Neco pro znalce - "Divne" filmy Tima Burtona

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 8. 2005 09:35

Nepovazuji se za filmoveho znalce ale urcite alespon filmoveho fanouska. Rad se podivam na temer kazdy dobry film. Problem je ze filmy toho rezisera jsem nikdy poradne nepochopil nebo mi alespon prilis nesedly. Pro orintaci tady je tvorba : http://www.csfd.cz/herec.php?2838&rez=1 ... =&kontakt=

Jediny film ktery jsem stravil byla "Planeta Opic", Batman byl zpracovani komixu takze se ty ponure, tmave a vecne destive sceny plne ruzne "haveti" jako blaznivy klaun daji pochopit.

Ostatni filmy mi moc nerekly, a "Velka ryba" me proste dorazila. Ted uz nemam na "Karlika" a jeho tovarnu odvahu. :mrgreen:

Pritom temer vsechny filmy jsou kladne hodnoceny. Asi mam malo fantazie. :) Jak se na tyto filmy divate vy? Jste fanousci nebo naopak odpourci Burtona ?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 5. 8. 2005 09:49

TIM BURTON je borec. Líbil se mi každej jeho film. Miluju jeho styl "ponuré pohádky". Mám rád SŘIHORUKÝHO EDWARDA a OSPALOU DÍRU. VELKOU RYBU jsem ještě neviděl, ale určitě se na ní chystám.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 8. 2005 10:08

Tak je to tim, mam malo fantazie :mrgreen: I kdyz Ospala dira se mi taky libila, ale uz jsem mozna prisel v cem je problem. MASKY, ty jsou v nekterych filmech fakt az moc husty. Staci nahlednout do galerie s Karlikem.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 12. 8. 2005 13:58

Novej film TIMA BURTONA a překvapivě animovanej MRTVÁ NEVĚSTA.

http://www.apple.com/trailers/wb/corpse_bride/
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 8. 2005 15:47

Jj, taky jsem o nej nekde zavadil :) Ale pokud si pamatuji tak styl se opet nemeni, hned bych tipnul ze je to Burton.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 13. 8. 2005 14:48

Teď jsem byl v půjčovně a vzal jsem si domů VELKOU RYBU. Tak jsem na to zvědavej.....
A s tou MRTVOU NEVĚSTOU máš pravdu - jako by z oka vypadla NIGHTMARE BEFORE CHRISTMAS - podle toha dělá CAPCOM hru pro PS2 a XBOX.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 8. 2005 17:14

Pak mi napis jak se libilo, myslim ze tobe to sedne..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 15. 10. 2005 18:51

No jo Nightmare Before Christmas škoda že jsem ještě něměl šanci tenhle film vidět a teď do toho Mrtvá Nevěsta. Doufám že ty filmy nemají mezi sebou nic společnýho kromě stejného stylu.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 15. 10. 2005 19:01

Jenou jsem takhle šel do kina a když jsem zjistil, že na Karlíka a továrnu na čokoládu, málem mě škráblo (na jméno režíséra jsem se nepodíval). Když jsem ještě zjistil, že se tam jde kvůli slečně, co je blázen do Deppa, byl jsem na pokraji zoufalství (přes jeho kvality toho herce nemusím). To, co jsem viděl, mi ale vyrazilo dech.
Fantastická pohádka z podtextem temným, jako se může pochlubit možná Carrollova Alenka v říši divů (a Za zrcadlem) v původní psané podobě. Rozhodně to není film, jenž poberou děti. Ty si užijí vtípků a barviček, ale příběh, ten je mnohem dospělejší, stejně jako celé zpracování...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 10. 2005 05:23

Kamarád četl knížku a když se dozvěděl,že to točí Burton,tak se málem (víte co).Z filmu byl hodně nadšený,ale tvrdil to,co Ty.Dětská knížka,natočená pro dospělé.
PS:Co máš proti Deppovi?Devátá brána,Ospalá díra,nikoho jiného si tam nedokážu představit.Ikdyž mi tam taky neseděl,tak to zvládl perfektně.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 17. 10. 2005 11:44

Jo, DEEPa jsem neviděl ještě ve špatnym filmu (a v současný době je to asi můj NEJ herec). A i takovej ***** jako TENKRÁT V MEXIKU dokákazal svým výkonem vytáhnout z bahna (pod)průměrnosti.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 10. 2005 12:07

Ten jsem bonužel(bohodík?) neviděl,ale třeba v Pirátech je naprosto dokonalýýýýý!!!!!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 17. 10. 2005 12:13

jo v piratech je vyborny, vsak byl za to nominovany na oscara... deepa mam rad...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 17. 10. 2005 12:22

Depp je jeden z nejlepších filmových herců současnosti. Navíc má velice silné charisma a vlastní styl. Dokáže věrohodně ztvárnit klaďase i záporňáka, milovníka i totálního humusáka. Mimochodem, viděli jste někdo film Dead Man?
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 17. 10. 2005 12:27

A myslíš tenhle?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků