Nejlepší adventura

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2005 16:41

to je vysoka skoda... dvojka je totiz lepsi. ale jestli muzu doporucit, stahni si LbaWin 0.8 a zahraj si to s tim. taky mam cestinu a taky vlastni patch (pro LbaWin).
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 10. 6. 2005 17:14

Pozdě do školy ? To já kvuli několika hrám (tenkrát ještě na AMIZE) nechodil do školy vůbec.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2005 17:16

taky dobre :). no me se nastetsi nikdy nic takoveho nestalo...


;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 10. 6. 2005 20:42

2Tol: A co ti brání si stáhnout LBA2 z Home of the Underdogs - o pirátství se v tomhle případě už určitě nedá mluvit. Jasně, přijdeš o filmečky a asi i dabong, ale není to nic razantního a dá se příběh pochopit i bez toho (ale CD verze je CD verze, co si budem povídat :D - nicméně dnes už je trochu problém ji sehnat ) V každém případě stojí za zahrání, ale je to dost na dlouho.
2Paat&ocelot69> Některý pařby mě motivovaly k tomu, abych se pořádně naučil podepisovat vlastní rodiče... :D
2Pipin: Prostě nevím, možná to bylo tím přechodem do 3D, prostě mi tam scházela ta atmosféra, hrál jsem to, bavil jsem se celkem, ALE prostě jsem se nebál, chybělo mi tam takový to tajemno - možná je to jen můj dojem.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tol 10. 6. 2005 21:55

Momentálně mi brání 2 věci- práce a The Moment of Silence :lol: Ale pak tomu určitě dám šanci, díky za tip, kluci :)
Tol
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2005 22:16

LBA2 CD je problem sehnat. osobne jsem ji sehnal jen na siti eDonkey2000 (Overnet). tam to ale trva. stahl jsem to i z Home of Underdogs. nejsou tam filmecky a neni tam i dabing. hra funguje bez problemu, ale obcas zlobi zvuk (mozna je to kvuli WinXP). ale je to pecka, stoji to za to.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 29. 6. 2005 20:48

Taková dobrá diskuse a úplně usnula! Tak další téma:

Vyšel OUTCAST v reedici: kpupit nebo nekoupit? Nikdy jsem ho nehrál, Eislerova recenze mě nechala chladným. Prošvihnul jsem skvělou hru nebo jsem o moc nepřišel (a moskevská filharmonie stejně fidlá falešně)...??? :wink:

Co si o Outcastu myslíte vy :?: :?: :?:
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xgandalf 29. 6. 2005 23:02

No, podle recenzí je to velmi slušná pařba, Gamerankinhs tomu dává 82%, na Bonuswebu to vychvalujou až do nebe(9/10).
Jinak osobně musím potvrdit, že se jedná o pařbu s naprosto dokonalým příběhem, kterej tě táhne pořád dopředu (teda mě táhl, ale vlezly do toho zkoušky a pak už sem neměl nějak čas a odhodlání to dohrát až do konce). Trochu divná je grafika, ale dá se zvyknout. Záleželo by na ceně - kolik že za to chtěj - pokud něco do 400-500Kč(to asi jo), tak bych do toho šel.
Takovej podobnej mix žánrů byl The Nomad Soul (pamatuje si na to vůbec někdo?).
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 29. 6. 2005 23:08

XGANDALF: Z fóra vím, že se ve hrách vyznáš. Když doporučuješ příběh, asi do toho půjdu. Dík za info.

PS: Já jsem to tenkrát (když byl novej) hrál asi dva dny a přišlo mi to naprosto ujetý.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 30. 6. 2005 10:02

xgandalf píše:Takovej podobnej mix žánrů byl The Nomad Soul (pamatuje si na to vůbec někdo?).d/quote]


Fajn že ho připomínáš, zvlášť v kontextu odpovědi Chumbabovi, kterej Nomad Soul má, nehraje ho a nedá se z něj dostat!!! A to je polovina moje !!!:D :wink:
Já Nomad soul chvíli hrál a bavilo mě to, ale kašlal jsem na kupování lepších zpbraní a pak jsem nemohl udělat jedu z akčních sekvencí (takovou tu na střechách domů).

abych taky trošku zavzpomínal, už jsem tzu dřív psal, že mám rád Gabriela Knuighta, ale s nostalgií vzpomínám na sařičké siarrácké adventuryx, které jsme s bratránkem chodili hrát k dědovi do práce... Ve Space questu III. se dokonce daly planety řešit v libovolném pořadí (víceméně)!!!Kam se hrabe Kotor!

ano, i já vnímám že Xgandalf hrám rozumí, akorát se mu z nepochopitelných důvodů nelíbíl Torment :wink:
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 1. 7. 2005 08:49

Já si pamatuju, že kdysi sem si chtěl koupit Outcast, ale tehdy sem v tom měl drobnej zmatek, takže sem v obchodě šáhnul po Nomad Soul v domnění, že to je Outcast (kdo si měl všechny ty názvy pamatovat, žejo?). Outcast sem sehnal až dodatečně. A v Nomad Soul byl btw. použitej systém, kterej byl potom použitej i v jinejch hrách a byl tam prezentovanej, jako strašná novinka - mám na mysli převtělování do různejch postav. Hele, podařilo se Vám zajít v Nomad Soul na koncert Davida Bowieho - to je unikát, něco takovýho se hned tak nevidí. :D
Sierrácký adventury - mě nikdy moc nebrali Space Questy ani Kings Questy, od Sierry sem ulítával na sérii Larry (kompletně dohraná, nepočítám - li poslední zmršenej díl, kterej si o adventuře může tak nechat zdát - a stejně nejlepší byl Larry 1 a Larry 7), potom na sérii Quest for Glory (a čtvrtej díl byl nejlepší) a samozřejmě Gabriel Knight.
Torment - sorry, vážení - jak nemůžu ovládat "prsatou blondýnu", tak jdou body dolů. :P
Jinak mám pocit, že většina lidí, kdo debatuje o adventurách, má ve hrách celkem přehled, protože to jsou zhusta zkušenější hráči. Ale díky za komplimenty... :D
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 1. 7. 2005 09:29

No když ses zmínil o Outcastu tak to musím říct, že to je jedna z mála her, které jsem si chtěl zahrát ale nezahrál. Byla to prý palba!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 1. 7. 2005 13:14

xgandalf píše:Torment - sorry, vážení - jak nemůžu ovládat "prsatou blondýnu", tak jdou body dolů. :P
:/quote]


No blondýna to sice není, ale připadá ti že má malý prsa...?

Obrázek
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 1. 7. 2005 15:36

2Pipin: Trochu to upřesním - když si jako hlavního hrdinu nemůžu nastavit ženskou (pokud možno hezkou), tak mě to trochu vadí - jinak Planescape Torment obdivuju jako hru s dobrým příběhem a propracovaným světem - a nemůžu tvrdit, že se mi nelíbí - ale série BG v tomhle u mě prostě vede.
Asi sem prostě typickej mužskej šovinista - a aniž bych chtěl rejpat, tak v tomhle foru je evidentně nejpopulárnější téma "POČÍTAČOVÉ SEXY HRDINKY (obrázky)", takže ta moje záliba není až tak ojedinělá. :D
Ale jinak sem úplně normální - pardon, musím už běžet, budou nám dávat skotský střiky.. :wink:
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 09:40

Správnej Českej Polda 1-4
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků