Stará láska nerezaví... ale...

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Loneck 20. 6. 2005 14:01

Paar píše:dobra konzole jak neco... pamatuju jeste, jak to meli ve Frýdku-Místku na misteckem namesti vystavene za vylohou (prodejna Elen) a k tomu i obrazovku... pusteli tam ruzne hry, napr. Tazmanskeho certa, jsem jim tam zadychaval sklo :)-/quote]


Jo taky sem chodil na základce o volné hodině k Elenu a čuměl přes sklo na Ecco the Dolphin a byl jsem úplně mimo. Pak mi táta koupil Mega Drive II se Sonicem dvojkou a byl jsem v nebi!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 6. 2005 14:12

Loneck píše:Pak mi táta koupil Mega Drive II se Sonicem dvojkou a byl jsem v nebi!!/quote]


Ta poslední úrověn na té vzducholodi Dr. Robotnika kde byl ten mechanický Sonic to bylo celkem hardcore. Nevím jesli bych to dneska jen tak zvládl, protože jsem nedávno na PC zkoušel Kontru (taky z megadrivu) a připadlo mi to hrozně těžký. Jsem se nemohl dostat ani do druhé úrovně. Vždycky mě něco trefilo a už jsem zase šel celý lvl znovu. :lol: Ale stejně bych si to chtěl znovu zahrát na PSP.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 20. 6. 2005 14:26

Tak to je náhoda teď jsem hrál všechny hlavní Sonicy z Mega Drivu postupně na Sonic Mega Collection Plus (XBOX) a neměl jsem velké problémy s Robotnikem!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 20. 6. 2005 14:27

Hmm, tu úroveň na tý vzducholodi jsme z kámošem dělali snad dva měsíce. Největší HARCORE na tom bylo, že když člověk vyčerpal všechny CONTINUE, tak šel prostě od začátku. To už dneska nikdo nezná.
Jinak mě se nejvíc líbili podvodní úrovně, ty mi tenkrát připadali asi jako dnes ukázky z PS3.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 6. 2005 14:31

...jo, jo Sonic byl dost dobrej, také jsem ho dal, varibilita kol slušná, hudební doprovod také šel, chvílemi dost tuhej...mám doma také plakát k Sonicovy, nebylo to zlé. Zahrál jsem na SEGU ještě pár tytulů, ale vedlo u mě NINTENDO, trochu bych si ohřál polívčičku - dalo Seze těžce na *****, a tak to bude i s ostatní konkurencí, jen blázni si myslí, že to bude jinak :-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 6. 2005 14:59

[quote="dr.miša";Zahrál jsem na SEGU ještě pár tytulů, ale vedlo u mě NINTENDO, trochu bych si ohřál polívčičku - dalo Seze těžce na *****, a tak to bude i s ostatní konkurencí, jen blázni si myslí, že to bude jinak :-)e/quote]

No podle mě nedalo Seze naprdel Nintendo ale Sony s Playstationem. A taky to, že Sega roztříštila své úsilí do příliš mnoha konzolí. Si to vemte, že jste si mohli koupit Megadrive, nadstavbu 32X, mega CD (nebo jak se to jmenovalo) a k tomu ještě Saturna. Já myslím že kdyby Nintendo nemělo zázemí v podobě monopolu s Gameboyem, tak by možná pohořelo stejně jako Sega. Ale neřekl bych že Nintendo dalo na ***** Seze, protože Megadrive byla myslím nejúspěšnější konzole Segy. Vyráběl se myslím od r. 1988-9 a pamatuju si, že na něj jeětě bylo NHL98! To je 10 let na trhu. BTW ty 2D hokeje od EA byly podle mě mnohem zábavnější než ty dnešní. :? Ale stejně je mi líto, že Sega dopadla, tak jak dopadla. Rozhodně je mi milejší Nintedno, než Sony, které všechno válcuje díky svým finančním možnostem (připomíná mi to microsoft). :(
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 6. 2005 15:05

...je to tak, jak píšeš, jen jsem trochu popichoval, ikdyž mě tak napadá, že jsem si to mohl nechat, na to jsou tu jiní experti...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 20. 6. 2005 15:36

Sega to zadupala mega cd a 32X. Pak ještě podcenili PlayStation a Saturna udělali silného ve 2D a ne ve 3D. Ještě k tomu se na něj prý docela težce dělaly hry, ale je to trochu k smíchu, že se na Saturna vyvojáři ***** a na PS2, která je to samé v bledě modrém dělali i tak hry no ale to už je celkem jedno. Každopádně Sega přinesla mnoho inovací a skvělých her a přinese i v budoucnu. Stejnak byly hry to nejlepší co Sega fakt uměla a umí!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 6. 2005 16:02

No já mám takový pocit že Playstationu hlavně pomohlo to, že byl od Sony a tím pádem se prodával v každém obchodě s domácí elektronikou, takže byl hodně na očích a k tomu ještě reklamní TV kampaň. Protože kdybyste v té době zašli do nějakého elektra s tím, že byste chtěli Saturna nebo N64, tak by na vás čuměli jak puk a netušili co po nich chcete a nebo by vám nabídli PS.

K té originalitě her. Mám tady kandidáta na nejoriginálnější hru od SEGY: InuNoOsanpo / Dog Walking z roku 2001. :shock:

Obrázek Obrázek Obrázek

a ještě plakátek
Obrázek
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 20. 6. 2005 16:59

No tak tu hru vůbec neznám, to je nějaký úlet. Simulace psa nebo co!!! :D
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 6. 2005 17:07

přesněji simulace venčení psa :)
Je to z téhle http://www.system16.com/ zajímavé stránky.

Teď jsem narazil na jeden starší článek a v něm se píše "Jen díky tomu, že Sega napumpovala do nVidie množství peněz kvůli posléze stejně nepoužitému NV2, se společnost (nvidia) zachránila."
To jsem nevěděl že za existenci nvidie vděčíme Seze. :shock:

Edit: článek z živě.cz
Naposledy upravil Eso Rimmer dne 20. 6. 2005 17:14, celkově upraveno 1
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 20. 6. 2005 17:11

No to jsem taky nevěděl, ale kdo ví co je na tom pravdy...
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 20. 6. 2005 19:10

k tomu venceni psa... nejak mi pripada, ze to trochu nintendo okopcilo s Nintendogs :) . jeste chci dodat, ze megadrive vysel driv nez SNES, proto bylo strasne uspesne... SNES vysel o dost pozdeji, ale diky vetsimu vykonu a lepsimu zvukovemu chipu dalo Seze na *****... o MNOHO Sehu predcilo....´
nekdy tak snim o blbostech a napr. me napadlo, jak by to dopadlo, kdyby se Nintendo sfuzovalo se Segou :) -> "Sega Nintendo"
to by byly panecku konzole, pak by se dalo mluvit o originalite ;)
dnes jsem na netu nasel prodejnu, ktera prodava Dreamcast a nejake hry na to, laka me to, ale takovy blazen nejsem :) . kdybych ale mel dost penez.... 4990kc zas neni tak moc.. za takovou raritu!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 20. 6. 2005 19:29

No Sega Nintendo to by bylo dost husté. To by byla konzole hlavně pro hardcore hráče!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 20. 6. 2005 19:31

to uz by pak nikdo nemel sanci (konkurence) :D
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků