Nejlepší adventura

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod xgandalf 15. 7. 2005 14:49

Až na to, že Polda je opravdu bez návodu prakticky nehratelnej (aspoň první dva díly). Ale skvěle sem se u toho bavil - jinak co se logiky týče, tak logický fígle v Poldovi se směle můžou měřit s pixelhuntingem v Innocent until Caught, nebo obtížností s Riddle of Master Lu (na což svýho času nadával i Andrew).
Trojku sem bohužel nehrál a čtyřka mi kupodivu přišla dobrá a i ta logika už tam hrála trochu roli - jinak z českých adventur u mě vede Posel Smrti.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 15. 7. 2005 21:22

xgandalf píše: jinak z českých adventur u mě vede Posel Smrti.t/quote]


To jo, ale je to takové Pyrrhovo vítězství...
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 16. 7. 2005 16:16

Já nevím, podle mě je PS srovnatelnej i se zahraničníma titulama, grafika fajn, hudba celkem taky, příběh mě chytnul a ten dabing až na pár zaškobrtnutí (ehmm, ehmm) taky fajn. Jasně, na tituly typu TLJ nebo třeba teď aktuální Moment of Silence to samozřejmě nemá, ale tohle sou současný adventurářský perly - a to je fakt, že takových výšin PS prostě nedosahuje.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 15. 8. 2005 22:27

Abe's Exoddus
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 16. 8. 2005 08:23

Grammator píše:Abe's Exoddus


No to není zrovna klasická adventura...
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 8. 2005 08:40

Grammator píše:Abe's Exoddus


Pokud Abe, tak rozhodně první díl, Exodus byl už trochu přeplácaný respektive nebyl podle mého tak vyvážený.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 8. 2005 08:14

Takze ja ten mam rozjetej Broken Sword 2 a libi se moc. Je ale koncepcne hodne podobny jednicce. Jinak za velmi dobre povazuji Atlantis1, Syberia, Posel Smrti, Longest journey. Skoda ze nevladnu takovou anglictinou abych mohl dohrat starsi veci ktere nejsou v CZ. Je toho opravdu hromada :D To byly ale jeste doby kdy byla adventure jeden ze stezejnich zanru. Dnes je to o dost horsi.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 16. 9. 2005 11:56

Jo no tak u adventur to je pro mně jasné:
1. Syberia 1 a 2
2. Myst IV
3. Série Broken Sword
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 28. 9. 2005 00:40

Tak zrovna teď hraju Fahrenheit (Indigo Prophecy). Dost dobré, takové vcelku netypické, napolo filmové, sic chyb ne zcela sproštěno, mimo jiné kostrbatá konzolová grafika dělá své, nemluvíc o některých vskutku přetěžkých akčních mezihrách, příběhově však stojíc za to si zahrát až do konce finálního tohle vcelku předobré herněfilmové dílko. Do konce hry mi zbává ještě nějakých 25% hry, avšak i přesto si myslím, že tato adventura se zařadí mezi nejlepší kousky součesné adventuroidní herní scény. Zatím bych to hodnotil na takových 87%.
Naposledy upravil AlanWake dne 29. 9. 2005 16:55, celkově upraveno 1
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 9. 2005 13:04

Jo fahrenheit ted taky jedu a jsem z toho hodně nadšený...pak se super syberia1,2 , Polda celá serie, horké léto, another code...
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 9. 2005 15:11

Prave na tohle se jsem se chtel zeptat.. Zatim jsem nadseny pouze z recenze :-) Podle toho co pise Alan si Fahrenheid nejspis poridim.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 28. 9. 2005 20:05

RE: _DAVE_ - Dobrým produktům je třeba dělat reklamu, aby se náhodou neztratily v šíleném množství zcela čistě komerčních her bez duše.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 29. 9. 2005 16:56

No už jsem to dohrál, a s odstupem času vidím, že ty souboje zas tak těžké nebyly, jen jsem si musel zvyknout :D.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alimak 1. 10. 2005 12:41

Nejhezčí vzpomínky mám na Gabriela Knighta 3 a The Watchmaker
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 10. 2005 15:27

Teď e na LEVELu Posel Smrti, který stojí jinak 600 Kč, ale hlavně je to Nejlepší Česká Adventura
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků