"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 6. 2005 07:19

Už aby to bylo na PS2.....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 6. 2005 07:26

ocelot69 píše:Už aby to bylo na PS2....../quote]


Jen si nejsem jistej s tou grafikou, na té to mimojiném stojí, ta realističnost zabíjení tomu dává výjmečnost, také, a PS2 to nemůže zmáknout, podle toho co jsem viděl na kostce...pakliže to bude graficky osekáno, tak celá hra těžce ztratí...no rád bych viděl i verzy na PS2, spekulovat, aniž bych tu hru viděl, no...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 6. 2005 07:35

Lookni na trailer. Věřim tomu, že to nebude možná vypadat jako na CUBE, ale nevěřim tomu, že to bude ošklivý, protože CAPCOM dokáže PS2 mačkat jako málokdo...

http://www.gamespot.com/ps2/adventure/r ... ent+evil+4

Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 6. 2005 09:10

GBA

Phalanx
Magical Quest staring Mickey & Minnie (možná spolupráce s "kostka" verzí)
KuruKuru Kukurin
Top Gear GT - championchip
Tweety & the Magic Gems
Insel 2
Total Soccer 2002
Yoshi´s Island / Super Mario Advance 3 (na jedné kazetě)
Tetris World
Metroid Fusion
Lego Racer 2
Advance Wars
Wario World 4
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 27. 6. 2005 16:25

No,zjístil jsem že PS2 je super konzole..Ani se nedivím,že je nejprodávanější na světě.A taky doufám že RE4 bude na PS2 minimálně stejně dobrá (grafika) jako na GC,protože GC asi prodám..hehe..
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 6. 2005 07:54

Lloyd.Irving píše:No,zjístil jsem že PS2 je super konzole..Ani se nedivím,že je nejprodávanější na světě.A taky doufám že RE4 bude na PS2 minimálně stejně dobrá (grafika) jako na GC,protože GC asi prodám..hehe..s/quote]


...no kdyby si to s tím prodejem myslel vážně, tak bych ROZHODNĚ něco vzal. Jinak přeji mnoho zábavy u PS2...hehe...tak mě napadá, čím Tě PS2 oslovilo, moc to nechápu, snad proto, že ho vlastním :roll:
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 28. 6. 2005 08:35

Ne tak GC rozodně nechám...Jelikož má své exkluzivní hry které chci ještě posbírat všechny..Zatím jich moc nemám no,to je pravda..A PS2 mě oslovila díky tomu,že na ní vychází téměř vše..A má plno super titulů které se mi líbí..Dark Cloud,ICO,Shadow of the Colossus (ICO2),Ratchet a Clank,Jak a Dexter,Killzone,Devil May Cry,WRC,Smash Court Tennis,Sillent Hill,The Getaway,Tekken,Metal Gear Solid,...A je toho ještě plnoooo...
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 28. 6. 2005 08:46

Byl by to nesmysl dávat GC pryč, když ještě nepřišlo to hlavní od Nintenda!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 6. 2005 09:01

Loneck píše:Byl by to nesmysl dávat GC pryč, když ještě nepřišlo to hlavní od Nintenda!i/quote]


Moc se těším, až bude NINTENDO finišovat, bude to mazec. Myslím, že něco s toho, co kostka dovede ukázal RE4 a až se k tomu přidá nápad NINTENDA, to bude mazec...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 6. 2005 09:05

Lloyd.Irving píše:Ne tak GC rozodně nechám...Jelikož má své exkluzivní hry které chci ještě posbírat všechny..Zatím jich moc nemám no,to je pravda..A PS2 mě oslovila díky tomu,že na ní vychází téměř vše..A má plno super titulů které se mi líbí..Dark Cloud,ICO,Shadow of the Colossus (ICO2),Ratchet a Clank,Jak a Dexter,Killzone,Devil May Cry,WRC,Smash Court Tennis,Sillent Hill,The Getaway,Tekken,Metal Gear Solid,...A je toho ještě plnoooo..../quote]


...jako doplňující materiál je PS2 vhodný, ale tím to končí...ze zmíněných her jsem nehrál ICO2, Dark Cloud, The Getaway...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 28. 6. 2005 09:19

No já sem tím myslel novou Zeldu!:D
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 6. 2005 11:28

Loneck píše:No já sem tím myslel novou Zeldu!:D:/quote]


Já také...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 28. 6. 2005 13:01

No tak to sme klidní! :mrgreen:
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 6. 2005 15:22

Kromě ZELDY ovšem NINTENDO nepřipravuje zhola NIC exkluzivního, na co by se ještě dalo čekat.
Oproti tomu PS2 - OKAMI, SHADOW OF THE COLOSSUS, ONIMUSHA 4, BLACK, FINAL FANTASY XII, DIRGE OF CERBERUS - FFVII, SOUL CALIBUR III, GENJI - DAWN OF SAMURAI atd. - PS2 má pro tento/příští rok velice slibnou nabídku (záměrně sem vybíral jen skutečně VELMI očekávané tituly), které nemůže GAMECUBE konkurovat.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod visor(smazano) 28. 6. 2005 17:22

Zelda staci :D
visor(smazano)
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků