KOTOR 1, 2

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2005 22:05

Vypadají skoro stejně, hrají se skoro stejně... a jsou to jedny z nejlepších RPG posledních let!
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod segy 20. 4. 2005 08:49

ja stebou suplně souhlasím
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Minos 20. 4. 2005 17:59

Jj, 100%. Nevite nekdo kdy vyjde cestina na Sith Lords? Uz se nemuzu dockat, cestina na jednicku byla absolutne super!
Minos
First Blood

Odeslat příspěvekod segy 25. 4. 2005 17:23

jaka je maximalní uroveň v kotor 2 the sith lords
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 25. 4. 2005 22:03

Dostal jsem se na 30, ale vic uz asi nejde, ne kvlu nejakemu omezeni, ale neni kde ziskat XP :cry:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 10. 5. 2005 15:24

K ty cestine: Mela by byt nekdy na konci cervna nebo na zacatku kvetna.
K tematu: Jsou to ty nejlepsi hry, ktere mam. Jsou asi me nejoblibenejsi. Ohromily me hratelnosti, moznostmi, ktere poskytuji, hudbou, ktera dodava hre jedinecnou amosferu, ale hlavne dejem. Jak jednicka, tak dvojka. Takhle me naposledy dostala Mafia. Patri mezi ty hry, ke kterym se jeste dlouho budu vracet a s radosti si je zahraju znova. Nevite, jestli se neplanuje uzi trojka?
Gloe
First Blood

Odeslat příspěvekod Gloe 10. 5. 2005 15:25

[quote="Petr Kolář"tDostal jsem se na 30, ale vic uz asi nejde, ne kvlu nejakemu omezeni, ale neni kde ziskat XP :cry:[/quote] A vyresil jsi vsechny questy?
Gloe
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 11. 5. 2005 07:37

Gloe píše: A vyresil jsi vsechny questy?

Nevyřešil jsem questy, které se vzájemně vylučovaly, jinak doufám, že všechny.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 5. 2005 06:39

Já jsem dopařil KOTOR 1 a šetřim na KOTOR 2
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 20. 5. 2005 21:31

includes píše:Já jsem dopařil KOTOR 1 a šetřim na KOTOR 2O/quote]


Hele, tohle je snad nejhezčí příspěvek, co jsem tu viděl. Je to jakoby se vrátil věk nevinnosti :) .
Pamatuju, jak jsem kdysi úzkostlivě šetřil stranou dva tisíce, kdyby třeba vyšel ten Albion, abych ho mohl rovnou koupit...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod WILL 7. 6. 2005 12:59

jednotku som sice nehral ale dvojka je uplne super zohanam jednotku. A na tu cestinu do Sith lords sa tesim to
WILL
First Blood

Odeslat příspěvekod intemes 22. 6. 2005 14:29

Když se dostanu do enklávy písečných lidí a zajdu do tý místnosti kde má být ten její bratr(ta místnost je naproti místnosti kde byli jawové), tak tam prostě není. jsou tam jen dvě mrtvoly.(jednu z nich můžu vybrat). Zeptám se na něho náčelníka a ten mi povolí si ho vzít. Je snad někde jinde?
Jak mám tuto misi splnit ?
Jsem už zoufalej.
intemes
First Blood

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 6. 2005 14:44

Nehrál jsem to, ale neni ten její brácha už mrtvej ? Nemáš jí donýst alespoň jeho mrtvolu ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intemes 22. 6. 2005 14:52

ne to ne ve všech návodech je, že tam má bejt, ale kdo ví. Ona ho chce stejně zachránit
intemes
First Blood

Odeslat příspěvekod Gloe 26. 6. 2005 22:03

Mozna se jedna u bug v hre, ja uz si to sam moc dobre nepamatuju. Zkus nahrat starsi pozici a jestli to bude stejne, tak budes muset pravdepodobne opakovat celou planetu, v nejhorsim pripade celu hru a nebo si sezen nakej pozdejsi save.
Gloe
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron