World of Warcraft

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2005 17:37

Výrobce: Activision Blizzard
Distributor v ČR: ABC
V prodeji od: 2005
Homepage: http://www.worldofwarcraft.com/
Články na Doupě.cz:
Recenze WoW
Recenze WoW: The Burning Crusade
Recenze WoW: Wrath of the Lich King
Preview na Cataclysm
Všechny články o Cataclysm
Index očekávání Doupě.cz: 10/10
Koupit na shop.doupe.cz

Obrázek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zde máte prostor na obecné povídání k jedinečnému MMORPG od přeslavných "Blizzardů" :o)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 28. 4. 2005 23:19

To je ale zvláštní, že zrovna tady, u věhlasného MMORPG od Blizzardu to zeje prázdnotou. Že by už někdo přišel na to, že hra vydrží nejvýše dva měsíce? :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 30. 4. 2005 07:58

Petr Kolář píše:To je ale zvláštní, že zrovna tady, u věhlasného MMORPG od Blizzardu to zeje prázdnotou. Že by už někdo přišel na to, že hra vydrží nejvýše dva měsíce? :twisted:
Eeeehm...
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arthur 13. 5. 2005 12:27

Čím míň fáze závislosti vydrží, tím líp :)

Aspoň je pak taky čas věnovat se reálnému životu :)
arthur
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 13. 5. 2005 19:28

Čím míň závislost vydrží, tím více se musí v reálném životě člověk nadřít, aby stihl získávat nové. :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arthur 17. 5. 2005 12:23

Ale fakt bych řekl že to až tak není o samotné hře... prostě někomu se zalíbí EQ2 a vydrží mu dva roky, někomu se zalíbí WoW a vydrží mu dva roky.

Nestavěl bych to tak že ve WoW za dva měsíce není co dělat zatímco v EQ2 ano... ten komu EQ2 nesedne tak se tam začne nudit po týdnu. Je to otázka osobních sympatií.
arthur
First Blood

Odeslat příspěvekod Nameless one 20. 5. 2005 08:35

WOW je pekna nuda, nechapu, jak to nekoho muze bavit. Dyk je to skoro totez jako Diablo zmixovane s UO. Porad jen expovani na nakych trapnych priserach. Nuda, nuda, sed, sed. Jen to pvp je male osvezeni a i to je celkem o nicem, pac se nedari vybalancovat svety a vsude je prebytek aliku.
( o Y o )
Nameless one
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arthur 23. 5. 2005 15:59

No jestli nechápete jak to někoho může bavit tak já vám to vysvětlím - každý člověk je jiný a tím pádem každého baví jiná hra. Teď jsem pro vás asi otevřel úplně nový svět že? To jste si opravdu doposud myslel že všichni lidé uvažují a cítí stejně jako vy? :D

Takto shazovat něčí požitek ze hry je pouze nedostatek tolerance či omezenost.
arthur
First Blood

Odeslat příspěvekod Nameless one 24. 5. 2005 09:42

arthur píše:No jestli nechápete jak to někoho může bavit tak já vám to vysvětlím - každý člověk je jiný a tím pádem každého baví jiná hra. Teď jsem pro vás asi otevřel úplně nový svět že? To jste si opravdu doposud myslel že všichni lidé uvažují a cítí stejně jako vy? :D

Takto shazovat něčí požitek ze hry je pouze nedostatek tolerance či omezenost.o/quote]
Ano, muj spolubydlici to pari od rana do vecera a bavi ho to. Ja neshazuju nici nazor, pouze prezentuju svuj.
( o Y o )
Nameless one
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gorgoth 28. 5. 2005 16:28

Krásná hra:)hraji už asi 4 měsíce,z toho 1apůl na officialním serveru a nemůžu si to vynachválit:)
Gorgoth-Human Mage(Herbalism+Alchemy)
Gorgoth
Gorgoth
First Blood

Odeslat příspěvekod qmox 1. 6. 2005 15:44

wow som hral len na privatoch teda zadarmo ale neviem ono vo wow pri lvlup sa menia stats vasej postavy automaticky co ma bohvieako nenadchlo aj ked grafiku to ma peknu , ako aj moznost vyberu sirokeho spektra ras a povolani uz som hral aj lepsie mmorpg
qmox
First Blood

Odeslat příspěvekod Tom_svk 12. 7. 2005 21:34

ja k tyhle hre znam jedno slovo nepekneho podnetu
Tom_svk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod foxprox 22. 7. 2005 12:28

Da sa nejako preniest postava z jedneho konta na druhy ?? Totiz mam rozohratu postavu u kamosa lvl 40 a kupil som si domov WOW a fakt sa mi nechce zacat odznova, a pri mojej intenzivite hrania by som sa zas na lvl 40 dostal cca. za 5-6 tyzdnov :cry: HELP
foxprox
First Blood

Odeslat příspěvekod axel222 24. 7. 2005 13:56

Jsem vtáhnud do světa WoW teprve týden a musim říct že mě to moc nadchlo :)
Je to správna řežba :) jako bylo Diablo :)

Jak už se tu někdo zmínil jenom mě trochu štve že pri LVL UP se statistiky upravují sami :( to mě celkem štve :)
Já hraju zatim jen na free servrech :) některy sou docela dobrý :)

Už sem to párkrát někam psal ale napíšu to znovu,pokud někdo hrajete na nakym hodně dobrym free servru tak ho sem napiště :)

super hra WoW ruls :)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 26. 8. 2005 11:07

[quote="Petr Kolář"tTo je ale zvláštní, že zrovna tady, u věhlasného MMORPG od Blizzardu to zeje prázdnotou. Že by už někdo přišel na to, že hra vydrží nejvýše dva měsíce? :twisted:
Naprosta svata pravda!!! viz muj post v jinym topicu tady.


Ze zacatku jsem byl naprosto nadsenej, nemohl jsem se dockat az to konecne vyjde v Evrope, tesil jsem se na to jak malej jarda... Dopadlo to tak, ze jsem zaplatil "3" mesice, jenze hraval jsem to cimdal tim min, nejdriv tak 2x tydne az nakonec ten posledni mesic jsem to zapl 3x a to jen kvuli tomu ze jsem byl prinucem... :)
vubec nevim proc sem to tak dlouho platil ale musim rict ze me to vubec nebavi :D Zlaty Dungeon Siege 2 :wink: :lol:

// Flamovat me nemusite proste to tak je, nikomu ten nazor nevnucuju, takle to proste bylo se mnou... :wink:
A to jsem byl OPRAVDU velkej fanda wowu :P
loldaolda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků