San Andreas - nemůžu dál

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Koblih 26. 7. 2005 15:10

Jo tak to asi nepujde
Naposledy upravil Koblih dne 26. 7. 2005 15:12, celkově upraveno 1
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 26. 7. 2005 15:11

Twinsen píše:Predpokladam ze bike skill mas na maximu?


No vidis,to teda nemam..Pokusim se s tim neco udelat :wink:
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen 26. 7. 2005 15:51

Dneska jsem na foru gtaplanet.cz narazil na další řešení.

"Ak mas slabsi pocitac a seka ti hra tak je ta misia nesplnitelna :evil: Tiez som ju nemohol splnit, lietadlo mi vzdy uletelo s obrovskym naskokom. Jedine riesenie na ake som prisiel je otvorit si handling.cfg, tam si v kategorii Bikes najst vozidlo s oznacenim "BIKE" (to je PCJ-600) a zvysit (aspon zdvojnasobit) hodnoty v stlpcoch N a O (max rychlost a zrychlenie)."
Twinsen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 27. 7. 2005 14:20

Diky za info...Upravil jsem ten soubor a tu misi jsem udelal.
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuzmo 28. 7. 2005 22:53

ono sa to inac robi taq ze drzis sipku do predu este ked nemozes nic robit...hned ako vystartujes prejdes pomedzi auta a tych typkov co po tebe strielaju a dostanes sa za lietadlo ale viac na jeho lavu stranu a potom len pridavas pridavs...po druhej varke barellov co vyhodi mas trosku viac casu a tak sa to stihnut da
kuzmo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 29. 7. 2005 06:20

Lidi prosim Vás já jsem teď taky na letišti ale to je jedno, ten krámek jak je v San Fierru (ZERO), je nutný aby vydělával? (nemůžu udělat misy New model army) Abych mohl dokončit hlavní přběh?
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Koblih 29. 7. 2005 10:32

kuzmo píše:ono sa to inac robi taq ze drzis sipku do predu este ked nemozes nic robit...hned ako vystartujes prejdes pomedzi auta a tych typkov co po tebe strielaju a dostanes sa za lietadlo ale viac na jeho lavu stranu a potom len pridavas pridavs...po druhej varke barellov co vyhodi mas trosku viac casu a tak sa to stihnut da


Ver mi,ze tenhle tradicni zpusob byl u me nerealny
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 29. 7. 2005 10:33

party boy píše:Lidi prosim Vás já jsem teď taky na letišti ale to je jedno, ten krámek jak je v San Fierru (ZERO), je nutný aby vydělával? (nemůžu udělat misy New model army) Abych mohl dokončit hlavní přběh?l/quote]


Rozhodne jo :wink:
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 29. 7. 2005 12:35

Jo?, já si myslim že ne před chvílí jsem našel tohle http://www.scorpions.cz/gta/sanandreas/ ... ?clanek=36
Tam je psaný že obchod ZERO je asset tedy vedlejší mise a tudíž ne příběhová.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Koblih 29. 7. 2005 12:42

Tak sorry za predchozi prispevek :wink:
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 29. 7. 2005 12:43

Koblih píše:Tak sorry za predchozi prispevek :wink:


V pohodě
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Koblih 29. 7. 2005 12:46

Twinsen píše:z toho co sem vycetl na forech je na slabych masinach spolu jeste s jednou misi ke konci neudelatelna.


Tak mam pocit,ze jsem uz narazil na tu dalsi nesplnitelnou misi....Je to ta mise,kdy zabijete Big Smoka a pak musite dohnat to hasicske auto,na kterem visi Sweet...Jenze kdyz se priblizim,tak mi ten hasicak takovym sekavym pohybem okamzite ujede... :cry: :evil: :x
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hell Stranger 29. 7. 2005 13:55

No to bude asi tim,ze to hasicsky auto nemas znicit ale jenom pronasledovat :D
Hell Stranger
First Blood

Odeslat příspěvekod Koblih 29. 7. 2005 16:16

Jo, pronasledovat a pak se k nemu priblizit aby mohl sweet skocit z toho hasicaku ke me do auta...A to nejak nelze,protoze mi ten hasicak ujizdi stejne podivnym sekavym pohybem jako to letadlo,co jsme tu resili nedavno :|
Koblih
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 30. 7. 2005 10:08

Fíha tak to jsi na konci příběhových misí, ta mise má jméno End of the line že jo, hele podle tvýho gusta, než se dostaneš k tomu pronásledování je těžká tahle mise?

Jinak si to chce nastavit jízdní vlastnosti toho hasičáku, ale já to nedělal jenom o tom četl
party boy
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků