PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 30. 8. 2005 18:07

Mě stačí,že stroj bude zvládat 3D grafiku..Ale jo,je lepší hrát v pěknější grafice,která vás vtáhne do hry....Výkon je důležitý,ale důležitější bude ta Revoluce,doufám,že to Nintendo na TGS 2005 rozbalí a všem to natřou!To bude konkurence čumět,s pocitem méněcenosti..Sony tam bude trapně přihlížet,jak lidi z Revolutionu serou..To každopádně.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 30. 8. 2005 18:39

:-D a já budu mezi nima.........
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 30. 8. 2005 18:40

Já taky....Budu mít,jak říkal Paar *****áno až za ušima..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 30. 8. 2005 18:46

:-D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 8. 2005 07:10

Já myslim, že jedinej kdo zatim trapně přihlíží je N. Vsadim se, že už na E3 měli dema z REVOLUTIONU, ale bylo jim trapně je vytáhnout, když viděli co umí PS3 a X360.
Dívejte se na to realisticky chlapci! To co SMALL N potřebuje nejsou jen HARDCORE fanoušci jako jste vy, ale POTŘEBUJE OSLOVIT MASY. My se ve hrách vyznáme, ale 80% lidí co kupujou konzole je SHUMAFUCK jakej má ta která ovladač. POTŘEBUJE JI ZNÁT! Lidi co maj v mym okolí PS2, nebo PC a nejsou vyloženě HC hráči na mě nechápavě koukali, když jsem řekl že jsem si koupil GAMECUBE. N musí zapracovat v oblasti reklamy a v tom na dle mého na SONY nemá. Až si SONY zamane, tak PS3 uvidíte VŠUDE. Je úplně jedno, jak bude REVOLUTION REVOLUČNÍ, když nerozjede NEHORÁZNOU REKLAMNÍ kampaň. A přesvědčit lidi, co měli PS1 a PS2 (něco přes 90 miliónů) aby si ho koupili bude sakra těžká práce.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Depressive_Man 31. 8. 2005 07:15

to: ocelot69
pravda, pravda
Depressive_Man
First Blood

Odeslat příspěvekod Depressive_Man 31. 8. 2005 07:33

když už sem tak u toho, musim se pochlubit "hláškama" mého známého. Cituji:

1. "Heroes of Might and Magic je realtime RPG."
2. "Mě by ten Prince of Persia (Warrior Within) stejně nebavil, protože je malovanej."
3. (Pro Evolution Soccer 4)"Hmm, ten je teda reálnej! Ty rohový vlajky se vůbec reálně nevlní! To mě nebaví!"
4. (San Andreas)"No, stejně to neni dokonalá hry. Neuchvátila mě grafika."
Depressive_Man
First Blood

Odeslat příspěvekod NOFX 31. 8. 2005 08:17

ocelot69 píše:Já myslim, že jedinej kdo zatim trapně přihlíží je N. Vsadim se, že už na E3 měli dema z REVOLUTIONU, ale bylo jim trapně je vytáhnout, když viděli co umí PS3 a X360.
Dívejte se na to realisticky chlapci! To co SMALL N potřebuje nejsou jen HARDCORE fanoušci jako jste vy, ale POTŘEBUJE OSLOVIT MASY. My se ve hrách vyznáme, ale 80% lidí co kupujou konzole je SHUMAFUCK jakej má ta která ovladač. POTŘEBUJE JI ZNÁT! Lidi co maj v mym okolí PS2, nebo PC a nejsou vyloženě HC hráči na mě nechápavě koukali, když jsem řekl že jsem si koupil GAMECUBE. N musí zapracovat v oblasti reklamy a v tom na dle mého na SONY nemá. Až si SONY zamane, tak PS3 uvidíte esize=150]VŠUDEE/size]. Je úplně jedno, jak bude REVOLUTION REVOLUČNÍ, když nerozjede NEHORÁZNOU REKLAMNÍ kampaň. A přesvědčit lidi, co měli PS1 a PS2 (něco přes 90 miliónů) aby si ho koupili bude sakra těžká práce.k/quote]


uff opet me bavis kaamo.... precti si znovu nas minulej rozpor a hlavne sve narazky... chyt se za hlavu a rekni si sem vuuul... placas placas a placas... hry mas najety to jooo musim uznat ale jinak... hmmm muj usmev na rtu patri tvejm hlaskam hihi... :P
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 31. 8. 2005 08:38

S tím SMALL N si to přehnal :-) Nikdy nepodceňuj sílu Nintenda...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 8. 2005 08:41

>to NOFX

Nevim co jsem napsal špatnýho.... Dobře první věta byla trošku mimo mísu, ale asi tak jako vaše "SONY je *****".

Ale jinak si myslim, že mám pravdu - nebo si myslíš, že N bude spokojený se stejnou prodejnostní jako u GAMECUBE ? Zkus reagovat trošku konkrétněji NOFX. Řekneš, že plácám, ale nehodíš žádnej protiargument na konkrétní věc. Tomu říkáš diskuze ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lewko 31. 8. 2005 09:26

Ako vitaz co sa tyka predajnosti z toho isto vyjde PS3. Dovodov je viac:
- spatna komaptibilita s PS2 (cca asi 90 mil.uziv)
- podpora blu-ray a siroka kompatibilita s ostatnou ciernou elektronikou
- Sony, marketing, podiel na trhu, reklama

Teraz predpoklady ktore si zatial dovolim len typovat. PS3 bude, tak ako sa Sony pokusilo uz u PS2, digitalne zabavne centrum (teda nie len herna konzola). Rozdiel je v tom, ze kym na ostatne konozli stavaju hlavne na ich herných kvalitach, PS3 chce byt centrom a mozgom celej elektroniky v domacnosti (preto CELL architektura cipu a obrovsky prebytok vypoctovej kapacity). Dovolim si tvrdit, ze PS3 bude to, co ludi co maju dnes pre zabavu pocitac (kvoli jeho univerzalnosti praca/zabava), prinuti vymenit ho za PS3. Preco? PS3 bude mat okrem vsemozneho prehravania a nahravania (teda replacuje DVD a Video) aj podporu BT, resp. (perspektivne formou MS adaptera aj Wifi) a teda klavesnicu a bude sluzit ako Internet browser (vsimnite si novy firmware pre PSP). Teda namiesto videa, DVD, dom.kina (podpora priest.zvuku), Internetu a prehlidaca fotiek a MP3 a co ja este viem coho digitalneho bude iba PS3 ako jedno multi-univerzalne zariadenie. Ak sa trosku vyznate v architekture processorov staci sa pozriet na CELL a je kazdemu jasne kam tym SONY mieri. Preto vsetko bude mat PS3 mozno aj 2x taku cenu ako xBOX 360 a Revolution a mozno strati zopar regulernych ortodoxnych playerov, zato ale oslovi mnoho ludi, ktory dnes pouzivaju PC pre zabavu a hlavne ludi, ktory si PS3 kupia, kvoli multimedialnym funkciam a nie primarne ako hraciu konzolu...
pekny den,
Tipo 1.6 AT, Lounge
lewko
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 31. 8. 2005 11:17

ocelot69 píše:>to NOFX

Nevim co jsem napsal špatnýho.... Dobře první věta byla trošku mimo mísu, ale asi tak jako vaše "SONY je *****".

Ale jinak si myslim, že mám pravdu - nebo si myslíš, že N bude spokojený se stejnou prodejnostní jako u GAMECUBE ? Zkus reagovat trošku konkrétněji NOFX. Řekneš, že plácám, ale nehodíš žádnej protiargument na konkrétní věc. Tomu říkáš diskuze ?n/quote]


no nee kdyz sem napsal ze PS je pro sirokee masy taky ses do me pustil(uff)... a tedka to obhajujes, teda svym zpusobem.... me treba neni sumafuck jakej ma konzole joypad, proto mam NGC... a podle me nesmis srovnavat SONY a N co se reklamy tyce... to je jako by jsi srovnaval SONY a Marantz... SONY je proste obrovskej kolos a kdyz neni vata tady tak si pujcime tady... none problemo :wink:
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 8. 2005 11:50

To nebylo jakkoliv myšleno proti N. Jen říkám, že PS2 se zkrátka prodává líp, protože SONY vráží nehorázný prachy do reklamy. A říkám, že N potřebuje VÍC lidí než jen hardcore fanoušky. Potřebuje donutit hrát obyč. lidi, tak jako SONY. A tady se bojim, že N nebude moc konkurovat. To je vše, co jsem tím chtěl říct, ale asi jsi mě špatně pochopil a vztáhl sis to jako nějaký útok proti N. Panebože, vždyť já mám GC taky....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 31. 8. 2005 12:37

utok proti N neee tak sem to nevzal... myslim ze N nepotrebuje nekoho nutit a ani se nekomu v nucovat... SONY to delaa protoze zisk je zisk, ale nic proti... proste SONY mainsteam jako ve vsem... N ma jinou strategii nez SONY... N si muze dovolit se spolehat na HC fanousky paac HC fan by si PS nekoupil hihihi (jen rypanec nic osobniho) jinak s tou konkurenci mas recht, ale to sem psal nejde srovnavat SONY a Nintendo viz nahore... SONY ma vesti moznosti dane svym postavenim na trhu, nemyslim jen kozole ale vseobecne, N si jede to svy a ja ho v tom budu podporovat za kazdou cenu jejich image my sedi vic...
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 8. 2005 12:43

Já na IMAGE se*u, chci hrát hry. A jakkoliv dělá N kvalitní hry, těch AAA+ nestačí vyrábět tolik, kolik by hráč chtěl (na což má SONy third parties jako SQUARE-ENIX či KONAMI).
Jo a druhej důvod je METAL GEAR SOLID 4. Jediná hra rozhodla o koupi NEXT-GEN platformy :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků