Emulace PS2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod J.Mataj 27. 5. 2005 19:11

Loneck píše:Nevím jestli si to četl - http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=1 ... 1050/quote]
Jo cetl, diky za referovani o panzer dragon saze - asi bych mel nejdriv vazne zkusit ty predesle dily. Nevis kde se daji sehnat?
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 27. 5. 2005 19:43

Předešlé díly jsou ale střílečky takže nevím jestli tě budou bavit. Já sem je zmiňoval ve vztahu k příběhu. No já mám všechny díly.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 2. 6. 2005 18:53

PS2 emu tipuju tak za rok-dva. Plně zcela funkční emu pro high-end tak za tři a půl možná čtyři.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 6. 2005 19:35

myslim ze do konce roku, pokud se na tom bude pracovat
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2005 19:52

Hmm, ale bude to běhat dva snímky za vteřinu....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 6. 2005 23:45

kdyz uz ted frci nejake ty hry v poho (jen ty intra a tak), nevidim problem, proc by to nemohlo fachat dobre
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 6. 2005 06:58

No, tak intra jsou animace....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 3. 6. 2005 11:47

v zivote si nevidel realtime intra? no to jsem o tobe nevedel :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 6. 2005 11:50

Aha, tak to potom nechápu proč neběží celá hra, když už i intro běží v engine. Každopádně si nedokážu představit jak chce někdo naemulovat analogový ovládání (MGS 3 ho vyžaduje a člověk bez něj ani nevystřelí...).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 3. 6. 2005 11:52

hral jsi nekdy MGS2 na PC? ***** - analogove ovladani tam vubec neni, pokud chces jit pomalu, mus drzet CTRL.... to strasne. MGS2 vyzaduje mnoho klaves na drzeni, to pak jen slysis PIP-PIP-PIP
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 6. 2005 12:03

Nehrál a ani po tom netoužim. Si člověk musí připadat jak chobotnice. Ještě jednou dík za tu stránku s FFMUSIC zrovna mi ve sluchátkách jede EYES ON ME.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 6. 2005 12:14

Moc nerozumim, proc by nemelo jit naemulovat analogove ovladani?? Na PC keypady s analogem neexistuji ??
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 6. 2005 12:28

Mluvim o emulaci analogovejch tlačítek co má PS2 ovladač DUALSHOCK2(záleží na tom jakou silou je stiskneš - což např. MGS, a spousta dalších her vyžaduje). Na klávesnici si to jaxi nedokážu představit a joypad tohoto druhu jsem na PC ještě neviděl.

Příklad z MGS2,3 - Když chceš střílet ze zbraně funguje to jako ve skutečnosti - zmáčkneš tlačítko a zbraň nevystřelí - vystřelí teprve až když tlačítko rychle pustíš (SAFETY LOCK jako u skutečných zbraní) - když ho ovšem pustíš hezky pomááááálooouuuučku zbraň se zajistí a nevystřelí.

Nebo v CQC (close quaters combat) chytíš nepřítele jednim tlačítkem a na síle stisku závisí jestli SNAKE nepřítele rovnou podřízne, nebo jestli ho drží jako živej štít. A tak je to skomplet ovládánim MGS3. BOMBA. Bez potřebné periferie tohle zkrátka na PC nenaemuluješ.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 6. 2005 13:12

Mam ale pocit ze na PC koupis a nakalibrujes keypady s analogickymi tlacitky taky, dokonce vypadaji velmi podobne tem z PS2. Tak proc by to nemohlo byt emulovatelne? Ten MGS je bezesporu spickova hra a ovladat bez analogu by musela byt asi fuska. Predelavka na PC je jednoznacne *****. Na grafikach ATI se ani nerozjede tusim..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 6. 2005 13:32

My bad. Říkám, že jsem je neviděl, samozřejmě to neznamená, že neexistujou. Každopádně řídit PS2 hry na klávesnici by bezesporu byla pakárna.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků