Ohlasy na aktuální Doupě - 10/05

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 11. 10. 2005 15:01

Tak jsem zjistil,že s DVDčkem z doupěte je to úplně jinak.Dneska mi demo Bet on Soldier šlo nainstalovat úplně v pohodě.Žádný zásek,nic.Prostě pohoda.Takže typuju,že záleží na náladě machaniky :D
PS:Ale Starforce mi rozhasila celý komp :?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dereksmart 12. 10. 2005 09:24

Grafika doupě je snad kromě levelu nejlepší na trhu tak proboha
žádné velké změny! Neposlouchejte samozvané grafiky a snažte se radši udržet kvalitu a cenu jinak vás převálcuje game on.
Jo a chce to trochu vylepšit dvd- menu je asi ještě horší než předtím a například bf2 demo mi nefunguje vůbec.
dereksmart

Odeslat příspěvekod jezek 12. 10. 2005 13:23

Souhlasím i s tou úpravou dvd menu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Chroust 29. 10. 2005 20:17

Ahoj nechci nic rikat, ale engine menu dvdčka je prebrany z časopisu jak na počítač a ubrali jste obrázky.Ja bych se vratil ke stare html verzy a jen bych ji vylepšil. Konec buzerace teď pochvala: Hmmm cena pořád 79 kc ja si myslel ze v tyhle době cena bude na 100kc ,supr čtení (jako vždy) a jestš lepší obsah dvd. Jestě se chci zeptat jestli byste i k předplacenym dvd nemohli davat pevny obal. zatim ahoj :wink:
Radek Chroust
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 7. 2006 10:39

Dovolím si tohle téma locknout...přeci jenom je dost staré a vyskytují se zde už jen spamy
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků