Pro Evolution Soccer 4 - game server

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Koblih 1. 10. 2005 19:12

Neznate nekdo nejaky online game server pres ktery bych mohl hrat tenhle super fotbal?...S kamosem mame oba neverejnou ip adresu a tak se k sobe nemuzeme pripojit primo:(...Diky za odpovedi
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Muta_T 17. 2. 2006 15:48

Ano, prosím, poraďte mi nějaký turnaj v PES 4, neboť PES 5 mám jen na PS2, prosím. Díky moc
PES 5 - nejlepší fotbal na světě.
Jestli znáte nějaké pěkné triky v PES 5, napište mi prosím na soukromou poštu nebo na e-mail.
Díky
Muta_T
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 2. 2006 14:25

Myslím že pomůže program himachi který vytvoří virtuální sít
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 18. 2. 2006 22:45

Jo pres hamachi jsem to uz zkousel,ale bohuzel hra byla skoro nehratelna,kdyz jsem byl host,a uplne nehratelna,kdyz jsem byl client :( Tim nehratelna mam namysli velkou odezvu

A to jsem si myslel,ze kdyz muj net 190/130(down/up),ping kolem 20, zvladne CoD2 pri 30 playerech uplne v pohode,tak by nemel byt PES problem. Ale asi to Hamachi samo o sobe dela velky traffic nebo ja nevim :?:
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Muta_T 19. 2. 2006 09:24

Koblih píše:Jo pres hamachi jsem to uz zkousel,ale bohuzel hra byla skoro nehratelna,kdyz jsem byl host,a uplne nehratelna,kdyz jsem byl client :( Tim nehratelna mam namysli velkou odezvu

A to jsem si myslel,ze kdyz muj net 190/130(down/up),ping kolem 20, zvladne CoD2 pri 30 playerech uplne v pohode,tak by nemel byt PES problem. Ale asi to Hamachi samo o sobe dela velky traffic nebo ja nevim :?:


Není to tvým připojením, ale slyšel jsem o PES 4, že je právě pomalejší, tak se turnaje pořádaly ve WE8, ta je prej lepší
PES 5 - nejlepší fotbal na světě.
Jestli znáte nějaké pěkné triky v PES 5, napište mi prosím na soukromou poštu nebo na e-mail.
Díky
Muta_T
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků