V ČEM SPOČÍVÁ ORIGINALITA NINTENDO HER

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2005 10:49

...ale ze na nintendo nebude BLACK (boze na N nebude black!!!! co budem delat?), OKAMI (ani okami!!! je po me...) jeste z ps2 nedela lepsi konzoli...

:lol: dost dobré, hmm
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 5. 2005 11:04

Paar píše:... je jasne, ze kdyz jsi v ps2 sekci, tak ti to nebude ukazovat nintendo tituly...


Je vidět, že si se na můj odkaz nekoukl, jinak bys zjistil, že se nejedná o PS2 sekci.... Jsou to prostě nejočekávanější hry a jsou na PS2. :twisted:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 5. 2005 11:06

Paar píše:... je jasne, ze kdyz jsi v ps2 sekci, tak ti to nebude ukazovat nintendo tituly...


Je vidět, že si se na můj odkaz nekoukl, jinak bys zjistil, že se nejedná o PS2 sekci.... Jsou to prostě nejočekávanější hry a jsou na PS2. :twisted:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 16. 5. 2005 13:16

nevim odkdy je "black" ocekavanejsi nez Zelda... :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 16. 5. 2005 13:20

1. ty hry jsou nejocekavanejsi podle redaktoru IGN
2. ty hry jsou nejocekavanejsi u her na PS2
3. kdyby to byly nej hry ze vsech, nebyly by na ps2.ign.com ale na ign.com
4. takze hoj
5. finished
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2005 14:32

...tedy nevím jak moc se čeká na Black, ale pro mě je tou nejočekávanější hrou jednoznačně ZELDA, která bude temnější víc než kdy před tím a pro neopodstatněné kritiky bude konečně Link budit dojem skutečného temného válečníka...sakra to bude nářez, myslim, že to už můj bi-pass nezvládne :-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 5. 2005 18:18

Omluva !

Toho ps2 v názvu stránky jsem si nevšim(byl sem ráno trošku pohokejovej), kliknul jsem v hlavnim menu IGN na most anticipated games on E3 - netušil jsem, že mě to hodí do sekce PS2 :cry:.

Jinak mě BLACK taky nic neříká (ta hra ukázala zatim jediný screenshot), ale jinak se seznamem naprosto souhlasim. A neříkejte, že byste si nedali FFXII, nebo SHADOW OF THE COLOSSUS. To musí chtít každej.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 16. 5. 2005 21:49

hokej s clovekem dela divy, takze se ti nedivim...
co se tyce FFXII.... kurna ja to chcu. to mas pravdu, to bych snedl aj s dvdckem..
na ICO se netesim... ne proto, ze by to byla spatna hra, ale protoze jsem to nikdy nehral anevim jake to je (rikate dobre).
mozna kdybych zahral, tak bych se tesil
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 19. 5. 2005 14:24

...před nedávnem, dříve než jsem četl první vážnější zvěsti kolem NINTENDA Revolution...když tak koukám na dění posledních dní, tak jsem trochu mimo sebe s toho všeho. SONY se skutečně blejskly s jejich PC3. POZOR! však, SONY udělali skutečně dost dobrý TECHNICKÝ kus, ale to je vše, tedy vložili do svého PS3 veškeré novinky, vymoženosti elektro světa. Ale považme, okolik či kam skutečně posunuly hranice videoherního průmyslu, jasně je moc líbivé nechat se kochat takřka neuvěřitelnými animacemi apd., ale to je "vše". Chci poukázat na to, že NINTENDO vždy posouvalo hranice neočekávaným směrem. Není nutné chodit daleko, jejich DS je toho důkazem, skutečně "těžkej SCI-Fáč...to je asi v KOSTCE vše co jsem chtěl :)
Naposledy upravil dr.miša dne 19. 5. 2005 14:30, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 19. 5. 2005 14:25

...považuji a jsem přesvědčen, že NINTENDO je hodně originální a diktuje směr, kam se bude herní svět ubírat.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 19. 5. 2005 14:40

tady musim souhlasit. s nastupem ps3 se vlastne nic nekona, jen bude "lepsi" grafika. ty hranice by se mely uz konecne zmenit, protoze jestli to takhle bude pokracovat dal, tak uz vlastne nic nebude. ps4 bude mit lepsi grafiku nez ps3! ehm.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 5. 2005 15:15

No, PS3 předvedlo alespoň to. NINTENDO předvedlo krabici, která se vzhledem a barvama podobá PS2 (modrá/černá) a zatim nic neumí (stejně si myslim že to bylo vyřezaný ze dřeva :wink:. Vy si fakt myslíte že přijde NINTENDO s virtuální realitou a želatinovejma gyroskopickejma ovladačema ? Já nevim kam chcete, aby hry šli ? Mě PS3 ABSOLUTNĚ stačí s tim co předvedla.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 5. 2005 15:18

Nebo to REVOLUTION bylo funkční, ale v NINTENDU se spotili na *****, když viděli co předvedla PS3 a nechtěli se ztrapnit :mrgreen:.

Teď maj rok na to, aby to celý předělali :lol:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 5. 2005 15:26

BTW viděli jste jak v tech demu na PS3 přelejval ten člověk pomocí EYETOY vodu ze sklenice do sklenice (virtuálně) ?

A co hra EYEDENTITY ? Kterou ovládáte jen svým hlasem a s pomocí EYETOY. To neni herní posun jinym směrem ? Já si myslim, že EYETOY posunul hry už i na PS2 úplně jinym směrem. Nic takovýho třeba GAMECUBE nepředvedlo. Čim posunul GAMECUBE vývoj dopředu ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 19. 5. 2005 17:07

Ohledně nových konzoli se tady nemusíme vůbec dohadovat. Ja myslím, že všichni víme, že budou originální a skvělá pokračování na všech nových konzolích za to dám ruku do ohně. Bylo to tak vždycky a tak to bude i teď. Já osobně jdu do 2 konzolí. Ještě nevím do kterých to se uvidí postupem času. Každopádně z toho co jsem viděl na konferencích všech tří firem, si člověk neudělá moc konkrétní obrázek. PS3 - jo vypadá to skvělé všechno, ještě nevíme jak se to asi bude hrát, Xbox 360 dema fičely na alpha kitech využívajících výkon nového Xboxu tak z 1/3 takže nic a Nintendo ukázalo jenom konzoli a nic jiného. A myslím, že většina z nás půjde orat pole, které už zna čili kdo ma PS2 jde do PS3 atd.
A ohledně EYE Toy - je to inovativní věc, ale hry na něj jsou takové nemastné neslané špiš na pobavení, ale moc hloubky v nich není. Já osobně neznám nikoho kdo na EYE Toyi hraje nějak často.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků