Far Cry Primal / Just Cause 3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod antlouc 26. 3. 2016 19:33

Co byste doporučili?

FarCry nebo Just Cause?
Co je zajímavější, zábavnější a zabaví na delší dobu?
antlouc
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 3. 2016 19:39

Které FC a JC? Jestli ty nejnovější, tak jako člověk který je má obě doma ti říkám, že ani jedna nestojí za plnou cenu.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antlouc 26. 3. 2016 19:43

Aha.. Díky za názor
A dokázal bys doporučit nějakou lepší?
Vzhledem k ceně a hratelnosti?
antlouc
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 3. 2016 20:08

Battlefield 4 MP je bezkonkurenční zábava na dlouho.

GTA V je prostě další GTA.

Zaklínač 3 je super, pokud máš čas. Pro mě to není jen kvůli tomu.

V podstatě všechny tři jsou otevřené a je jen na tobě, jak je hraješ.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antlouc 26. 3. 2016 20:18

GTA nějakou dobu mám a už poměrně mě omrzelo.
Battlefield moc nevyhledávám.
Ale Zaklínač je dobrý tip.. něco v tom stylu bych si určitě chtěl pořídit.
antlouc
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 3. 2016 20:28

Mělo by to být super. Nevím, proč to nehraju, ale nějak není nálada řešit cizí problémy :D

Jinak BF je asi to nejlepší, co můžeš na dlouhodobé hraní mít. Není to tak rychlé jako COD, takže i kdybys neuměl střílet, tak to vyhraješ taktikou. Dlouho jsem nic lepšího a trvanlivějšího nehrál.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antlouc 26. 3. 2016 20:37

Když to píšeš takhle tak nevím jestli bych Zaklínače hrál.. stejně jako ty :D
Ale rozhodně moc děkuji za radu :)
antlouc
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 3. 2016 20:52

Mám tak cca půl hodiny denně. To ti stačí tak trochu se do Zaklínače dostat. U BF stihnu tři (občas 5) hry v Lockeru na HC. Zážitkem je každé úplně jinde. Celkově máloco tomu může konkurovat.

V pohodě, uvidíš. Zkoukni videa a třeba vybereš něco úplně jiného. Ale zase je potřeba zmínit, že FC a JC jsou špatné hry proti těm špičkovým. Proč hrát něco, co není dobré a za stejné peníze jako ty nejlepší :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antlouc 26. 3. 2016 21:04

Jo prostě jsem přemýšlel o nové hře a vzpomněl jsem si zrovna na ty dvě protože se o nich hodně mluvilo. No asi teda nebudou nejlepší volbou.

Každopádně vezmu k srdci tvoje rady a něco vyberu. Jsem rád že mi radí někdo kdo má očividně něco nahráno. Vzpomenu si na tebe až budu spouštět novou hru co si vyberu.
antlouc
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 3. 2016 21:14

Zase tak moc nehraju :D Každopádně tady hraje někdo BF a můžeš zkouknout, co se dá stihnout za 14 minut. A ještě ti zbyde 16 na další hru :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antlouc 26. 3. 2016 21:43

Ještě mě tak napadá..
Co říkáš na Fallout 4?
antlouc
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 3. 2016 21:48

Tdjohne, to vypadá úplně jak nějaká CODko :-/

Když už jsi ten odborník, co je lepší, BF3 nebo 4? Já hrál kdysi kampaň 4 v rámci toho free týdne a bohužel jsem to nestihl dohrát, což mě docela mrzí. A nebylo to zlý, hlavně jsem čuměl z tý grafiky. Nejsem na nový hry moc zvyklej :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 3. 2016 22:58

antlouc píše:Ještě mě tak napadá..
Co říkáš na Fallout 4?

Je to od Bugthesdy a stojí to hromadu peněz. Až to někdy vydají celé, tak si to možná koupím, pokud to alespoň půjde hrát. Ale obecně Bethesda dělá hry pro dost speciální publikum a já to fakt nejsem. Takže neporadím.

Sasakr píše:Tdjohne, to vypadá úplně jak nějaká CODko :-/

Když už jsi ten odborník, co je lepší, BF3 nebo 4? Já hrál kdysi kampaň 4 v rámci toho free týdne a bohužel jsem to nestihl dohrát, což mě docela mrzí. A nebylo to zlý, hlavně jsem čuměl z tý grafiky. Nejsem na nový hry moc zvyklej :-)

Protože to hraje na kompu a nehraje moc takticky. Já třeba střílet neumím, tak musím hrát více takticky.

Spíše 4, ale trojku jsem hrál jen chvíli a přešel na 4. Jestli myslíš singl, tak to je odpad oboje. Úplně zbytečný to hrát. Ale grafika je super a to i v MP.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 3. 2016 09:08

Fallout4 je špatné RPG. Tečka. Spousta chyb, grafika na facku, hlavní questy o ničem, evidentně nedodelane. Po 15 hodinách jsem to v jednom bugu vzdal. Zahraju znovu za tři roky.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 3. 2016 19:02

Co Phantom Pain? Je to velke, otevrene, strili se tam, grafika je na spici...

Akorat v pribehu budes plavat.

BF je MP sracka.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků