samo a neznámo kam vyvíjející se debata :-)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 9. 2005 07:09

Hlavně nechápu, proč se to jmenuje 3:15, když po celym světě je to známý jako AMITYVILLE.....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 2. 9. 2005 08:21

Já teda nechci kritizovat, ale viděli jste v poslední době horor, kterej by stál za to? Já teda ne :( poslední pořádnej si pamatuju když mi bylo asi tak 12. Možná je to tím, že jsem byla menší a bála se víc, taky to bylo pro mě něco novýho, ale jinak teda nevím kde to vázne. Copak je to tak těžký, natočit nějakou strašárnu?? Asi jo, ono z toho nebude moc peněz. Tak hlavně že denně můžeme přepínat mezi Big Blábolem a Vyhulenými :evil:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 9. 2005 08:26

Co se mi zdálo celkem v poho byla první polovina JEEPERS CREEPERS 1. Jak ten kluk spadne do tý trubky, to jsem neměl 2 x příjemný pocit.... Jo a natočit strašárnu je podle mě sakra těžký.....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 2. 9. 2005 08:38

Natočit, to nevím. To jsem nikdy nedělala. Ale vymyslet ne, pokud na to člověk má buňky, a to je základ pro film. Mně se například líbily veškerý filmy od Kinga, který jsem viděla. Sice to není klasická strašárna na zbláznění v noci, ale jsou dobrý. A pamatuju si jeden horor, kterej nikdo nezná :( tak schválně. Jmenovalo se to nějak Tatínkův dort nebo Tatínkovy narozeniny, ten film byl černobílej a jestli si dobře vzpomínám, tak krátkej. A chodil tam ten jejich tatínek, takovej starej dědula, hrozně protivnej, a mlátil v tom starym baráku kovovou hůlkou o mramorovou nebo nevim jakou jinou kamennou podlahu. Pak nějak umřel a hororový finále byla ruka, která vylezla z hrobu. To si pamatuju jako svůj první horor, mohlo mi být tak devět a od tý doby jsem to neviděla a ani nenarazila na někoho, kdo by to taky znal :(
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 2. 9. 2005 08:43

Ještě taková vsuvka, doufám, že to nenaruší dosavadní zajímavý rozhovor, ale abych se malinko vrátila k tomu, proč jsem sem přišla; čistě náhodou, nemohl by můj problém (padání hry a návrat do Windows při stisknutí funčního tlačítka v jednom určitém místě) souviset s nedostatkem paměti? :idea: Čistě teoreticky, nemyslím v tomhle konkrétním případě, na disku mám místa na prodej.
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2005 09:38

Tatínkův dort a Tatínkovy narozeniny neznám.Zkusím sehnat.
Jeepers Creepers1 a 2.....miluju,ale jako nějak moc strašidelný horor bych to moc neoznačoval.Jednička je dost překvapující,párkrát se lekneš,trochu zhnusení,ale dobrá sranda.U dvojky sem se nadmíru bavil.Líbí se mi,že umírají prostě všichni.Hlavní i vedlejší postavy a do konce nevíš,kdo přežije.
Dobrý horor....abych řekl pravdu asi Kruh.Japonská verze 1,2 i 0.Americká pouze 1.Děsila mě Záhada Blair Witch (1) a první Kostka.Byl natočen i třetí díl jako předehra jedničce a je prý docela dobrý.A první Alien,na toho nenechám dopustit.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2005 09:41

A spátky k problému.Pamětí to asi nebude.Možná je to nějaký bug.U Sufferingu se mi stalo,že v určitém momentu jsem něl někoho zabít.Prostě nešel.Kámoš mi pak říkal,že když to hrál u otce,tak mu ho taky nešlo sejmout,ale doma v pohodě.Na abeceděher v zákysech je to taky.Někomu jde,někomu nejde sejmout.Třeba je to stejný problém.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 9. 2005 09:48

Jak to, že na konzolích bugy tipu mám něco udělat/nejde to nejsou. Lepší BETATESTING ? Nechápu....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2005 09:52

Řekl bych,že je to platformou.Ale nerozumím tomu.Prostě jen názor.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 2. 9. 2005 10:29

Hm, takže člověk rozehraje hru, dojede do půlky a najednou má smůlu, prostě dohrál. To se mi teda líbí. Mě to fakt mrzí. Já si to chci dohrát :? nechápu, fakt nechápu. Od zákazníků se tahle hra nevrátila ani jedna, přestože teď stojí 199,- a prodalo se jich spousta, jenom já mám zase smůlu :(

Ten Tatínkův dort/narozeniny - nejsem si jistá názvem, ale mám pocit, že jedno z toho to bylo.
Blairwitch, z toho jsem málem zešílela, vracela jsem se z kina přes lesík. Teď se na to podívám pokaždý, když je příležitost, ale když to dávali teď naposledy v televizi, tak už to nebylo ono.
Dvojka, ta se mi nelíbila vůbec. Jeepers jsem neviděla, Alien taky ne :shock:
A pamatuješ Návrat oživlých mrtvol? To jsou přesně ty brakový nízkorozpočtový amícký horory, co se sem nahrnuly všechny najednou, tohle všechno jsem sledovala jako první :D jak to mělo všechno stejnej dabing a ještě to znělo jak pod dekou :lol: :lol:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 9. 2005 11:28

Tys neviděla ALIEN ? :shock:
Do kouta, dej si patnáct otčenášů a modli se za spásu své hříšné duše....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 2. 9. 2005 11:59

Hele nevím, nemůžu to tvrdit najisto, já to třeba s knížkama mám tak, že si za půl roku přečtu knížku znovu a je to pro mě hrozná novinka :lol: navíc nejsem příznivec čumění na televizi, doma ji ani nemám, všechny tyhle filmy jsem mohla vidět ještě za dob, kdy jsem bydlela hezky doma u rodičů a to nevím. Podle názvu mi to vůbec nic neříká :| otčenáše prosím ne, já jsem radikální ateista :evil: :lol:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 9. 2005 12:02

A co česky - VETŘELEC.....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 2. 9. 2005 12:36

Člověče fakt nevím, zkus mi dát nápovědu o čem to bylo. Název Vetřelec je kultovní, ale nevím, k čemu to přiřadit.
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 9. 2005 13:08

Obrázek

Obrázek

ObrázekObrázekObrázek

Jinak už nevim :-).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků