Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 18. 4. 2005 17:29

Konečně sem si pořídil ICO na PS2 a jsem jím naprosto uchvácen. To není hra, to je umělecký a emoční zážitek.
A co hrajete vy?
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 18. 4. 2005 18:38

Hehehe. Tekken 5 (postovny z USA = 50$, vyderaci :shock: ) a Virtua Fighter 4. A Ragnarok Online. A pak hru Zivot v realite a Nezblazdni se z toho vseho :P
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Demiger 18. 4. 2005 18:54

Mě plně zaměstnává Enthusia Profesional Racing... komu nesedlo Gran Turismo 4, tohle si určite zamiluje - fyzika je jeste verohodnejsi a navic skvely tuning.... proste skvela hra :-)
Autor magazínu Doupě.cz
Martin Demiger
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 19. 4. 2005 17:59

Právě dohrávám Metroida Fusion na Game Boy Advance, moc pěknou hru. Jeho stařičký předchůdce - Super Metroid pro SNES, mi přišel ale mnohem lepší - měl temnější atmosféru a hráč se v něm pořád nemusel vracet do již několikrát navštívených lokací.
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 20. 4. 2005 13:42

Právě ulítávám na KINGDOM HEARTS. Vim, že je to sice starší, ale je zajímavý jak se může pětadvacetiletej člověk zabavit v DISNEYOVCE (ale od SQUARESOFTU). Jinak TEKKEN 5 a permanetně MGS 3 (to člověk prostě musí dohrávat 3x - 4x do měsíce, aby nevyšel ze cviku než přijde MGS4 :lol: .

P.S. Možná sem jeden z mála co NECHCE v MGS third person kameru. Ta prostě k MGS nepatří a věřte mi, že totálně zničí filmovou atmosféru.
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 20. 4. 2005 13:44

P.S. 2: SPLINTER CELL - bléééééééééééééééééééééééééééééééuuuuuuuuuuuuuaaaauuu
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 20. 4. 2005 13:47

Ono někomu nesedlo GRAN TURISMO ?
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 20. 4. 2005 13:59

Třeba mě. Párkrát sem si ho zahrál, napřed to byla vcelku zábava, pak už jen normální ježdění... recenzovat ho já, víc než 7/10 nedostalo určitě. Ještě že jsem ho nerecenzoval :wink:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 20. 4. 2005 15:41

Kingdom Hearts je super, sice jsem tomu zpocatku neveril, ale pak me to nadchlo. Blby, ze dvojku posunuli, dlouho byla planovana na kveten, ale ted uz sem ji v releasu listu nenasel.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 20. 4. 2005 20:58

Právě hraju potřetí Resident Evil 4. Nejlepší hra, co jsem kdy hrál.
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Plechatý 20. 4. 2005 21:39

K tomu Gran Turismu - mne to taky nepripada kdovijak skvela hra. Obcas mi prijde, ze recenzenti dost nadhodnocuji. Myslim, ze kdysi v Levelu vysla uvaha od Michala Rybky o tom, ze v dnesnich zavodnich hrach uz neni "citit" dojem z rychle jizdy. A ne rychlost ale RYCHLOSSStttt. Treba v GT je ten dojem absolutne na bodu mrazu. Ritim se 200 mil v hodine se svym monopostem a pripada mi to, jako kdybych jel ve Skode 120 po polni ceste :) Zavodni hra musi byt RYCHLA... Treba jako Trackmania! :)
Navstivte me v nasi male vesnicce Strasin, kousek za Prahou. Zajdeme treba na pivko, mame tu totiz dve hospody! :) Ale tim to konci...
Adam Plechatý
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cucino 20. 4. 2005 23:16

MGS 3, delam ve videopujcovne a jedine co rikam pustte Kojimu tocit filmy :) ten clovek ma nejen cit ori sqele pribehy ale i pro kameru. vychutnavam si jiz 3 mesice jeho dokonale dilo. To co predvedl ve trojce a vdechl kazdemu bosovi zivot, jiz bude tezko prekonavat. RE4 je hezky ale me osobne zde chybi volnost. hra opliva spoustou primocarosti (ale o tom byl kazdy RE takze neni co autorum vycitat). GT4 co k tomu rici ? Polypony Digital umi udelat zavodni hru jak jsme se jiz 3x presvedcili :) Ctvrty dil je asi finalem jejich serie pred prichodem konzoli nove generace a tak nezbiva nez cekat co na nas noveho vymysli ( hratelnost stale stejna ). Novy Splinter cell nadherne rozpohybovane. Zajimave vychytavky, ale kluci z Ubisoftu by si meli uvedomit, te pribeh dela take hru a v jejich pripade nehrajeme pong takze snad priste se jim to povede :) A pokud zde nekdo zminoval ICO pro me osobne naprosto nedocenena hra, osobne bych oznacil za takove male umelecke dilo a po shlednuti novych obrazku z pripravovaneho volneho pokracovani verim, ze zde roste novy kral PS2 her ( ovsem laska k solidu snaekovi nebude nikdy prekonana :))) ) :D
Cucino
First Blood

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 4. 2005 15:26

ICO je skvost. Dodnes nechápu jak autoři pomocí snad !!! TŘÍ !!! (no možná jich bylo o něco víc) příběhovejch animací dokázali načrtnout tak skvělej příběh. ICO je jednoznačně jeden z největších "dojáků", co jsem kdy hrál. Apropó teď jsem dostal nápad na fórum :wink: , omluvte mě....
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Catch1707 22. 4. 2005 22:01

Jak co ted hram? Devil May Cry 3 a pak bude Shadow Hearts: Covenant :)
PS3, X360, Wii, PS2, PSP - ma konzolova rodina :-)

+ 1 PC Core2Duo, 4 GB RAM, GeForce 9600 - z her prakticky jen pro WoW
Catch1707
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 23. 4. 2005 09:25

puste Kojimu tocit filmy :mrgreen:
Naposledy upravil AlienX dne 15. 3. 2006 21:05, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků