V ČEM SPOČÍVÁ ORIGINALITA NINTENDO HER

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 8. 2005 08:03

NOFX píše:a ze se tady porad ohaanis PS3 :lol:


Ohánim, ale nesrovnávám :mrgreen: (Ale stejně je to KICK ASS!)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 3. 8. 2005 08:11

ocelot69 píše:
NOFX píše:a ze se tady porad ohaanis PS3 :lol:


Ohánim, ale nesrovnávám :mrgreen: (Ale stejně je to KICK ASS!)S/quote]


hmmm to jo... :D
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 3. 8. 2005 12:56

Podle mě jsou catrige náhodou super. Rychlé nahrávací časy a nulové opotřebení. Velkou nevýhodou je cena. Řešením by bylo, kdyby člověk hru koupil třeba na DVD, poprvé ji nahrál na harddisk konzole a pak už by se načítala s toho harddisku. To by bylo určitě rychlejší, než to spouštět z mechaniky. Ostatně stejně to funguje na PC.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 8. 2005 13:06

No jenže při počtu třeba 200 her už by to musel bejt sakra HDD, vyžadovalo by to už jejich MANAGEMENT jako na PC (instalovat, odinstalovat), což už by pro spoustu lidí nemuselo být žádoucí. Navíc, neřekl bych, že PS2 má z DVD pomalejší nahrávací časy než PC z HDD. DOOM3 taky loaduje a né zrovna rychle (konfiguraci mám více než slušnou)....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 8. 2005 13:44

ocelot69 píše:Jen tak mimochodem, je nesmysl porovnávat jakékoliv konzole, na základě tech. specifikací, výpočtu polygonů apod. Jedná se o natolik komplexní systémy, že jakékoliv porovnání je zkrátka nemožné. Navíc nevim jakou hodnotu maj stránky psané fandou toho kterého systému viz. výše - ESO RIMMER. Určitě kdybych hledal, tak bych našel nějaké "PS2 TECHNICAL PAGES", které by podobně vyzdvihly kvality PS2 a ukázali slabiny DREAMCASTu. Faktem zůstává, že PS2 žije dál, zatímco DREAMCAST skončil v propadlišti dějin vedle ATARI JAGUAE, CD32, 3DO... rest in peace.e/quote]


Tak to by mě zajímalo podle čeho tedy porovnáváš konzole....viz. PS3 bude mít nejsilnější procák atd. jak jsi to tady několikrát opakoval.... kdyby se hodnotilo podle titulu a zabavnosti musela by vždy vyhrát konzole od Nintenda tak proč tak tomu není????
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 3. 8. 2005 14:12

To Ocelot:
No tak by se ty hry prodávali rovnou na harddisku. :)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 8. 2005 14:18

Peter S. Kenedy píše:Tak to by mě zajímalo podle čeho tedy porovnáváš konzole....viz. PS3 bude mít nejsilnější procák atd. jak jsi to tady několikrát opakoval.... kdyby se hodnotilo podle titulu a zabavnosti musela by vždy vyhrát konzole od Nintenda tak proč tak tomu není????a/quote]


Ehm, z čeho tak usuzuješ ? Myslíš, že PS2 nebo X-BOX má méně zábavné tituly než NEKŇUBA (díky míšo :mrgreen:) ? PÉŤO KENEDYJŮ jsi určitě objektivní :wink: ?!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 8. 2005 14:20

Eso Rimmer píše:To Ocelot:
No tak by se ty hry prodávali rovnou na harddisku. :)>/quote]


:-). Ještě mě něco napadlo.....Jak si mluvil o těch cartridžích.... Ono to k nim zase směřuje. Když si vezmeš, že už se prodávaj 2GB Flash karty...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 8. 2005 15:56

Měl jsem možnost zahrát si pár titulu na PS2 a jsou tam výborné hry to bych lhal....ale prostě dohraješ a konec...nebo to přestane v polovině bavit...ale na kostce...tě ty tituly chytnou a nepustí... a když si je zahraješ znovu jako by jsi to hrál poprvé...viz RE4
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 3. 8. 2005 18:00

No já bych se vrátil ještě k těm cartridgím. Kdyby nebyly tak drahé a měly kapacitu tak 20 giga tak by šly cd do kytek. Cd jsou uplně na nic z praktického hlediska. Málo vydrží a než se něco načte, tak si může člověk ještě uvařít párek.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 3. 8. 2005 18:57

Já myslím, že nějaký rychlý typ flashky by byl optimální.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 3. 8. 2005 23:53

ale opticke disky se uz bohuzel uchytily natolik, ze nezmizi. jejich vyhodou je kapacita a abych rekl pravdu, tak mi nahravaci casy moc limcem neskubaji. staci mit pidi midi malo trpelivosti... zatim to kazdy vydrzel - k tomu nekteri delaji (nintendo) komplexni hry, kde se nic nenacita (mario, zelda, metroid =castecne, viz. sakra kdy uz se otevrou ty dvere=, starfox apod.)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 4. 8. 2005 06:39

No plynulej stream používaj i skoro všechny AAA hry od SONY - GOD OF WAR, JAK, RATCHET and CLANK atd. Je zajímavý, že většinou platí čim větší p**čovina (horší grafika, zvuky, všechno) tim delší nahrávací časy. U takovýho GOD OF WAR nevidíte nápis loading za celou hru.

Peter S. Kenedy píše:Měl jsem možnost zahrát si pár titulu na PS2 a jsou tam výborné hry to bych lhal....ale prostě dohraješ a konec...nebo to přestane v polovině bavit...ale na kostce...tě ty tituly chytnou a nepustí... a když si je zahraješ znovu jako by jsi to hrál poprvé...viz RE4o/quote]


Nezapomeň, že RE4 bude i na PS2 (a první preview mluví o konverzi celkem pochvalně).
A MGS3 či FINAL FANTASY má např. taky velkou replayabilitu.
Jo nepochybuju, že exkluzivní tituly od NINTENDA tě chytí a nepustí, ale nezobecňoval bych to "HRY NA KOSCE". Stejně tak tě chytí exkluzivní hry od SONY jako GOD OF WAR či ICO (je ale pravda, že SONY jich nevydává tolik jako NINTENDO). Obecně lze asi říct, že exkluzivní tituly pro jakoukoliv platformu jsou asi to nejlepší co ten který systém nabízí...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 4. 8. 2005 07:49

Eso Rimmer píše:Já myslím, že nějaký rychlý typ flashky by byl optimální.m/quote]


byly by optimalni, ale ta cena... stejna jako u cart.... do toho zatim nidko nepude :? CD(DVD, BlueRay) je jistota...
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 4. 8. 2005 10:11

Trochu offtopic, ale chci se zeptat jestli je v ČR nějaký distributor méně běžných konzolí, modčipů apod. Chci najít nějakého distributora ochotného v ČR distribuovat GPX2. :)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků