PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod timeforce 14. 6. 2005 11:27

zajima me ktera s techto konzoly bude vykonejsi a lepsi pro hrani
vzdycky jsme stal u PS jelikoz vzdy byli nejlepsi ale ted kdyz vyjdou az za rok tak pozde to uz se i k vykonu priblizej asi i pocitace docela me to stve pokud se da srovnavat xbox360 s PS3 po vsech strankach tak nebudu vahat a koupim samozrejme xbox360 hlavni duvod je ten ze bude xbox360 na trhu driv a sere me to docela dosti ..nintendo revolution jsme vynechal nic me to nerika a ani jsem o tom moc neslysel ...
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 14. 6. 2005 11:42

No PS3 je určitě výkonější, ale oba dva stroje maj už takovej výkon, že se to tam bude minimálně první dva roky ztrácet. Jde jenom o exkluzivní tituly - já rád MGS, FF, TEKKEN, RESIDENT EVIL, ONIMUSHA atd., ale exkluzivní tituly pro X-BOX (Halo & spol.) mi nic neříkaj. Navíc je to od Mrkvosoftu, což bych prostě neskous, jako spousta lidí neskousne, že PLAYSTATION je od SONY....
Takže pro mne PS3....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 14. 6. 2005 12:24

Je jasne ze nekdo kdo je obecne z PSX uplne na vetvi to vidi tak jednoznacne. Pravdou je ze PS3 bude urcite o neco vykonejsi. Na druhou stranu se da predpokladat ze bude urcite drazsi a vyjde o dost pozdeji. X-BOX koupis podle me fpoho na vanoce 2005 kdesto PS3 tak v srpnu 2006 coz muze byt pro hodne lidi taky rozhodujici. Me osobne ale vic "posadila na *****" PS3.. Panove ze SONY bravurne zvladli marketingovou hype okolo procesoru CELL...
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 14. 6. 2005 12:44

me zatim u PS3 neposadilo na ***** nic, kdyz zadne video nebylo z ni. u xbx360 me zaujalo jen video z Last Odyssey (tvurci FF)...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 14. 6. 2005 12:49

Tak to me taky zklamalo ze videa byly predrenderovane, proste to vypovida o tom ze zdaleka neni nic hotovo, jak SW tak i HW.. Ale grafiku co byla prezantovana na E3 bych jim v realtime na PS3 veril..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 14. 6. 2005 12:56

tak to asi jo, bylo to rendrovano na nejakych slabsich kartach ve SLI. napr. ten Alfred Molina byl super (mozna jen moc leskle oci). ale i FFVII bylo pekne. ale z her to je asi jednina realtime vec.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timeforce 14. 6. 2005 13:46

To vypada docela na vyrovnanej boj ale stejne verim PS3 vic nevim proc snad panove trochu zaberou a mohlo by se to sem k nam dostat trochu driv aspon soucasne s Xbox360 a pro me by bylo rozhodnuto co koupit kazdej den cekam na spravu ze me nekdo rekne ze PS3 u nas budou aspon o pul roku drive bych byl nejstastnejsi clovek na svete...)
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod andy77(smazano) 14. 6. 2005 13:54

Co na tom řešit? Jde furt a furt jen o hry a hry a zase jenom hry. To samé u debaty PS2 vs Xbox... jen hry a hry a hry... stejně jako u této generace, i u next gen bude většina multiplatformní až do konce životního cyklu konzole, takže jediné, co může rozhodnout, jsou ONLY tituly. Tam se zatím ví houbeles. Bude MGS3 opravdu PS3 only? Jak to bude se SH5? RE 5? Možná budou PS3 only, ale s jistotou to prostě říct nejde. S jistotou lze říct, že na PS3 bude další Final Fantasy offline, s jistotou lze říct, že na XB360 bude další Final Fantasy ONline....
Gears of War, které tolik upoutaly budou zdá se i na PC....takže co mě zajímá na X360 je jednoznačně Sakaguchiho projekt Lost Oddysea, z rukou tohoto mistra můž vyjít něco, co bude na úrovni FF 7.... jinak Killzone 2 ani slibované Halo 3 mě nijak netáhnou, možná krásná grafika, ale co víc? Zvědav jsem, kam se posune další Xenosaga, zda půjde na PS3.... samozřejmě PS3 bude mít ICO3 (pokud nějaké tedy bude) prostě čekat na konkrétní tituly je jediné co zatím může člověk dělat. Nějaké dohady okolo HW ee to k ničemu nevede... HRY rozhodnou, která platforma si získá naše srdce ..
andy77(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod OCELOTR 14. 6. 2005 14:01

Já si počkám na PS3. PS2 co nyní vlastnim, čeká teď velice slibný rok. Vyjdou samý pecky.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timeforce 14. 6. 2005 19:36

Uz jsem na to prisel vim jak to udelam Koupim si xbox 360 na naky parby a az vyjde PS3 xbox360 prodam a koupim PS3 .)

Nebo jsem uvazoval o PS2 ale to uz je stary jak jeruzalem .)
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 14. 6. 2005 21:38

nevim, podle me uz nema cenu kupovat ps2, vydrzela by jen chvili...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timeforce 14. 6. 2005 21:43

Paar -asi mas pravdu ale zatim by me to stacilo do doby nez vyjde PS3 koukal jsme na ceny PS2 nasel jsem ps2+ dva ovladace + 2 hry a vse c o ktomu patri jen za 2,5tisice to nabizi nakej manik ..
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 14. 6. 2005 21:53

no.... ta cena neni spatna, vydrzela by ti rok. je to dobra konzole, jen si to jeste poradne rozmysli. her (dobrych) tam je pozehnane, takze je to na tobe...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 10:05

Já bych doma chtěl mít, jak PS3 tak i XBOX360 !!!
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 8. 7. 2005 10:59

includes píše:Já bych doma chtěl mít, jak PS3 tak i XBOX360 !!!!/quote]


A NINTENDO ne? Také bych bral mít doma všechny systémy, jen nevím kdo by to živil.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků