Nintendo Revolution

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 19. 5. 2005 14:01

no vsiml jsem si zhorsene kvality textur a mensi pocet polygonu, ale to co capcom na ps2 ukazuje s re4.... klobouk dolu.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 5. 2005 15:20

Nikdo neříká, že animačky musí běžet v realtime - Pokud nejsou interaktivní jako v MGS :mrgreen:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 5. 2005 18:03

Souhlasím s paarem
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 5. 2005 23:33

NEPODCEŇUJTE SÍLU PLAYSTATION.

CAPCOM už několikrát dokázal, co umí z PS2 vyždímat. Každopádně já jsem plně satisfacted a jen KVŮLI VÁM si pořídim obě RE4 verze abych mohl dodat objektivní hodnocení. Žel bohu musíte mi počkat do zimy :-(.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 21. 5. 2005 07:59

:) me je jedno kde je RE4 lepsi, pro me je dulezite, ze si ho zahraje vice lidi. at kazdy ochutna co CAPCOM uvaril. pro me je dulezite si to zahrat, ne mit nej verzi...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 5. 2005 14:39

Myslíte že verze RE4 pro PS2 bude obsahovat nějaké bonusy nebo scény co na GC nebyly???Protože proč srovnávat grafiku ocelote když je skvěle hratelné ne???
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 22. 5. 2005 17:55

Já jsem ohledně revolutionu od nintenda pesimista. Myslím že nintendo by mohlo klidně dopadnout stejně jako Sega, i když je fakt, že mají širokou základnu handheldů, takže ty je můžou podržet, ale stejně si myslím, že nintendo moc šancí protí takovým kolosům jako je sony a microsoft nemá. Vůbec bych se nedivil, kdyby to dopadlo tak, že jedničkou bude (zůstane) sony, dvojka microsoft (může si dovolit obří ztráty) a revolution od nintenda by klidně mohl být labutí písní. Aspoň mě dnešní situace na trhu hodně připomíná tu v jaké byla sega při uvedení saturna.

PS: Je mi jasné že to nemůžu vidět úplně nestranně, protože jsem fanda Segy a Sony nemám rád právě kvůli tomu že Segu potopilo i přesto, že na Saturna byly podle mě výborné hry.

PPS: Resident Evil 1 jsem hrál právě na Sega Saturnovi a řekl bych že jednička byla lepší než dvojka, kterou jsem taky hrál. Další díly už jsem nehrál.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 5. 2005 18:51

Počkej na novější informace o Relvolutionu...vždyt o něm nic nevíš a GC se prodaval lépe než Xbox...a taky na xboxu nebyly skoro žádné killer tituly co by stály za to si ho pořídit a když jo tak byly i na kompu (viz. Halo)...Proč myslíš že by nintendo dělalo propadák???Stálo by jim to za to??
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 22. 5. 2005 19:27

1. To že se xbox prodával míň není nic překvapivého už jen proto že to byla první konzole od microsoftu a tak si ho určitě hodně lidí nekoupilo právě proto, že nebylo jasné jak moc vážně to microsoft myslí. Xbox 360 se určitě bude prodávat líp, protože už to nebude takový exot a navíc microsoft ho může hodně zadotovat, stejně tak jako Sony svůj PS3. To u Nintenda určitě není možné.
2. Může se to zdát nelogické, ale kvalita výrobku zdaleka nic neznamená. Velice často mezi konkurenty nevyhrává ten s nejlepším udělátkem, ale naopak (viz. např. dokument, který byl nedávno na ČT2 o TV vysílání).
3. Revolution bude buď stejný jako ostatní konzole a v tom případě s nimy asi prohraje a nebo bude opravdu revoluční a v tom případě by mohl zkončit na propadlišti dějin právě díky moc velké revolučnosti, protože lidi moc novot najednou nemají v lásce.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuuduu 22. 5. 2005 20:02

A spominas si na tie velkohube reci o tom ako Xbox prinesie revoluciu do hier a hrania na konzolach ??? Hm, a kde bola ta revolucia ??? Mrkvosoft machroval a hovoril o 1 medzi konzolami. Nejako mi uniklo ze by spominali Xbox360. A dotovali ho ako hovadu myslim 3 roky. Myslim ze plany s xboxom mali ovela vacsie ako len boj o druhe miesto medzi konzalami s Nintendom. Aj to s nic moc vysledkom. Okrem toho mal xbox ovela vacsiu reklamu ako Nintendo a vela hracov (casopisov, webov) stale tvrdi ze GameCube je aj s jeho hrami len pre deti. Tak preco ma xbox problemy ??? Aby to s Xbox360 nedopadlo ako s xboxom.
vuuduu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 22. 5. 2005 21:17

Nintendo bylo jednickou.... pak prislo Sony a stalo se, co by nikdo necekal a neveril... Sony porazilo Nintendo. zda se to mozna neuveritelne, ale proc by Nintendo nemohlo porazit Sony? I kdyz si vsichni rikaji "nemozne" - muze se to stat. stejne jako s Nintendem v minulosti. nintendo vi co dela, mozna ma posledni sanci, jak se ukazat. kdyby prislo s konzoli se super vykonem, vlastne by nenabidlo nic, co by lidi presvedcilo o koupi NREV. tim padem si myslim, ze XBOX nebude prvni, max druhy...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 23. 5. 2005 09:28

Pro mě byla vždycky jedničkou jedině SEGA. :) No a teď když už konzole nevyrábí, tak bych byl rád kdyby Nintendo porazilo Sony, protože právě Sony může zá úpadek Segy a nelíbí se mi, jak se Sony cpe do všech oblastí elekroniky.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 23. 5. 2005 10:23

A proč by se nemohli cpát, když na to maj. Tomu se říká podnikání, víš ? Mě osobně taky kdysi zamrzelo, že PC porazilo AMIGU. No a stejně ho teď, kromě PS2, mám doma.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 23. 5. 2005 10:42

Jasně, konkurence musí být. Jenom aby to ale nedopadlo tak, že konzole bude dělat jenom Sony a Microsoft, protože žádná jiná firma nemá takové finanční zázemí. Podobně jako je to mezi grafickými kartami ATI a nVidia. Když si vezmu dnešní high-end grafické karty, tak mi připadá že jsou mnohem dražší než bývaly dřív a přitom výkonový rozdíl nových karet oproti těm předchozím mi připadá menší, než býval. I když grafika není všechno. Taky mi připadá že dnes jsou hry jen spotřební zboží a her s opravdovou hloubkou je celkem málo a naproti tomu vzniká obrovské množství sra*ek.
Myslím že PC by prospělo kdyby se frekvence vydávání nového hardware prodloužila, protože vydávat nové grafické karty co půl roku není podle mě moc dobré řešení. Uvítal bych spíš tak 2 roky interval. Aspoň by se hry víc optimalizovaly a přechod z generace na generaci by byl pořádně vidět.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 23. 5. 2005 10:48

Člověk si musí umět vybrat. Spousta lidí si koupí "hovna-hry z běžícího pásu" od EA jako Need for speed, Medal of Honor, NHL.....atd. To já radši GRAN TURISMO, MGS, nebo FINAL FANTASY (záměrně tyto hry píši velkými písmeny). Já se svym vkusem se nebojim, že bych hrál sračky (pokud se ovšem nebudou vyrábět jenom ty a to pak budu hrát radši tetris :wink:). Mimochodem SONY se vždy snaží, aby hry co vydávají pod svou hlavičkou (SONY COMPUTER ENTERTAIMENT JAPAN/EUROPE/AMERICA) nespadali právě do kategorie SHITS.

Jinak souhlasim s tebou, co se týče vydávání PC hardware.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků