Zákaz her 17/18+ nezletilým pro či proti ?

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 13. 7. 2005 09:36

No trochu jo.Podle mě by se zarytý pařan neobtěžoval jít vraždit ven,když si to může se vším všudy užít doma a prakticky bez námahy.
Ty chodíš na cigára ven?Já mám nejvíc popelu v klávesce :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rondo 13. 7. 2005 11:37

Mno, ale uprime... Taky uz sem se parkrat porval v realu a musim rict, ze pocit dat pesti nekomu kdo je hajzl a kdo me nastvalů nebo neco mi udelal stoji za to. Nevim esli je todle normalni lidskej pocit nebo ne, ale za to co mi ten clovek provedl tak jsem mel nadhernej pocit kdyz sem mu ji natahnul.
Noo doma vazne nekourim... mam comp v pokoji kde chrapu a to by bylo sileny spani... :) Nejvic kourm v aute a v hospode... :)
ASUS A7N8X-X, Barton 2500+@3200+, 512 DDR, GeForce 3 Ti 200, SB Live!, mouse - Logitech MX510, repro Creative Inspire 4400 + HIFI Sony :), Win XP Pro - SP2

!!!Do not STEAL, Do not KILL, Do not LIE!!!
Rondo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 18. 7. 2005 16:05

Mně je to jedno,akorát budou mít obchodníci menší tržby,stejně si to všihcni stáhnou a pak vypálí pro ostatní...
A jestli se maj děti kvůli hrám setkat s násilím nebo sexem...všude je toho mnohem víc.Ale když se pak někdo ze hry zcvokne a začne střílet po lidech nebo tak něco,no nevim :)
Já znam jednoho kluka,kterej zblbnul z NHL a neni to moc pěkenj pohled,když si myslí,že pořád hraje a mácha s rukama jako že má hokejku atd...
Zelik
First Blood

Odeslat příspěvekod earl 2. 9. 2005 20:42

Něco jako Manhunt je prostě pro dospělý.A tečka.
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xerx 2. 9. 2005 21:12

já jsem proti zákazu i regulaci vždy mě to rozhodí já chápal Resident Evil v 11 hrál jsem s anglickym slovníkem a naučil se navíc jsem vše chápal a bál se jen jednoho mosntra (Tyrant) nechtěl bych zažít věci jako v totalitě nejsem zvýšeně agresivní ale tak proč se o tom bavíte já bych tohle ani neřešil chlapi
xerx
First Blood

Odeslat příspěvekod Axel Coon 2. 9. 2005 21:21

earl píše:Něco jako Manhunt je prostě pro dospělý.A tečka.
Axel Coon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 9. 2005 09:25

MANHUNT je hlavně pi**vina. Nechápu jak něco takovýho mohlo všude dostávat tak vysoký hodnocení. STEALTH jenž je pro tuhle hru základ je nechutně nedomyšlenej....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rondo 6. 9. 2005 11:36

Manhunt neni spatna hra, ale nevim jak vy, ale ja sem ji urcvite endokazal hrat dyl jak 3 hodiny.... sem hral hral, pak zacinal videt rude a uz mi lezlo na mozek. Tak sem si odpocinul u GTA a vratil se k manhuntu....
nikoho sem nzeabil ani nejsem nejak vyrazne vysinutej...
ASUS A7N8X-X, Barton 2500+@3200+, 512 DDR, GeForce 3 Ti 200, SB Live!, mouse - Logitech MX510, repro Creative Inspire 4400 + HIFI Sony :), Win XP Pro - SP2

!!!Do not STEAL, Do not KILL, Do not LIE!!!
Rondo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 9. 2005 12:53

To říká každý.A co ta zakrvácená motorovka pod postelí :?: :shock:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 6. 9. 2005 17:12

Vzhledem k tomu, že stealth je relativně nedostatkový, zaslouží si Manhunt tak 7/10 .. což je asi moc ... ale 6/10 je zase dost málo ..
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rondo 7. 9. 2005 15:27

manhunt je na uziti si zabijet aby to pak clovek treba nedelal v realu :)))))

Motorka zakrvacena pod postely neni... motorka je v garazi a zatim bez cakancu krve,.... :)
ASUS A7N8X-X, Barton 2500+@3200+, 512 DDR, GeForce 3 Ti 200, SB Live!, mouse - Logitech MX510, repro Creative Inspire 4400 + HIFI Sony :), Win XP Pro - SP2

!!!Do not STEAL, Do not KILL, Do not LIE!!!
Rondo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 9. 2005 05:58

Já psal motorovka,ale tvoje asociace není špatná.Carmageddon na mašinách....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earl 9. 9. 2005 11:29

ocelot69 píše:MANHUNT je hlavně pi**vina. Nechápu jak něco takovýho mohlo všude dostávat tak vysoký hodnocení. STEALTH jenž je pro tuhle hru základ je nechutně nedomyšlenej....y/quote]


Stealth v téhle hře neni nedomyšlenej,ale je o silnejch nervech.Pařim to už podruhý a jde to i do červenýho.Kvůli bonusům.Když se to někomu nelíbí,ať si dá něco míň hustýho a bude též spokojen.Každému co jeho jest.(u mě to má 9/10) :mrgreen:
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rondo 9. 9. 2005 11:56

jezek píše:Já psal motorovka,ale tvoje asociace není špatná.Carmageddon na mašinách....c/quote]


Tak se stalo sem se prehlid, ale jako predstava to neni spatna... :)
ASUS A7N8X-X, Barton 2500+@3200+, 512 DDR, GeForce 3 Ti 200, SB Live!, mouse - Logitech MX510, repro Creative Inspire 4400 + HIFI Sony :), Win XP Pro - SP2

!!!Do not STEAL, Do not KILL, Do not LIE!!!
Rondo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2005 16:54

Takhle to řeknu: Některý hry jsou pro starší a jiné pro mladší. O zbytek by se měli postarat rodiče s pomocí určitého doporučení od výrobce na obalu hry (15+, 18+ ...) - on ten údaj taky nic jiného neznamená - těžko může jen nálepka na krabici něco zakázat, sice hru 18+ osmiletýmu dítěti možná neprodaj, ale když mu ji přijde koupit rodič, tak s tim nikdo nic nenadělá.

Ale nesouhlasím se striktním zakazováním her. To je k ničemu. Lepší je si s dítětem o tom pořádně promluvit a domluvit se s ním, že některé hry pro něj prostě nejsou a že je bude moct hrát až já jako rodič uznám za vhodné. Nebo je bude hrát jen pod dohledem, nebo s cenzurou atd.

Postal a podobné nesmylsně brutální hry přijdou nechutné i mně a rozhodně bych je před 8 letými, ale i před mnohem staršími dětmi schovával. Takové hry by neměl hrát snad nikdo. Nejsem žádnej citlivka, ale tohle je opravdu moc (kočka místo tlumiče a močení na lidi mě opravdu dorazilo). Vidět, jak něco takovýho hraje moje osmiletý dítě, tak mě snad klepne.

Souhlasím s tím, že GTA, ale i jiné hry (třeba i Planescape Torment a spoustu dalších RPG a adventur) nemůže osmileté dítě vůbec pochopit. RPG a adventury ho kvůli tomu nejspíš vůbec nebudou bavit, ale GTA je unikátní v jeho možnostech (hlavně v zabíjení) a proto nejni zrovna vhodné pro děti mladší tak 10 let. Ale co se dá dělat, když se k takovýmhle hrám dostanou bez větších překážek (třeba v učebnách ve škole).

Navíc si myslím, že přístup k počítači vůbec by měli mít až děti, které už umí pořádně číst a psát. Pro osmiletý dítě bych souhlasil tak s Crockem, ale s GTA rozhodně souhlasit nemůžu. Od 15 ať si už hraje, co chce...
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků