Kino a počítač

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jalt 19. 4. 2005 19:28

Sledujete filmy jen na počítači, případně domácím kinu? Myslíte si, že kino má dnes ještě co nabídnout (kromě skvělého místa na randění)? Stahujete filmy den po premiéře z internetu, nebo si počkáte, až film přijde konečně i k nám?
Let there be Light / Fiat Lux
Jalt
First Blood

Odeslat příspěvekod head-hunter 20. 4. 2005 13:19

heh to je moj pripad. do kina uz nechodim a filmy stahujem, ale ta kino kvalita sa mi moc nepaci. ked sa mi dostane do ruky TS pozrem si to, ale stahujem len DVDrip...
head-hunter
First Blood

Odeslat příspěvekod axel222 15. 5. 2005 11:21

Kinu se zatim nic nevirovná pokuď teda doma nemáte televizi 4x3metry:) a super zvuk.

Dřív sem stahoval z internetu filmy které knám měli dojít až za 2měsíce,já už je měl a viděl je v tý ůděsný kvalitě,pak sem z toho měl kulový,takžě když se na něco těšim tak kino je jasná volba:)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 5. 2005 05:27

Kino je jasná volba,ale domácí ,Tv stačí 82cm,ultraplochá.V kině jsem nebyl,ani nepamatuju:D
Naposledy upravil jezek dne 3. 6. 2005 06:18, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 17. 5. 2005 00:32

No jen tak pro nudu pocitac staci a filmy stahuju az kdyz jsou v dobry kvalite.. ale jinak vyhrava kino (se slecnou nebo tak)..preci jen prostor zvuk a to misto jen tak nicim nenahradis.
tOplOaDer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 2. 6. 2005 18:47

I kdyby měly mít ty verze z netu kdoví jakou kvalitu, tak kino je jasná volba, ale chce to si trochu vybírat...
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 6. 2005 08:48

JEDNOZNAČNĚ KINO, nenaharditelné a nenapodobitelné ve všech směrech, není o čem diskutovat v tomto směru.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 09:43

Hele,já souhlasím,že kino je úplně jiný zážitek,ale zajímalo by mě,kolik měříš.Pro mě je sezení v místech,kde neposkládám nohy dost na levačku.A může to být sebelepší film :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 6. 2005 10:11

Tak pro me je jasna volba DOMACI kino, do klasickeho kina chodim tak jednou za rok. Cele to frci pres PC na 5.1 + siroka TV.. Naprosta spokojenost, jedine cemu se vyhybam jsou TS a TC "ripy".. PS: Navic vyber filmu v ceskych kinech nekdy az frustrujici, tedy s vyjimkou filmovych festivalu..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 3. 6. 2005 10:34

Do kina s kamarády
Doma sám u TV
A do hospody na fotbal :)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 11:16

>to Dave:v nezávislých kinech je taky na co koukat a častěji než na festivalech.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 6. 2005 13:22

jezek píše:Hele,já souhlasím,že kino je úplně jiný zážitek,ale zajímalo by mě,kolik měříš.Pro mě je sezení v místech,kde neposkládám nohy dost na levačku.A může to být sebelepší film :De/quote]


Jsem skutečně zarytej "kinař" , ale s tím sezením je to fakty problém, ale už jsem si zvyklnul, aby ne, dám kino tak 3-4x do měsíce...a abych odpověděl na otázku :arrow: ráno 190cm, večer pak 189cm.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 6. 2005 13:31

RE: jezek - To mas urcite pravdu, par jich v Ostrave mame. Ale ja uz se ridim tim ze doma je doma. Navic na CT2 se da taky neco obcas chytit.. :-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 3. 6. 2005 13:41

Nebo HBO :idea: :roll: :lol:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 6. 2005 13:47

>to Axel222 na HBO právě takové skvosty jako na ČT2 nebo v Minikině u Marcely a Silvy neuvidíš :D :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků