Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 2. 2016 13:57

A ja vubec nevim co si zahrat, nic me posledni dobou nebavi :(
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 5. 2. 2016 21:25

tak ja som odskusal Wolfensteina 2015 - The New Order a musim povedat,ze je to pecka.Mam za sebou vsetkych Wolfensteinov (okrem 1981) a pravdu povediac som cakal "zase" navrat do hradu Wolfenstein.To sa vsak nekona,je tu skvely pribeh kde nacisti stihli vyvinut atomove zbrane a nasledne vyhraju 2.svetovu vojnu.USA kapituluje.Tak som zvedavy ako sa vyvinie dej a pozitivne hodnotim aj soundtrack,ktory je proste peckovy.



p.s. Zvuky zbrani su na jednicku.Normalne rozmyslam nad MP namiesto COD,ktory ma nebavi od dvojky.Trosku tu citit konzolu,ale je to taky dobry kompromis medzi konzolou a pc.Dnes je to uz vsetko hybrid.

-- 5. 2. 2016 21:34 --

...a dokelu.Multiplayer tam nie je,aka skoda.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 10. 2. 2016 09:01

Aktuálně XCOM 2 - nahráno 23hodin
Když dám stranou bugy a (ne)optimalizaci, tak je to po herní stránce skvělý titul a rozhodně evolucí XCOM:EU/EW. Chytnul mě mnohem více než nový Homeworld.

Zatím bych dal 9/10 se zdviženým prstem (nejspíš prostředníčkem, vzhledem ke stavu, v jakém hra vyšla)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 13. 2. 2016 14:02

Lords of the fallen - presiel ju niekto? ma vobec zmysel tato hra? checkpointy,mob respawn,hardcore styl.Obtiaznost sa mi zda sialena.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 2. 2016 11:42

Koupil jsem si za 60Liber Avengera do Star Citizena a ono tam není vůbec co dělat, sem myslel že to je jako Elite :/
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 14. 2. 2016 13:53

nic co je v alfe by som nekupoval,osobne mi prisiel Star Citizen ako nadupany Space engineers
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 2. 2016 17:30

Když ono se to bude dělit na dvě hry, tak jsem si to koupil dokud dostanu obě hry dohromady a pořád se o tom mluví a píše.... Hrajou v tom hollywoodské celebrity a je to nejůspěšněji financovaná hra. Tak jsem neodolal. (Nemluvě o tom že kvůli super sticku kupuju všechno kde se dá super stick využít.)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 14. 2. 2016 19:04

tak urcite,Star Citizen rozhodne prepadak nebude.Skor sa jedna o to,ze nikto nevie kolko sa bude alfa vliect.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 17. 2. 2016 18:32

Ani nevím proč, ale nainstaloval jsem 3 dny zpět Hearthstone, a baví velice.
V podstatě na jeden tah jsem dneska rozehrál a dohrál Firewatch, svým příběhem a atmosférou mi z nějaké důvodu nejvíce připomíná ("interaktivní") knihu, ačkoliv vizuálno je povedené.
Další "walking simulator" který občas hraji je The Witness, obvykle hraji dokud se nezaseknu, takže tak max 20 minut denně :-D .
A už se nějakou dobu chystám na SOMA, tak myslím že zítra. :-)
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 2. 2016 09:13

Tak kdo jde do bety Division pres vikend?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 19. 2. 2016 09:47

Já už jsem byl v té minulé a je to fajn :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 2. 2016 09:52

Trey: Taky jsem ted dohrál firewatch a jak ten příběh gradoval, tak ten konec mě totálně zklamal. Jak jsi na tom ty?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 19. 2. 2016 13:55

Už zhruba v půlce hry jsem si řekl že konec buď vyjde do ztracena(otevřený vlastní interpretaci) a nebo bude přitažený za vlasy.
SPOILERY:
.Takže mě ten "civilní" závěr vyloženě nezklamal, ale zabránil tomu aby byl příběh něco skutečně vyjímečného, protože gradace šla tvůrcům výborně. Největší problém je ten že ani k tomu klukovi a jeho tátovy si vlastně jako hráči nemůžeme vybudovat žádný vztah..ale zase je docela zajímavý prvek, že příběh vlastně víc dotýká vedlejší postavy (Delilah), než samotné hlavní postavy.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 3. 2016 17:41

The crew je super. Neuveritelna volnost jizdy po skoro celych Spojenych statech, kdy se v jednu chvili brodite bazinami na floride, pak se projede po pousti, kde narazite treba na hrbitov letadel a za chvili uz skacete ze zasnezeneho skokanskeho mustu u Salt lake city. A pritom to neni ani mrtva mapa. Pres cestu prebihaji srnky, vlci, medvedi, ve mestech zase lidi, tamhle hasi hasici pozar, tady nad vami proleti praskovaci letadlo a jinde zase stavi mrakodrap, ropovod nebo rypadla tezi uhli v povrchovem dole. Takovy Test drive unlimited na steroidech (ani interiery nechybi). Multiplayer stranku zatim uspesne ignoruju. Ale prodejni a cenova politika je uplne jina kava. Nektere zavody se sice zobrazuji na mape, ale misto hrani nabizi jen odkaz na DLC za lidovych 30€. V showroomech je 8 aut, u prvniho napsane, ze je dostani v Season passu, dalsi 4 ctyri lze normalne koupit a u zbylych 3 je cenovka v ceskych korunach. Je libo Vipera za 89Kc nebo Aston Martin za 119Kc?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 3. 2016 23:38

Mně se na tom nelíbila ta náročnost. Přišlo mi, že to vypadá stejně jako Driver: SF ale jelo to u mě skoro nehratelně.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků