Metal Gear Solid

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 4. 5. 2005 10:15

Mě by se to s THE BOSS a COBRAS zamlouvalo. Nacisti a Metal Gear ? To zní móóóc slibně. Dovedete si představit ty fašounský bossy ? Grafika PS3 ? Ňákej hrad alá RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN ? Okultistický spolek THULE ? Hmmmm...... :wink:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 5. 2005 10:31

Nebyl Shagohod prvni Metal Gear????????????
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 4. 5. 2005 12:58

Ne první Metal Gear byl REX. SHAGOHOD není METAL GEAR!!!!! OCELOT ukradne v MGS3 jednomu vědci jménem GRANIN plány na MG REXE.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 4. 5. 2005 13:02

Takže když nebyl METAL GEAR ve trojce, proč by musel být ve čtyřce (navíc, když chce KONAMI údajně opustit současnou dějovou linii). A nějaký nacistický kovový monstrum si umim živě představit.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 4. 5. 2005 14:55

Paar píše:Nebyl Shagohod prvni Metal Gear????????????


P.S. To nacisti a metal gear jsem myslel jako styl hry ne přímo toho robota.....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 5. 2005 17:42

Aby to byl prvni metal gear, tak se nemusi jmenovat metal gear! vzdyt o shagohodu rikaji ze je to jisty druh kovoveho vybaveni - a snake rekne - Metal - Gear - . trailer....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 5. 2005 17:44

jo jinak nepiste na mgs3 spoilery, bo jsem to nehral. treba ted prijdu o prekvapeni z toho, ze v mgs3 budou plany metal gearu rexe. diky ocelote69!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 5. 5. 2005 06:33

Soráč !!!!!! Jenom ti řeknu, že v tom traileru je to sestříhaný - SNAKE říká METAL GEAR (REX) úplně v jiný souvislosti....A podle traileru nemůžeš soudit, KOJIMA to vždycky sestříhá tak, aby nás co nejvíc zmátl.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 5. 5. 2005 06:34

Tak už mazej a zahraj si to. :wink: Je nejlepší díl MGS série.
Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 5. 2005 07:58

Jo este kdyz byl Metal Gear REX prvni metal gear, tak byl Metal Gear ve hre Metal Gear na MSX nulty?????????????? ten opkud vim se nejmenoval REX. sakra sakra. jinak Metal Gear z Metal Gear 2: Solid Snake je ten samy Metal Gear co je v Metal Gear na MSX, ze?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 5. 5. 2005 08:55

MG 1 a 2 na MSX jsem nikdy nehrál... Máš pravdu, jistý je, že tam MG je, mám na to svůj názor, ale nemůžu spoilovat :wink: (hodně osvětluje MGS3, např BIG BOSSovo m*&*$#%^$& - už zase sem chtěl). Jistý je, že SHAGOHOD NENI METAL GEAR.
Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 5. 2005 15:13

tak je to aspon velky robot schopny odpalit jadernou bombu (jako metal gear) z kterehokoli mista planety. :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 5. 5. 2005 15:19

Ano, to je. Ale Ocelot má 100% pravdu - MGS3 jasně říká, že SHAGOHOD není MG. A to, že dokáže odpálit jadernou bombu je to ujediný, co má s MG společnýho :roll:
Jinak ale AFAIK REX nebyl první, jen první normálně vyrobený. Prototipů mohlo být hooodně už před ním.
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 5. 2005 17:06

kazdopadne by byl opravdu dobry napad udelat predelavku metal gearu 1 a 2. msx opravdu neni zrovna dnesni standart. i kdyz jsem pro nonstalgii, msx proste neumi odvypravet ten pribeh tak pusobive jako 3D.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 5. 2005 16:05

Zrovna jsem zkoušel METAL GEAR 2: SOLID SNAKE na emulátoru MSX - neni to na to dobu (1990) tak špatný. Snake má CODEC, cigára, umí dokonce odlákávat stráže klepánim na různý věci. A hlavně už i tady nejde o to stráže zabíjet, ale vyhnout se jim. V tý době to musela být neuvěřitelná PECKA. Bohužel nemůžu přijít na nastavení kláves, a tak nevim jak se PLAZIT (což je nutné hned na začátku), nebo jak používat věci, co si equipnu..... JE NĚKDO TAKOVEJ OLDSKŮŮŮL JAKO JÁ A PORADÍ MI ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků