Maličkost do kapsy

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 9. 2005 20:17

Kdyby radši udělali NINTENGIRLS. To by nebylo marný :D... Akorát by to asi nebylo nic pro náctiletý pokémonisty.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 9. 2005 20:53

Tjn. nejakou slicnou divcinu bych na dotykovem displayi klidne poskarlil :-)
Ovsem neco takoveho by bylo striktne proti nezavadnym Mario-like hram od Nintenda...
Navic by to v Americe hned zakazaly, Nintendo by zazalovaly a potom jeste vybombardovali Japonsko :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 9. 2005 21:06

"Během prvních čtyř dnů prodeje PSP ve Velké Británii se prodalo 185 tisíc kusů konzole, což je dvakrát více než konkurenčního NDS při jeho startu. Britové si jistě dobře uvědomují, že těch 80 Liber navíc, co za PSP dají se rozhodně vyplatí. Dobře se prodávají také hry, tento týden jich je devět z deseti v žebříčku všech platforem určeno pro PSP. A do top čtyřicítky se dostalo dvacet z čtyřiadvaceti launchových her."
Go for it PSP :-)
Zprava je z http://andrewsm.net/psp/
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 9. 2005 21:11

wow, pirati delaji PSP emulator pro PC a Xbox...moje PC asi nema sanci, ale PSP hry na Xboxu, to by slo :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 6. 9. 2005 21:31

ocelot69 píše:Kdyby radši udělali NINTENGIRLS. ./quote]


To neudělají, stejně jako neudělají "kočičí" verzi. A víš proč? Protože by se jim nepovedl tak hezký název jako je NINTENDOGS. Vystihuje to název zvířete i název firmy. Jedině by mohlo ještě vzniknout tohle:
Obrázek Obrázek.

BTW kdo říká, že je Nintendogs jenom pro děti?
Obrázek.

(Zveřejněné obrázky vznikly ve fantazii chorého mozku v hlavě nudícího se grafika a nezobrazují žádný aktuální nebo budoucí produkt.)
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 9. 2005 21:48

Tak tohle je teda fakt dobrý obrázek ale pokud vím tak jsou to všechno štěnata tak uvidíme jestli se z toho narodí další pejsek :-) no každopádně si chci nintendogs vyzkoušet....jo nintengirls by taky fakt nebyly špatné :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 7. 9. 2005 06:18

Namcobras, lol
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 7. 9. 2005 10:32

prectete si podtitulek u toho "aktu"...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 7. 9. 2005 10:33

vsimnete si hrbetu u tech krabicek u squarelephants a namcobras...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 8. 9. 2005 06:13

Hmmm, tak jsem vyzkoušel už dva kusy PSP a na obou byly Dead Pixely... Navíc se mi zdá, že ten display má nějakou moc nízkou odezvu... Sakra, těšil jsem se na to půl roku, 2.září jsem to okamžitě koupil a teď jsem z toho zklamanej... Se Sony to jde nějak z kopce... Ještě zkusím chvíli shánět bezvadný kus a pak to vzdám a vrátím se k PC.... Ale je to nádherná věcička, čest designérům a vývojářům.
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 8. 9. 2005 08:48

Tak jsem vrátil své druhé PSP. Vyzkoušel zbylé 3 co měli v prodejně a ani jeden nebyl bez chyby... Mám zpátky peníze, PSP je piece of junk... možná druhá várka co přijde do Evropy bude lepší... Sakra, sony se vytahuje svým unikátním displayem a není schopná vyrobit většinu kusů bez vadných pixelů. Crap...
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 9. 2005 11:05

Tak vidíte další chyba PSP...u NDS jsem neviděl žádné dead pixely...sice jsme zkoušel jen dva kusy muj a od kamaráda ale jde vidět že nintendo je na poli handheldů prostě jasná jednička a handheldy dělají kvalitní :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spage 8. 9. 2005 12:13

to je divny s tema dead pixelama, podle me jich tolik byt nemuze. ja si psp koupil 1.zari a je bbez problemu a jsem z hnej nadsenej
spage
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 9. 2005 12:23

Abych se priznal, u zadne PSP jsem take zatim nevidel zadne dead pixely :-)
Ale co jsem cetl na netu, tak dead pixely jsou videt jen pod loupu a v podimnkach absolutni tmy...
Tak nevim, bud moje PSP nema dead pixely, nemam na to nemam dost tmu, kazdopadne myslim, ze zrvona display neni ta spravna cast pristroje, ktera se da na PSP kritizovat...
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 8. 9. 2005 13:05

Peter S. Kenedy píše:Tak vidíte další chyba PSP...u NDS jsem neviděl žádné dead pixely...sice jsme zkoušel jen dva kusy muj a od kamaráda ale jde vidět že nintendo je na poli handheldů prostě jasná jednička a handheldy dělají kvalitní :-)e/quote]


Jo, jenže PSP má 3x větší display a udržet u takový velikosti NO DEAD PIXELS je už docela machrovina....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků