PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 28. 8. 2005 12:44

ja myslim, ze next-gen konzole budou uz natolik schopne, aby uspokojily uzivatele na hodne dlouho. vsechny. nevadilo by mi mit nrev 10let, aspon bych nemusel kupovat porad novou konzoli. ale 10let je podle me dlouha doba, nekde jinde jsem cetl, ze uz zacaly prace na ps4. ta by uz mela umet fotorealizmus (pry).
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 28. 8. 2005 15:16

Podle mě těch 10 let znamená jen to, že počítají, že budou PS3 10 let vyrábět, ale PS4 vydají zase za 5 let. Si vemte Megadrive. Ten byl uveden na trh v roce 1988 a prodej konzolí a her skončil až okolo roku 1998 a mezitím byl v roce 1994 vypuštěn Saturn. Nebo to samé u PS. Ten se začal prodávat r. 1994 a prodává se dodnes, tzn. taky 10 let.

K té fotorealistické grafice. Pod tímhle pojmem si představuji hru s grafikou, která je k nerozeznání od televizního vysílání. Hry s takovouto grafikou podle mě nebudou ještě hóódně dlouho, pokud je to vůbec možné. Já myslím, že aby byly rozdíly v grafice mezi 2 generacemi konzolí relativně stejné, tak musí docházet k navyšování výkonu na druhou, takže ve výsledku bude k fotorealistické grafice (= vlastně matrix :) ) potřeba vlastně nekonečný výkon. :) A teď jsem na to přišel. Skutečný matrix = simulace celého života nikdy nemůže vzniknout, protože ten počítač by musel být tak výkonný aby zvládl simulovat i sám sebe, ale k tomu by potřeboval mnohem vyšší výkon a aby uměl nasimulovat svou výkonnější verzi, tak by musel být zase výkonnější a tak dál. :)

LOL, co to tady píšu za blbosti???
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 8. 2005 17:10

no blbosti pekne :) . ne, ma to neco do sebe, ale tady se bavime o grafice, ne o systemu. chapes?

napr. pri prvnim pohlednutim na tohoto chlapika jsem si myslel, ze je skutecny. pak jsem videl tu babu a pochopil jsem, ze jsem vedele. samozrejme, ze jde poznat nerealnost i bez baby, ale mluvim o prvnim pohledu (par sekund). a to je tvrda pritomnost.

Obrázek
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 28. 8. 2005 22:37

Eso Rimmer: Když jsem četl tvůj příspěvek málem se mi zamotala hlav. Vždyť ty jsi přišel na to jak funguje Matrix!!! Ten systém musí být tak výkonný aby mohl simulovat sám sebe, takže musí mít neuvěřitelný výkon, když umí tak dobře simulovat.De vidět že Matrix je jen ve filmu.....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zombius 28. 8. 2005 23:08

Takže jsem v pasti. Zrovna jsem videl trailer na Dead or Alive 4 pro Xbox 360 a taky Killzone 2 pro PS3. Pro BOHA! Kterou konzoli si mam koupit?! :roll: :wink: :lol:
Zombius
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 8. 2005 06:41

KILLZONE 2 je CGI, a DEAD OR ALIVE 4 vypadá tak, že by to zvládl klasicke X-BOX. Ale juá jdu do PS3 :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 29. 8. 2005 10:07

sefik od ps3 varuje, ze bude ps3 VELMI drahy...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 8. 2005 10:19

Paar píše:sefik od ps3 varuje, ze bude ps3 VELMI drahy...


...ostatně jako vždy, to je právě to, SONY dělá elektroniku, dělá nabušenou elektroniku, ale nedělá konzole ve smyslu zábavy jak je tomu u NINTENDA, neže by NINTENDO nechtělo vydělat, ale přidávají k tomu zájem o hry a hraní. Podle toho vypadají ceny, pak je možno v součastné době koupit kostku za směšných 2500 tisíce s jednou hrou, to je za babku...no, ale jsem zvědav na Revolutiona a jeho cenu...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 29. 8. 2005 11:11

mnoo ja doufam, ze NRev nepreleze 10 litru :)
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 8. 2005 12:00

Paar píše:sefik od ps3 varuje, ze bude ps3 VELMI drahy...


Hmm, zajímalo kde to ten "šéfík" varuje.
Jinak každá PS co vyšla, stála na začátku u nás okolo dvaceti....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 8. 2005 12:51

ocelot69 píše:
Paar píše:sefik od ps3 varuje, ze bude ps3 VELMI drahy...


Hmm, zajímalo kde to ten "šéfík" varuje.
Jinak každá PS co vyšla, stála na začátku u nás okolo dvaceti....d/quote]


...je to k nevíře, ale je to tak.
Pamatuji, jak PSX stál 17000kč, to je dnes dost neuvěřitelné...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 8. 2005 12:52

Revo nepřeleze 10tis. Bude stát kolem 8 tis.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 8. 2005 13:00

Aha, IWATA ti volal ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 8. 2005 14:26

Jo.....To je můj taťka.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 8. 2005 15:09

:D A to ti sebral GAMECUBE ? To je teda krkavčí otec! :mrgreen:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků