Revolution bude již brzy odhalen!

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pierek14 29. 8. 2005 09:15

Nintendo potvrdilo, že 16. září odhalí na Tokio Game Show konzoli Nintendo Revolution. Bude představen Hardware, ovladač, spojení ovladače s konzolí a i několik her. Mezi představené hry bude patřit i Mario 128, který bude představen na originálním hardwaru net-gen konzole od Nintenda.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 29. 8. 2005 09:27

jupiiii... :D
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 8. 2005 09:38

...je tedy pravda, že s příchodem X-boxu360 se nic podstatného nestalo, no nevím co by se přesně mělo stát, ale nic...sice budou nadupané hry, ale zase jen nadupané hry a nic. Mačkat tlačítka s trojúhelníčkem, tady zase čtvereček...chce to něco podnětného, nového, snad se REVOLUTION blejskne a předvede něco inovátorského...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 29. 8. 2005 09:55

ani netusite, jak mi tedka bije srdce :) . co to je? teprve srpen? :D . ja se tesim jak decko na bonbon. boze, ja uz chcu "revoluci"!!!! a verte mi nebo ne, novy mario je hra, na kterou se tesim ze vsech nejvice. ani by mi nevadilo, kdyby to byl druhy sunshine (ale sequel od m64 by byl lepsi ;) ). aaaaaaaaaaaaaaa
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 29. 8. 2005 09:56

teda jestli se ukaze, ze to je fake, tak du hrat ruskou ruletu
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 8. 2005 10:03

Paar píše:teda jestli se ukaze, ze to je fake, tak du hrat ruskou ruletu


Také mě to napadlo, ale nejspíš chtějí předvádět bez většího rozruchu a komedie jako je E3 a především budou předvádět na domácí půdě. No snad to dopadne a když ne teď, tak příště určitě...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 29. 8. 2005 10:05

tim urcite myslis e3 2006, ale to bych mezitim posel na selhani srdce...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 29. 8. 2005 11:14

NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 8. 2005 11:59

pierek14 píše:Nintendo potvrdilo, že 16. září odhalí na Tokio Game Show konzoli Nintendo Revolution. Bude představen Hardware, ovladač, spojení ovladače s konzolí a i několik her. Mezi představené hry bude patřit i Mario 128, který bude představen na originálním hardwaru net-gen konzole od Nintenda.n/quote]


Tak tahle zpráva je FAKE, NINTENDO nic takovýho neřeklo. Viz. týdenní RUMOR CONTROL na GAMESPOTU.

RUMOR #1: The Nintendo Revolution and its controller will be fully unveiled at the Tokyo Game Show on September 16.

Source: The scuttlebuttlicious SPOnG.

The official story: "Nintendo does not comment on speculation."--Nintendo of America spokesperson.

What we heard: Adopting its typical--and not always unwarranted--self-congratulatory tone, SPOnG this week trumpeted the fact that it had learned exactly when the Revolution and its vaunted controller would be revealed. However, its assertion that the deed will be done at TGS next month wasn't quite as surprising as the site made it out to be. Rumors to the same effect have been swirling ever since Nintendo president Satoru Iwata announced he would be delivering a keynote at the event. SPOnG's "exclusive" echoed that speculation, saying that Iwata will offer "an explicit outline of the [Revolution] hardware and its controller and input mechanic" and will "illustrate exactly how it will work." The site says executives will also show off several games on the console, including the title popularly referred to as "Mario 128." Indeed, TGS seems like an opportune time to finally take the wraps off the Revolution, which is supposed to launch sometime next year. It would also make sense strategically, as Microsoft is planning a pre-TGS conference where it is expected to reveal the Xbox 360's price, and Sony says the PlayStation 3 will be present in some form at the event. Iwata's very presence is also noteworthy. Although he addressed TGS two years ago, his company traditionally eschews the event altogether, meaning he likely has a special reason for turning up. But is there any evidence of the Revolution unveiling other than Iwata? According to SPOnG, "Nintendo is assembling key media to attend this year's show." However, "assembling" is a bit much, as the company has not been waging a major media campaign promoting Iwata's speech. That's probably because they don't have to, as every game journalist worth his or her salt is trying to get in to hear what Iwata does--and doesn't--say.

Bogus or not bogus?: We'll see next month, but sources close to Nintendo say a next-gen Mario demo is a strong probability.

http://www.gamespot.com/news/2005/08/26 ... 32059.html
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 29. 8. 2005 17:00

poradne si to precti, gamespot dava tomuto tvrzeni velke nadeje.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 8. 2005 17:03

Ano, můžou tomu dávast naděje, ale to je něco jinýho než " NINTENDO OZNÁMILO ".....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 29. 8. 2005 17:04

i na tom odkazu je napsano RUMOR... nevim, kde na to prisel, ze oznamilo.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 8. 2005 17:05

Přečti si první příspěvek úplně nahoře na této stránce, z toho jsem vycházel a celou dobu odpovídal na něj...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 29. 8. 2005 17:09

ja vim, vsak jsem hned potom zkouknul gamespot... rumor. zalezi na tom, jakou povest chce ten server spong mit, jestli chce, aby mu lidi duverovali, nemel by lhat. jestli chce jen zvysit navstevovanost, buh s nim. jak lidi zjisti, ze je to fake, vyse*ou se na nej jako na neduveryhodny zdroj.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 8. 2005 17:16

V tom článku se mi líbilo jedno INGLIŠ slovní spojení - SPONG TRUMPETED - SPONG ROZTROUBIL...... :lol: Nevim proč, ale v INGLIŠ jsem to ještě nikdy neslyšel a přišlo mi to vtipný (doufám, že to překládám správně...)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků