PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Loneck 8. 9. 2005 18:36

Jo no to budí k zamyšlení...
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 8. 9. 2005 18:38

Jsme prostě nějaký agilnější :-).
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 8. 9. 2005 18:48

dalik píše:Dobře všem co mi odpověděli díky, ještě mi prosím řekněte, která konzole se kdá kde koupit za nejlepší cenu, díky, zatím se mi líbí tak oba stejně, obě dvě konzole nebo handheldy, ale myslím že se mnou souhlasíte, obě konzole dohánějí, nebo už dohnali klasické konzole, jak jsem napsal, líbí se mi obě, ale u PSP mám fakt hroznej strach že poškrábu display, mám Siemens M65, taky má takhle odkrytej display a mám ho hrozně dorasenej, tam se mi více líbí DS ko, ale zase mě hrozně láká GTA Liberty city, nevíte někdo, jestli v budoucny nevyjde nějaky pořádný GTA na DS ko. PAk se mi na PSP líbí Grand turismo a tak, ale zase některé hry na dsku jsou taky supr, no ještě uvidíme, taky se docela bojím u PSP o tu jejich mechaniku na UMD disky, poraďte díky /quote]


ber v uvahu to, co jsem napsal ja. jsem k nds a psp neutralni, nemam ani jednu (mam gba), ale priznavam, ze fandim nintendu. avsak gta vyslo i na gba, tak proc by nevyslo na nds... nds se taky prodalo MNOHEM vice kusu nez psp, takze kde myslis, ze vyvojari budou smerovat sve vytvory? co se tyce grafiky, neposlouchej dark_one, je to zaujatec. grafika je samozrejme horsi nez u psp, jenze na nds jedou dve na sobe nezavisle obrazovky, kdybys dal nejakou hru na psp do split screenu a kazde casti pridelil polovinu celkoveho vykonu psp, nebyl by to takovy rozdil. podivej se nekdy nekde na screeny z n64, pricti si o dost vetsi vykon a odecti rozmaznuti textur (coz je umyslne, aby to na malych displejich nematlo oci). ja osobne mam n64 a dost her na nej, v killer titulech je grafika na poblazneni, o nekolik trid lepsi nez ps1, takze pocitej s tim, ze nds umi jeste lepsi a k tomu ma novatorsky pristup k hratelnosti. je to na tobe...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalik(smazano) 8. 9. 2005 19:28

Díky všem, asi máte pravdu, taky to vidim na DS ko, PSP je taky dobrý, ikdyž se mi líbí víc ds ko, ale musel bych na něj šetřit o hodně delší dobu, radši si koupím ds-ko a 2 hry a budu to mít za stejnou cenu, teď ještě kde si ho koupím. Ty dvě obrazovky jsou super a jedna dotyková, to je good. Nemáte někdo nějaký skušenosti s tím vším pls. Díky všwm, který mi pomáhají.
dalik(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 9. 2005 19:43

DSko je super ...jdi do toho každopádně neprohloupíš když ho koupíš :-) dotykový displej je super a ta zábava to ani nemluvím...DSko kup na http://www.gamehouse.cz
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 8. 9. 2005 20:12

Jo já mám DSko a jsem s ním 100% spokojený. Využití mikrofonu je skvělé, stereo zvuk jakbysmet, grafika je hezká, dotykový displej je skvělý= DSko je prostě dobrá věc. Ještě si připočítej věci se kterými se plánuje dopředu a vyjde ti že je to prostě good.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 9. 2005 20:20

->Petr S. Kenedy: Ale vubec to neni divne. Jak uz jsem psal, mensiny maji tendence sjednocovat se. PS2 ma doma kazdy druhy, tudiz PS2 komunita zadne takove tendence nema. Alespon ne v takove mire.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 9. 2005 20:26

Ja mam zase doma PSP jsem taktez spokojeny. Display je obrovsky, prehravan filmu nema chybu a grafika je vybrousena :-)
Nesnazim se byt nezaujaty, naopak. Ovsem kdyby tady vsichni jen omilaly DSko je nejlepsi, je nelepsi, DSko ne nejlepsi, nejlepsi je DSko...byla by to trochu nuda, ne?
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 9. 2005 21:23

Nehlede na to, ze nejlepsi je PSP :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 9. 9. 2005 06:11

:-) nehledě na to že tu zase kecáš blbosti, protože nejlepsší je DSko....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 9. 9. 2005 06:19

->Smone: HA, tak presne to jsem mel na mysli :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Orin 9. 9. 2005 06:56

Mam obe uz docela dlouho a hodnoceni je : DS naprosto hratelna vecicka (naposled hra Yoshi..), jedina poznamka je ke grafice, ktera je slabsi (ale na tom tak nezalezi) - 9/10. Na PSP je slusny hrani v paradni grafice. Ja to vyuziju predevsim na sporty. PSP je technologicky hodne napred, ale film, ani hudbu si nevychutnate kvuli zasr.ny potichy reprodukci zvuku. Nevim kteryho ***** to napadlo, ale to je takovej bug, ze to PSP totalne potapi i pres vsechny kvality (jo a jeste ta lowbaterie :) ) - 6/10.
Orin
First Blood

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 9. 9. 2005 07:17

Ano, je pravda, že zvuk na PSP je poněkud slabší, ale pokud připojíš kvalitní sluchátka, je to super. Já zkoušel pořádný traktoráky a je to paráda. Jenom se mi s něma nechce chodit po ulici :-D Navíc, u UMD filmů lze přímo v nastavení PSP zvýšit hlasitost (je tam volba normal,+1,+2), teď nevím zda to funguje i u filmů z MS. No a dodávaná sluchátka z Value Packu jsou tzv. "Ear Friendly", max 90dB, takže crap... Ale zvuk je slabší, to jo, oproti jiným mp3 playerům...
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lewko 9. 9. 2005 09:15

Co sa tyka tvuku na PSP - je to opat jedna z politik SONY - "if it is abug, call it a feature... " No asi v tomto zmysle : Ak si vsimnete walkmany a ine audio-prenosne vyrobky firmy sony, vacsinou sa im vytykala vzdy 1 vec a to nizsia hlasitost zvuku. Dovody su 2.
1. Hlasny zvuk dost zerie baterku a preto ide o snahu znizit spotrebu energie a tym predlzit zivotnost pristroja na baterii..

2. Sony sa vzdy snazila chranit sluch pouzivatelov ich pristrojov tym, ze do svojich vyrobkov implementovala funkciu ako napr. AVLS (ak ste niekto mali walkman Sony viete o com hovorim). Teda v kazdom letaku k sluchatkam Sony pise, ze vysoka hlasitost moze poskodit Vas sluch a najma dlhodobe pocuvanie na hlasnej hudby(to je overene - trebars aj na mne :). Preto Ear friendly - sluchadla. Ak si chcete vychutnat zvuk naplno, netreba donekonecna zvysovat hlasitost (a otupovat si sluch) ale staci si kupit uzavrete sluchadla, ktore odrusia zvuky z okolia....a to Vam potom bude stacit polovica zvukovej sily PSP :)
Tipo 1.6 AT, Lounge
lewko
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 9. 9. 2005 10:29

Tak se taky zapojím do této plodné diskuze o tom jestli je lepší PSP nebo DS a nezaujatě (nemám ani jedno) musím říct, že nejlepší je GPX2. :)))))
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků