Tomb Raider : Legend

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tombik(smazano) 20. 4. 2005 10:04

polepsi se proti minulemu dilu, nebo nas neceka zazrak??

http://www.tombraider.com
tombik(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod Martin Boček 20. 4. 2005 10:37

Hmmm... Soudě podle sestupné tendence celé série... By to byl opravdu zázrak :wink:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombik(smazano) 20. 4. 2005 10:44

ale podle informaci to vypada, ze se vraci zpet tam kde se nam nejvice libila- do chramu a pralesu.A zmena tvurcu urcite taky prospeje.Minimalne postava Lary se hodne zlepsila proti minule
tombik(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod zahaS 21. 4. 2005 14:47

Podla mna to bude fajn gamesa no len ak to poseru s bugmi ako mynule a budem muset patxovat tak ma drbne ale sere ma naco vydavali web ked tam ani neni ete nic o gamese :( lol
zahaS
First Blood

Odeslat příspěvekod Loneck 28. 4. 2005 15:39

Já si osobně myslím, že bude další Tomb Raider v pohodě a hodně se na něj těším. 1,2,3 byly velmi dobré hry. Crystal Dynamics umí akční adventury, takže by to mělo být v klidu!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 4. 2005 14:57

Souhlasim. Doufám, že se nebudou držet debilního překombinovaného ovládání jako v předchozích dílech. Zmáčknout 450 tlačítek, jen aby se Lara rozběhla a vyskočila bylo fakt VOPRUZ. Pamatuji se jak jsem se v pátém dílu poukoušel skočit NA PROVAZ - skok, vedle, load pozice (load celýho levelu), skok, vedle, load pozice (load celýho levelu), skok, vedle, load pozice (load celýho levelu), skok, vedle, load pozice (load celýho levelu), skok, vedle, load pozice (load celýho levelu), skok, vedle, load pozice (load celýho levelu), skok, vedle, load pozice (load celýho levelu).
CD sem potom rozšlapal.
Ovládání nehť je alá Prince of Persia, nebo God of War.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 6. 2005 07:13

...vzpoměl jsem si na tuto hru a ani jsem nedoufal, že si na ni někdo vzpomene také, natož, aby otevřel místnost...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 6. 2005 07:16

..zahrál jsem Tomba II.,III., část IV., a pak celí díl Angel of the Darkness, asi tak se jmenoval poslední díl, který jem zahrál. Velký posun, oproti předchozím dílům, byl ten, že jsem celou hru zahrál bez pomocných návodů, map apd.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 6. 2005 07:18

...nejvíce mi utkvěl v hlavě asi druhý díl. Ztrávil jsem u něj něco přes měsíc a rozdrtil jsem ho :-) bylo to pro mě zadostiučinění a velká radost po takovém moření se nad hrou, fakty byla dost tuhá, možná nejtužší ze všech, ale to je dost subjektivní...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 6. 2005 07:20

...hodně jsem se těšil na videa, ty byli parádní. Tak když o tom přemýšlím a vybavuji si Laru, hmm, docela povedená serie, o které slyšel snad každý, to se jen tak nevidí....snad jen u NINTENDA Mario. Snad mě nebudete linčovat za zmínku o NINTENDU ;-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 2. 6. 2005 16:23

Já hrál všechny Tomb Ridery a musim říct že se mi nejvíce líbyla asi 2-nebo-3 nevim tak na stejno.

Na novou Laru (Legend) se zatim podle videí docela těšim protože to vipadalo fakt dost akčně a rychle.

No uvidíme snad to nebude sklamání jako Angel of Darknes :roll:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2005 16:43

Nová LARA vypadá parádně. Pustťe si tenhle rozhovor z developerem - PECKA.
http://www.gamespot.com/ps2/action/tomb ... media.html
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků