemýšlím tak mojim nejoblíbenějším hrdinou od cca roku 1992-2005 bylo - LETADLO ! A je to jasné - LETADLO je král. Zvláště když má vrtuli a pár děl a kulometů. Ať to byla F-19,ať to byly Fokouš z EAW, anebo banda letadel ze série Il-2 +pacific fighters se všemi těmito mašinami jsem ztrávil stovky ne li tisíce hodin. Prostě letadlo je letadlo../quote]

Mno a ty skvělé hlášky, brmm, brmm, ratatata :mrgreen: :mrgreen:
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 10. 2005 16:36

Instruktáž u Il2 je super.Tam jsou dost dobré kecy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 12. 10. 2005 20:44

Kde trčíš, sakra, zaraď sa do formace ! Zostrelte, zostrelte ho ze mňa, mám ho za *****, ***** ! (Slovenská kampaň).


Někdy je mi fakt líto že česká letecká komunita je tak neuvědomělá a radši létá za nácky. Když mají svoji kampaň naši bratia tak mě by se líbila za 1. letecký pluk v SSSR a konečně - mohla by to být kampaň československá, však nejeden slovenský pilot přelétl k sovětům. Anebo takové SNP - snad se dočkáme prý se už kuchtí mapa Slovenska ! Ale taková mapa Československa, třeba Ostravská operace anebo Praha - ale tady je naděje nejspíš mizivá :(
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 12. 10. 2005 23:49

Trocha nostalgie 8)
Obrázek
AnachronyX
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků