Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mican 10. 11. 2015 21:18

Nevím kolik je dítěti, ale pro předškoláka by bylo ideální 2DS. Je bytelnější a malé dítě by 3D stejně nemělo používat.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 13. 11. 2015 13:37

je mu sedm a už jsem koupil bazarovku :)
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 1. 2016 13:15

Tak jsem se stal (hrdým) majitelem 3DS XL...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 20. 1. 2016 23:17

A spokojenost? Já se porad nemůžu rozhodnout mezi Vitou a 3DS XL. Ráno si muzu hned jednu z nich koupit, ale fakt nevím kterou. Každý rika něco jineho. Na Vite se mi zdají hry lepší, ale DS taky není spatne. Mam rad bojovky, závodní, ale i strategie. Poradi někdo?
_Rocco_
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2016 23:51

Jasná věc. 3DS je ještě z doby, kdy Nintendo trochu vědělo, co dělá. Je to špičková konzole plná skvělých her. Na Vitě máš akorát Minecraft a pár dalších věcí. Máš i zpětnou kompatibilitu, takže pokud máš DS hry, tak si je užiješ také.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod One_Z 21. 1. 2016 10:39

Vita jako konzole je z hlediska nových titulů mrtvá. OVŠEM nabízí některé tituly které nemají na 3DS ekvivalent. Například Oddworld: New 'n' Tasty, Dragon's Crown, Final Fantasy X/X-2 HD Remaster a další. Tyto hry ukazují naprosto propastný rozdíl mezi Vitou a 3DS. DALŠÍ výhodu je cena za hry. Zatím co ve slevách se dají koupit kolem 300 až 500Kč tak u 3DS to bohužel neplatí. Pokud člověk plánuje pořízení cca 20 her tak finanční rozdíl je opravdu značný.
Naopak 3DS má daleko větší knihovnu her a rozhodně tam je dost her které nemají naopak ekvivalent na Vitě. Tedy poskládat si seznam her které mě zajímají z obou platforem a následně si vybrat.
One_Z
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 21. 1. 2016 11:32

Ano, již jsem se dival na Game store obou konzolí a vypadá to, ze Vita ma znamejsi portfolio her. Ale porad mě to táhne k DSku. Ví někdo jak je na tom podpora výrobce? Chodi nějaké upgrade fw nebo je mrtvo?
_Rocco_
First Blood

Odeslat příspěvekod boonno 21. 1. 2016 17:25

Nový fw je docela často. Rozhodně se nedá říct, že by na to nintendo dlabalo
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 2. 2016 11:13

_Rocco_ píše:A spokojenost? Já se porad nemůžu rozhodnout mezi Vitou a 3DS XL. Ráno si muzu hned jednu z nich koupit, ale fakt nevím kterou. Každý rika něco jineho. Na Vite se mi zdají hry lepší, ale DS taky není spatne. Mam rad bojovky, závodní, ale i strategie. Poradi někdo?

Spokojenost? Spíše ano (viz tady). Ale jinak těžko říct, co je lepší. Mám oboje, Vitu už nějaký ten pátek a mám pocit, že se ty hry moc netlučou. Na každém je něco jiného, co stojí za to. Na 3DSku Bravely, na Vitě Ateliery, je toho moc. Jediné co vím, že se nikdy na 3DSku nepustím do nějakého Maria.

-- 10. 2. 2016 11:14 --

Ještě ale dotaz, nevíte, jak típat při hraní screenshoty? U Legend of Legacy to bylo defaultně nastaveno na tlačítko start, ale teď hraju něco jiného a nejsem schopný udělat jediný obrázek :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 3. 2016 21:09

A nebo se vykašlat na Pokémony bez karty a počkat na?

Obrázek

Jednička byla fajn a tohle vypadá dobře. Nehrajete už někdo ty příběhy?

-- 4. 3. 2016 21:12 --

jezek píše:
Ještě ale dotaz, nevíte, jak típat při hraní screenshoty? U Legend of Legacy to bylo defaultně nastaveno na tlačítko start, ale teď hraju něco jiného a nejsem schopný udělat jediný obrázek

Tohle není Vita :D Žádný típání nebude, řeklo Nintendo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 3. 2016 14:27

Není pravda, záleží na hře. V Legend of Legacy jsem típal o 106: http://www.zing.cz/recenze/1552/the-leg ... ri-pohadky
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 30. 3. 2016 10:10

Byl jsem teďka delší dobu trošku mimo scénu a rád bych si zase něco nakoupil. Co byste kdo doporučil? Je mi jedno jaký žánr atd., vůbec se teď v nové Nintendo scéně neorientuju, tak bych se rád vložil jen do rukou orientovaných :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 30. 3. 2016 10:28

Well... :-D

Hyrule Warriors, Fire Emblem Fates, Mario Paper Jam, Etrian 2. To jsou asi nejlepší a nejnovější hry.

Pokud by se ti chtělo koupit digitál, tak je super kolekce Megamana.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 3. 4. 2016 18:59

kdyby nekdo nevedel, sony oznamilo konec Vita. Tak Vitu jedine az ji budou desne zlevnovat :)

Premyslim o 3DS.. uz desne dlouho. Mam rad zeldu, pokemony.. ale zas me docela stve ta grafika a tak premyslim o wiiu..ale tam zas neni tolik her :(

-- 3. 4. 2016 19:20 --

koukam ani tady moc lidi 3ds nema podle diskuse
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 4. 2016 19:45

Ale má, snad všichni. Grafika byla super i na DS a na 3DS je ještě lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků