Rally simulátory

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Nosi 19. 4. 2005 18:04

Xpand rally, Rallisport Challenge, Colin Mcrae rally, Richard Burns Rally, V-rally a ostatní. Jaké hrajete?
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dewil 22. 5. 2005 12:20

Richard Burns Rally, ale uz nemam tolik casu. Radsi si dam Tocu 2, nebo NFSU...
Momentálně bez počítače - píšu z AMD K6 :sad:
Dewil
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 5. 2005 12:35

Rally trophy, Rally championship 2000 :)
tOplOaDer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fri100 17. 6. 2005 22:20

Nejdřív to byl Collin McRae, potom Rally Champ. 2000, a teď je RBR - zatím nejlepší rally simulátor 8) :D
fri100
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 18. 6. 2005 10:16

Nejvíc jsem strávil u Rally Championship 2000. To mi připadá v poměru reálnost/hratelnost asi nejlepší.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 10:56

Já jsem nejvíc hrál CMR 4.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 9. 7. 2005 16:37

Musim říct že rally mě nikdy moc nebralo nikdy sem se ho nenaučil pořádně ovládat :cry: .
Před měsícem sem si ale na PS2 musel pořídit WRC4 protože ta mě opravdu chytla :D
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady 1. 8. 2005 19:29

volakedy som hraval hru, volala sa, ze Rally 97 (mozno, ze to malo iny nazov), velmi dobre preteky
mno, ja som cital recenziu na RBR a tak som to skusil, no je to prekliate tazke. pisali tam, ze ked nemate volant, ani to neskusajte hrat - pravda, na klavesnici sa to neda !! som to po par tratiach (ked som zistil, ze to nema zmysel) vyhodil...
brat hrava Collin McRay Rally 2004, drvil to velmi casto a dlho, urobil tam neuveritelne casy !! odvazim sa povedat, ze malokto by nanho mal.
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 1. 8. 2005 19:53

Jo a ještě jsem zapoměl, že nejvíc jsem se vlastně nahrál SEGA RALLY CHAMPIONSHIP. Byly tam sice jen 3 auta (Lancia Delta, Toyota Celica a Lancia Stratos) a bylo to arkádové rally, ale o to lepší byla hratelnost.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 1. 8. 2005 20:28

Ha, SEGA RALLY! Best of the Best! Tu hru jsem hrál snad rok v kuse a pořád jsem si zlepšoval časy a nebo jen projížděl šampionát. Skvělá hratelná rally. Škoda, že dvojka na Dreamcastu už nebyla tak dobrá.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 18. 8. 2005 00:32

RBR je pro me nejslepsi simulator rally, co kdy byl, ale CMR je zase uzasna "hra". Jo a ze se to neda hrat jinak nez na volantu?? Kecaji ja to parim na joysticku a je to i lepsi nez volant ;) ovlada se presneji ;)
mickaelb
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 18. 8. 2005 09:19

Já jsem byl se podívat na Autosalonu v Brně,jak byl a tam bylo auto,ty si do něj sedl,před sebou si měl big obrazovku a jel si nějakej okruh na WRC,bylo to good. Prostě mohl sis vyzkoušet jak to vypadá když jedeš a sedíš v car.....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MOMO 2. 9. 2005 13:17

CMR 2004
MOMO
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 3. 9. 2005 06:08

myslite ze sa daju simulatory hrat aj bez volantu?
a
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 3. 9. 2005 07:22

a píše:myslite ze sa daju simulatory hrat aj bez volantu?

Dají a od té doby, co mám zlomený pedál, to tak často i dělám. A je to zase něco úplně jiného. Na volantu je člověk o něco přesnější, zatímco klávesnice dovoluje rychlejší přechod ze zatáčky do druhé (přemáčknout šipky je přeci jen o malý moment rycheljší, než přetočit volant). Samozřejmě, že jízdě na volantu se pocit nevyrovná, ale hrát se to povětšinou dá.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků