Vaše nejoblíbenější hra

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kunilingus 30. 5. 2005 06:30

Mega lo Mania
kunilingus
First Blood

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2005 16:21

> to LONECK

Remake má trapný animace a i když všude píšou, že je postaven na engine MGS2 rozhodně tak dobře nevypadá. Hlavně postavy ty mi přišly totálně zmršený. ENGINE je spíš takovej MGS 1,5.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 2. 6. 2005 16:28

zabubol som na Aliens vs Predator 1,2 .. kde sa atmosferou na nich hrabe doom 3
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2005 16:30

No u dvojky sem si za vojáka párkrát málem nadělal do kalhot.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 2. 6. 2005 16:35

Alieni byli pro mě noční můrou a to doslova,hlavně za vojáka.
Byl jsem z toho dokonce tak pos.... že jsem to ani nedohrál dokonce :lol:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 2. 6. 2005 17:00

AvP byla úžasná 3D akce, hlavně to neustálé nebezpečí číhající za každým rohem - do nekonečna se rodící vetřelci. A ta hra za vetřelce, kdy si člověk připadal jako bůh a honil vyděšené mariňáky . :)
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 2. 6. 2005 20:31

I když jsem málem u AvP šel párkrát skoro do čistého, nedá se to srovnat se zážitky, které přinesl Undying. Už jen začátek, kde jsem preventivně vyprázdnil zásobník do ducha, který byl jen jako animačka, stál za to. Ale nejvýše ze židle mě dostal druhý Quake, kdy jsem jej procházel se sluchátky, naplno a v opuštěném bytě uprostřed noci. A jako největší skill té doby si pamatuji sestřelit zombíka ve chvíli, kdy hsem byl asi metr nad židlí. Jak jsem kliknul, to vám snad nikdy neřeknu ;)
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 2. 6. 2005 23:15

Undying bol dobry, ale trocha nudny.
Quake 2 som presiel asi 10x :)
Avp1 malo lepsiu atmosferu ako dvojka, a bola aj tazsia ...
pokusal som sa prejst za marinaka preposledny level na najtazsej asi 50 x, super survival
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 05:32

Souhlas,že AvP jednička měl hustější atmošku.Ve dvojce byla hra za Predátora taková procházka růžovým sadem.Ale za mariňáka to fakt šlo.Pamatuju na pasáž,ve ktreré se pořád nic neděje a pak vypne ten kabel ze stropu.To by člověk neřekl,že i kabel může být hóóóódně strašidelná potvora :D Ale souhlasím,že Undying je daleko lepší.Aronův duch v zrcadle s tím jeho smíchem....tak rachle jsme se ještě neotočil.Sem málem spadl ze židle.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 3. 6. 2005 08:22

Tak nejak, za vse mluvi, ze jsem byl skoro bez naboju ve chvili, kdy se objevila prvni prisera, protoze jsem je vystrilel "preventivne" Stejne mi prijde tato hra desne nedocenena, prinesla mnohe zajimave veci, kombinace hororu, strilecky a magie, ...
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 09:24

Souhlasím.Můžu říct,že když jsem jí hrál poprvé,tak jsem byl místy tak napnutý....,nyvíc ta možnost dělat jednou rukou kouzla a druhou střílet je neprosto sqelá.Doufám,že něco podobného bude i v připravované Hellgate:London.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 6. 2005 10:07

undying ako som uz pisal bol dobry, skoda ze sa nepresadil na trhu
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 6. 2005 13:28

Každý,komu jsem Undying půjčil mi to vrátil,že je to moc nudné a nebaví je číst ty denníky.Ale já si myslím,že v tom je právě ta jeho síla.Holt Barker :twisted:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 7. 6. 2005 20:16

jezek píše:Každý,komu jsem Undying půjčil mi to vrátil, ...,/quote]

Šťastlivče, kdosi mi ot nevrátil a já nevím kdo :(
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 6. 2005 20:18

Jak vo tom kecáte, docela bych to zapařil....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků