Nintendo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 21. 4. 2005 11:44

Nejlepší firma na světě :wink:
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 21. 4. 2005 13:14

Vzhledem k tomu, že Sega už nedělá konzole, ti dávám za pravdu. :)
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 4. 2005 16:20

A v čem je lepší než třeba SONY ? Nemyslim takoví to "mám doma Nintendo a proto je nejlepší". Objektivně.

Já mám doma třeba PS2 a řek bych, že AAA fláků je tam prostě víc. Nintendo má např. exluzivní tituly pouze od Nintenda (japan). PS2 má exluzivní tituly jak od SONY(a to v pobočkách evropa, japan, amerika), tak i od předních světových vývojářů (Konami, Namco, Capcom, Sega).

Navíc největší tahoun - Resident Evil se asi potichoučku polehoučku bude stěhovat zase na PS2, protože prodej, ačkoliv ne neúspěšný, rozhodně neodpovídá představám CAPCOMu. RE4 vyjde i na PS2 a z RE5 už se od začátku počítá s vývojem pro PS (otázka je jestli 2 nebo 3 :? )

Tak proč je to tedy nejlepší firma na světě ?
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 21. 4. 2005 16:28

Protože produkuje Game Freakům POKÉMONY!!
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 21. 4. 2005 16:30

RE5 je potvrzen pro PS3. Radsi si ho ani neskousim predstavovat. Jeste ted odmítam uvěřit ze ta lávová jeskyně v RE4 byla skutečná...
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 21. 4. 2005 17:06

Tady se mluví o firmě..Chápěš???Nintendo má asi přibližné o 10 let větší zkušenosti v tom to je...Sony nic není...Sony prostě rozhodlo udělat svou konzoli (vshledem k tomu ze je Nintendo vyhodilo) a nakonec byla velmi úspěšná (PlayStation) a proto je PS2 tak populární a je na něj tolik her...
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 4. 2005 17:12

Hmm, a co jako, že má o deset let větší zkušenosti ? V čem jí to pomohlo ? Nintendo bylo světová jednička, proč už neni ? Proč namísto CD dávali do N64ek přežitý cartidge ? Proč tolik odmítali cizí vývojáře a chtěli si všechno "péct" sami doma ? Nintendo možná BYLA nejlepší firma, ale časy se mění. NEJLEPŠÍ FIRMA na světě si nemůže dovolit být TŘETÍ..... sorry :evil:
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 21. 4. 2005 17:14

Takže Nintendo je lepší prostě protože je lepší v tom, co dělá - zatímco Sony "jen tak" udělalo konzoli, která suvernéně vládne současnému hernímu trhu? Osobně mám Nintendo možná i raději než Sony (ale nejraději mám Segu :wink: ), ale v TÉHLE argumentaci mi něco nehraje :roll:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 4. 2005 17:15

A co je to za argument SONY NIC NENÍ....Tos mě rozesmál :mrgreen: . SONY JE ! A NAVÍC JE PRVNÍ !

A je čas si na to zvykat hochu. :evil:
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 21. 4. 2005 17:56

Sony nemá tvář, nemá maskota - byť se o něco podobného ze začátku Play Station éry pokoušelo. :) Sega má Sonica, Nintendo má Maria a Sony nemá nic! :)

Nicméně, dneska už se na maskoty nehraje, takže je to hodně chabý argument. ;) Na PS2 existuje určitě o trochu větší množství skvělých her než na Game Cube, ale není to zas tak velký rozdíl.

Nintedno toho dokázalo v minulosti na herním poli víc než Sony a jelikož se moje dětství neslo hlavně v duchu SEGY a Nintenda, tak je pro mě Nintendo momentálně lepší než "nový hráč" - Sony. Objektivní to moc není. :)
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 4. 2005 18:17

Hmm, asi ti rozumim. Já sem zase vyrůstal se společností COMMODORE. Měl jsem 64ku i AMIGU a dodneška nevěřim tomu, že to v COMMODORE tak po*rali :cry: . Tim rozhodně nepřirovnávám COMMODORE k NINTENDU.

S tou tváří a maskotem to už je těžší. Maskota teda SONY rozhodně nemá - jenže dneska vytvořit hru které by natolik vyčnívala nad ostatníma, aby se její hlavní postava stala maskotem celé firmy to je asi oříšek. Když vznikly maskoti firem SEGA a NINTENDO, bylo to v době kdy na konzolích/počítačích hráli převážně děti (pro jsou SONIC i MARIO tak roztomilý). Ty si lehce oblíbí nějakou postavičku. Dneska jsou hráči starší, vyspělejší a vytvořit pro takovouhle generaci maskota to asi fakt nejde.

Navíc to vypovídá i politice/tváři SONY. Sony neni hračka pro děti, Sony do každé rodiny, Sony od 3 do 93 let.
FUN ANYONE ? :wink:
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 21. 4. 2005 18:21

Maskotem Sony je PlayStation... Jen se jim pořád vyvíjí, šmejd jeden :wink:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 4. 2005 18:41

Hmmm, to budí k zamyšlení..... :wink:
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 22. 4. 2005 07:34

Ale kde, maskotem Sony je Ajbík -> AIBO_TV_Campaign.pdf
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 22. 4. 2005 08:52

SONY nepatří vůbec do her!Sony vyrábí ***** hry které se nedají s hrama od Nintenda vůbec srovnávat.Nintendo má tradici.Sony prostě jednou vyrobilo PS1 a byla velmi úspěšná a proto je úspěšná PS2 a možná bude taky úspěšná s PS3 (u next-gen konzolí to bude vyrovnanější jako nikdy dříve).....Sony prostě vyrábí nejlepší konzoli a ne nejlepší HRY!..............
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků