BOILING POINT- záseky

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod earl 5. 10. 2005 02:12

Dokař Antonio(indián):zmlátili ho banditi a odvezli v humru.S indiánama jsem na tom -15.K diskusi se mnou používaj oštěpy a foukačky.Cachua v baru v Puerto Sombra po deseti tequilách též nevylepšil mojí reputaci u indiánů.Likvidace pár příslušníků kterékoliv frakce taktéž nevyladila moje vztahy s indiány.A jelikož zjistit,kam byl dokař odvezenej(od stařešiny vesnice Salvatore) je teď muj jedinej hlavní úkol na linii pátrání po dcerušce,tak nevim... :evil: Ale jinak to šlape!
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 10. 2005 13:38

Indiáni nemusí civilisty
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 5. 10. 2005 15:01

mam dotaz: muzou spatny vztahy s mafii zkomplikovat patrani po dceri?
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 10. 2005 16:36

dostal jsem se jnom do druhého města, ale mafii mám na -100, takže asi ne :)
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earl 5. 10. 2005 17:44

Ty civilisty zkusim,ty jsem vynechal.A co se týče těch vztahů celkově,tak se změněj za celou hru asi tolikrát,že momentálním stavem vztahu k té či oné frakci se asi nemá cenu zabývat.Teda pokud se člověku nestane to co mě... :P
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earl 6. 10. 2005 00:55

Tak nevim.Podrtil jsem všechny frakce na -30 až 50 a nic.Asi mě nezbude,než dělat side questy,a třeba se tam časem objeví nějakej,co to zvedne u indošů... :?:
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 10. 2005 14:41

no, já jsem dělal pro indiáni side-questy a právě když jsem killil civily tak mi stoupala oblíbenost... Nevím, nemám teď funkční DVD-ROM taKže si to nezahraju...
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earl 6. 10. 2005 16:45

Hmm,takže to chce trpělivost,než se zas vyskytne nějakej vhodnej quest.Ale jinak je to P-A-R-Á-D-A -konečně inteligentní našláplý 3Déčko-jojojo! :twisted:
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earl 14. 10. 2005 15:28

Kilometry pěšky,kilometry v káře,desítky kilometrů ve virtaljotu,nějakej ten vedlejší úkol,JEDNA RADA OD PETEHO NA LEVELU.CZ a hle-stačilo se zkusit zeptat v kukuřičném poli jednoho z okopávajících indiánů-takovejhle vývoj v situaci jsem ještě nezapsal.TA HRA JE PROSTĚ VYNIKAJÍCÍ...! :twisted:
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 15. 10. 2005 21:13

ČASTO UKLÁDEJTE!!! 2 hod sem hral a neukladal a pak mi to spadlo...
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 15. 10. 2005 21:32

mam dotaz: da se spat v aute? jak?
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earl 19. 10. 2005 19:42

Jasně že dá.V lese atp...Stiskneš J a vybereš dobu spánku.
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earl 25. 10. 2005 14:47

Tak jsem to dopařil.S Antoniem to bylo zcela v duchu hry-jako v životě.Ani jsem se pak nenas*al,hleděl jsem jak puk,jak je to geniálně vymyšlený.A co se týče konce(mluvim o dceři,nikoliv o Xenusu-na ten teď teprve vlítnu),tak ti se slabšíma nervama pozor.Sám jsem psal kamsi do diskuze,esli to néni bug... :mrgreen:
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JJejter 18. 1. 2006 11:13

štve mě jak to lahuje !! mělo by se to radši po částech loadovat než sekat když jedeš nebo tak. jo hele dostalo mě jak na mostě stojí ten typek ať řeknu cokoliv tak skočí dolu to jem z nej vzdycky nemoch :)
JJejter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 18. 1. 2006 16:43

Mě u Boiling Pointu dostalo to, že bez opravného patche jsi nemohl dohrát ani hru !
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků