Který okamžik ze hry se Vám nejvíce vryl do paměti ?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 4. 2005 15:41

Znáte to, všichni jste to zažili, okamžiky kdy se Vám rozbuší srdce a Vy si říkáte "TOHLE PROSTĚ NENÍ MOŽNÝ!". Musíte zapauzovat hru a srovnat si v hlavě to co se právě odehrálo na obrazovce. Nezapomenutelné herní okamžiky.

V ICO stojíte na mostě na jedné straně Vy na druhé straně Yorda, most se rozpojuje a vy víte, že ta dívka kterou jste chránili po celou dobu hry už k Vám nemůže za žádnou cenu přeskočit ať se natahujete sebevíc. Hraje dojemná hudba a ona neustále křičí : ICO, ICO....

Nebo v MGS2 když stojí SOLIDUS SNAKE naproti RAIDENOVI a říká mu:" MÉ JMÉNO JE SOLID SNAKE! ". Náhlé přilétá vrtulník hudba graduje, rychlý střih a vidíte křičící postavu: " TO NENÍ SOLID SNAKE !". Skutečný solid snake právě v té chvíli přichází na scénu.

A nebo když ve FFX se dozvíte, že YUNA musí zemřít aby získala finálního AEONA..... atd., atd....

A co Vy ? Zavzpomínejte.........
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 21. 4. 2005 16:26

Jojo Ico je parádička. Asi tu nikdo nehrál Witchaven. V posledním kole je cirka padesát vostrejch hochů na deseti metrech čtverečních, a to když jsem viděl poprvé, tak šla čelist dolů. A hitpointy za ní.
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 21. 4. 2005 16:39

Jednoznačně "výtahová" scéna s Marií a Pyramidheadem v Silent hill 2. Poprvý sem u hry brěčel jak malej spratek...zprvu emocema nad tim čeho sem byl svědkem a pak z toho když sem si uvědomil že poprvý u hry řvu jako harant kterymu právě sebrali lízátko. A to sem přitom jinak pěknej drsňák...:))
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 4. 2005 16:59

No taky jsem to nechtěl říkat, ale vzpomínám si, že u několika dílů FINAL FANTASY se mi taky několikrát "mlžil" obraz. Do dneška se vymlouvám na to, že mi jenom něco spadlo do oka . :cry:
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 21. 4. 2005 17:59

"Thank you, Mario, but our Princess is in another castle"-dokonalý příběh
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 21. 4. 2005 18:02

Nebo Resident Evil remake:
"dát Barrymu zbraň" ano/ne Jelikož jsem byl na něj strašně naštvanej, dal jsem ne. Pak mi ho bylo líto...
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 21. 4. 2005 22:24

nezabudnutelne sceny maju FF RE MGS serie
Naposledy upravil AlienX dne 17. 8. 2006 22:46, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lalala 22. 4. 2005 01:09

kufi, jestli si u tohohle rval jak maly decko, tak jsi nemocnej, rofl co je tohle za debatu, konzolo-deti si vypravej co prozili u materidousky, teda sorry u FF. rofl. KUFI SES RETARD!
lalala
First Blood

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 4. 2005 06:27

lalala píše: KUFI SES RETARD!


To říká člověk co si dal přezdívku lalala ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod KUFI 22. 4. 2005 09:34

lalala píše:kufi, jestli si u tohohle rval jak maly decko, tak jsi nemocnej, rofl co je tohle za debatu, konzolo-deti si vypravej co prozili u materidousky, teda sorry u FF. rofl. KUFI SES RETARD!


Tak to je mi tě vážně líto kdyz necejtíš emoce. Pak hraj jenom sporty ,strategie a simulatory kde neni příběh.
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axel Coon 22. 4. 2005 19:50

Ja si nejvic pamatuju na gta 1, to jsem hral kazdy tyden u kamose. Nejlepsi na tom bylo jak jste museli delat mise aby vam to otevrelo ten rozbity most do dalsich ctvrti, ale stacilo se rychle rozjet na motorce a preskocit diru v moste. Nebo kdyz jste se narodili, jel kolem vas vzdycky viper :D Znalci jiste radi zavspominaji...
Axel Coon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 23. 4. 2005 08:47

Pro mě je pořád asi nejpůsobivější scéna ta ve Final Fantasy 7 s Aeris a Sephirotem. Je to perfektně sladěné s hudbou. Nevím, jestli si vzpomínáte, ale Aeris pustí bílou materii (která vůbec k ničemu není :wink: ) a ta matérie pomalu letí a odráží se od schůdků. A pokaždé, když se odrazí od schůdku, tak cinkne a hudba zahraje jeden úvodní akord Aeris Theme. Podobně působivou scénu jsem pak už ve hře nikdy neviděl.

Vlastně ještě jedna scéna je takhle geniální - milostná scéna ve Final Fantasy 8 (Eyes on Me - na Ragnaroku). V kombinaci s hudbou má neuvěřitelně podmanivé kouzlo, je skvěle zamilovaná a má perfektní anti-gradaci, zatímco hudba graduje k velkému vrcholu, nálada v kajutě postupně klesá k bodu mrazu. Vždycky, kdyžv se musím dívat na nudné milostné scény v dnešních velkofilmech a la Pán Prstenů, vzpomínám na to, co se dá říct konzolovou hrou...

Na PC měl super scény Gabriel Knight 2 (hlavně scéna z opery, to se nevidí) a když jsem po 13 měsících došel ve Wizardry 7 ke dveřím TOMB OF THE ASTRAL DOMINAE, tak mě málem kleplo 8)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 25. 4. 2005 20:12

Nejhezci scena byla v Metal Gear Solid 1 kdyz umirala Sniper Wolf...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 4. 2005 18:21

Paar píše:Nejhezci scena byla v Metal Gear Solid 1 kdyz umirala Sniper Wolf...


Jojo pepo....máš pravdu....taky jsem u toho ronil slzy...
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků