kamarádi nebo hry

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod axel222 31. 5. 2005 12:48

tak co je lepší kamarádi (ti živí ve skutečném životě),nebo radeji paříte hry a bavíte se s virtuálními kamarády???
Přemýšlejte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 5. 2005 12:54

Upřímně řečeno....rád chodím do hospod,ale když jede žena na služebku,tak jsem se po každá přistihl,že zůstávám doma,abych mohl v klidu pařit.A klidně si vymyslím důvod,že do hospy nemůžu :twisted:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 31. 5. 2005 13:28

Nejlepší je pařit hry s kamarády multiplayer u piva v hospodě. I to se mi povedlo :) Stačí mít GameBoye Advance (DSko, nebo PSPčko) Akorát je blbý, že ty pivka negativně působí na herní styl a motivaci.
Ale kdybych si měl vybrat mezi hospodou a kvalitním multiplayerem, tak vybírám ten multiplayer (ne po netu).
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 31. 5. 2005 15:02

Jednoznacen hra. Napriklad jednou u me doma byl kamarad a divali jsme se na film a ja uz jsem tak strasne chtel hrat na PC ze jsem se vymluvil, ze se uz musim jit ucit ze by radsi mel jit. Hned jak odesel tak jsem primo skocil k PC a uz jsem paril!!! :twisted:
fales
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dewil 1. 6. 2005 17:35

Je celkem smutny to cist... Pokud si radsi zaparite, nez byste sli s kamaradam ven, tak byste se nad sebou meli trosku zamyslet... :evil:
Momentálně bez počítače - píšu z AMD K6 :sad:
Dewil
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 6. 2005 05:22

Ale zas to naprosto jasně ukazuje,že pokud je člověk pařan,nestojí mu za to vycházet ven a dělat bordel,jak se poslední dobou říká,že hry ovlivňují myšlení lidí negativním směrem.Viz vraždy,okrádání apod.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 6. 2005 07:11

Dewil píše:Je celkem smutny to cist... Pokud si radsi zaparite, nez byste sli s kamaradam ven, tak byste se nad sebou meli trosku zamyslet... :evil:


Váhal jsem, zda-li se k tomuto, podle mého hodně špatnému zamyšlení přidat, zda-li mám co přidat...rozhodnuto bylo po Tvém příspěvku. Plně souhlasím s tím co myslíš...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 6. 2005 08:01

Ač to z předchozích příspěvků nevypadá,taky s Vámi souhlasím.Mám kamaráda,který trpěl nadváhou.Celé dny seděl zavřený v pokoji u kompu.Pak ho brácha vytáhl na pivo a od té doby,co pije 12 kousků za večer,zhubnul 25 kilo(vím,že tam moc morálního poučení není,ale aspoň kousek se najde) :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 6. 2005 08:14

:-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dewil 2. 6. 2005 14:18

dr.misa píše:
Dewil píše:Je celkem smutny to cist... Pokud si radsi zaparite, nez byste sli s kamaradam ven, tak byste se nad sebou meli trosku zamyslet... :evil:


Váhal jsem, zda-li se k tomuto, podle mého hodně špatnému zamyšlení přidat, zda-li mám co přidat...rozhodnuto bylo po Tvém příspěvku. Plně souhlasím s tím co myslíš...t/quote]


Konecne nekdo normalni... Taky me bavi hry.. jinak bych nebyl tady na tom foru, ale pokud se stavi kamaradi, tak nejsu takovej blbec abych jim rekl ne, musim jeste neco udelat a sel parit... Pokud fakt mate takovy problemy, tak doporucuju nejaky to leceni... Jak chcete v budoucnu vest normalni zivot kdyz budete porad sedet u komplu? ! ? :|
Momentálně bez počítače - píšu z AMD K6 :sad:
Dewil
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 2. 6. 2005 15:57

Taky souhlasím s nazorem radši kamarádi.
Měl jsem dobu kdy jsem se celé dny a dokonce měsíce neodtrhl od PC,jenže pak mi bylo líto když jsem šel po dlouhé době s kamárády ven a oni měli tolik zajímavích zážitků kterých jsem se já nemohl kvůli mé zavislosti na PC zůčastnit.
Od té doby chodím ven každý den,a občas si zahraju.

Všichni to pochopí jako já že jsou důležitější kamarádi,přijde to s věkem :lol:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2005 16:11

Jasný že kámoši sou lepší (se stejšnem se blbě chlastá). Ale taky se mi stalo že když mi naposledy na dveře zaklepal pan SNAKE a METAL GEAR SOLID 3, tak sem vypnul telefon a zmizel na 3 dny z povrchu země :wink:. Jsem snad kvůli tomu závislák ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 2. 6. 2005 16:16

Ne závislák určitě ne jenom velký nadšenec této hry :lol:

To máš to samí jako já když přišel první Prince of Persia také jak jsi psal jsem zmizel dokuď jsem hru nedohrál :)

No a ted už přijde třetí díl a já už si chystám výmluvi kamarádům.
Ale závislák (už) učitě nejsem.

I když proč teda teďka sedim u PC a nejsem radši venku :lol: :lol: :lol: :lol:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2005 16:28

POP1 se mi moc líbil. Dvojka už moc ne, až moc okatě sází na krev a drsnej image. Neni to špatný, ale neudržel moji pozornost až do konce tak jako POP1. Od toho se fakt nedalo odtrhnout.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 2. 6. 2005 16:33

To si napsal přesně líb bych to nenapsal jednička paráda dvojka taky ale už ne tolik.

:lol: No jo už aby byla ta trojka :lol:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků