Stará láska nerezaví... ale...

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 21. 6. 2005 14:07

heh, no protoze by to teoreticky byla jedina konzole, tak by to asi fiaskem neskoncilo :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 6. 2005 14:55

...střelhbitá úvaha, hmm
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 21. 6. 2005 15:02

Tak jsem se díval na ten trailer na Shadow the Hedgehoge a myslím že to bude další béčková hra. :(
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 6. 2005 09:55

Bohužel. Jenže na druhou stranu tento trailer vyšel už asi před půl rokem ihned po oznámení, že je hra ve vývoji. Mohl být jen narychlo splácanej, a od té doby se toho mohlo hodně změnit. I když pochybuju, že dosáhne kvalit na GC třeba MARIA a na PS2 JAKa.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2005 10:11

jak ocelot psal driv, jezek s bazookou ve me nevyvolava choutky... ale treba to bude sranda. jenze me u tech 3D Sonicu vadi, ze si nevychutnas to prostredi ve kterem si, proste ho nadzvukove probehnes.... neszijes se s urovni...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 6. 2005 10:19

Bez toho by to zase nebyl ale SONIC.... To je podle mě jeho zásadní problém. Ve 2D to bylo super, ale ve 3D to nějak nefunguje. Vypadá to spíš jako WIPEOUT s ježkem.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2005 10:22

Sonic ale nemusi ukazovat svou rychlost na dlouhe vzdalenosti... stacilo by normalni "maly" svet, akorat treba zpomaleni casu, naopak v ukazkach by mohl byt rychly jak blesk...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2005 10:22

samozrejme nejake pasaze, kde by bezel normalne, treba zavod s roboSonicem
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 10. 2005 19:09

Mam naivni dotaz... nema nekdo na prodej originalni (a funkcni) konzoli NES nebo SNES? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiis ja to chci do sbirky :cry:
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 10. 2005 20:52

->Paar: jestli ma dneska nekdo doma neco tak stareho a zaroven funkcniho, jiste si uz uvedomuje jeho hodnotu a jen tezko ho proda. Ja bych ho tedy neprodal, kdybych ho mel doma :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 5. 10. 2005 06:12

No já asi taky ne, protože jsem NES ani SNES nikdy neviděl na živo.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 10. 2005 06:47

Paar píše:Mam naivni dotaz... nema nekdo na prodej originalni (a funkcni) konzoli NES nebo SNES? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiis ja to chci do sbirky :cry:


SNES mám dvakrát, s toho jeden kousek odešel. Neprodám ani za nic. NES nemá cenu, měl jsem, dal jsem pryč, je to velká stará plečka, nestojí to za to.

PS: Kup si Supre Smasch Bros, můžeš všechny konzole, které NINTENDO kdy vydalo mít :-)

EDIT: čas od času se k němu vrátím(SNES) a zadrtím Super Metroida, Secret of Mana, Killer Instinkt, Donkey Kong Country...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 10. 2005 09:51

kurna ja se ptam kdo proda a vy me tady vydrtite ze neprodate! vy jedni! :twisted:

vite jak se rika, lina huba hole nestesti. a urcite se najde nekdo, kdo by to prodal, zkusim dat inzerat.

misa: proc ti odesel? uskvaril se cpu?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 10. 2005 10:17

prinejhorsim je toho plno na ebay.de
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shadee 5. 10. 2005 11:10

Paar píše:Mam naivni dotaz... nema nekdo na prodej originalni (a funkcni) konzoli NES nebo SNES? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiis ja to chci do sbirky :cry:


Mrkni na http://www.aukro.cz/show_item.php?item=65568376
Shadee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků