Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 12. 2015 20:10

Tak už je to v pořádku, dohrál jsem to aby to dopadlo dobře :) Ta hra je vlastně poučná a výchovná, protože to jak to dopadne určuje váš styl výchovy. Je to trošku takový simulátor rodičovství. Může to prosím někdo upravit ?

Zaklínač 3 spoilery:
POZOR ! OBSAHUJE SPOILERY (VYZRAZENÍ DĚJE) - tag SPOILER nefunguje :(

Akorát prý už po dohrání hlavní dějové linky nepotkáte žádnou hlavní postavu ??? To by měli upravit, protože to je přece pitomost, vždyť tam (krom těch co umřou v průběhu děje - ale to je jak jsem zjistil jedna jediná hlavní postava - zbytek je fakt na vašich rozhodnutích), nikdo neumřel...
[SPOILER]
Proč zachraňuju Fringillu a Ritu, když nakonec nemají ve hře vůbec žádnou úlohu ?

Pokud ve špatném konci Geralt umře, tak proč se neukončí hra ? (Nicméně, nikde není řečeno že umře...., to si jen lidi myslí že umřel...)

Když skončí hlavní příběh a jste na Kaer Morhen, proč jste tam sami ? Chvíli sem zahlédl že tam je Eskel, ale asi to byl bug, protože sem ho pak už nepotkal.

K čemu byl celý Zaklínač 2, kde zachraňujete dceru krále Foltesta, aby byla královna Temerie, když to nemá žádný vliv na Zaklínače 3 ? Sice potkáte hraběnku La Valette - tedy její maminku, ale ta žije s nilfgardským generálem(??) a dcerku u sebe nemá ?! Já předpokládal že z hraběnky La Valette bude právě regentka Temerie... Než malá vyroste....

Co je s královnou Addou ? Je vůbec ve trojce ?-pokud použijete save z dvojky ? (Jak jsem zjistil tak ji dabovala v jedničce má dávná spolužačka Klára Šumanová.)

A jak to že je tam vůbec špatný konec s tím že Ciri ASI umře (nikdy se nevrátí) když je to nejmocnější bytost ve vesmíru ?! A jak měla zastavit tu Bílou Zimu ?!

Nějak jsem nepochopil co je divoký hon - já jsem někde slyšel že prej mimozemský elfové... ale tady to jsou prostě elfové.... Každopádně mi přišli jako děsné "máčky". Sem se bál že nepůjdou zabít a šli zabíjet jedna radost. (bohužel z nich nejde sundat pancíř)....


S obtížnosti v datadisku se asi něco pos... - co to má jako být ? Hned první potvora je asi 10x tužší než celý král Honu ?!!! Jako proč ?!!! :( Ale ony jsou najednou tužší i obyčejný potvory co šly zabíjet v pohodě.....

I půl roku od vydání hry je tam dost bugů :(

Ale jinak asi můžu souhlasit že to je nejlepší fantasy RPGéčko poslední dekády (spolu s prvním Dragon Age).
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 12. 2015 22:32

No, ta rozhodnutí jsou asi největší fail - hlavně jsou to takové drobnosti, že naprosto nechápu, jak to může až do takové míry ovlivnit.

Co se týče spousty postav z dvojky - nejsou tam, se s tím smiř. A po konci hry nikoho nepotkáš, což mi do jisté míry taky vadilo, hlavně v datadisku, který tak působí extrémně vytrženě.

Jinak obtížnost - nevím. Hrál jsem od začátku na Krev a zlomené kosti, a pak přešel na nejtěžší, se kterou jsem se prosekal i Srdci z kamene. A jaké bugy, prosím tě? Já to hrál skoro hned, poměrně průběžně, a potkal jsem jich minimum (pár otazníků nefungovalo, jak mělo, občas mizel jeden kovář).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 12. 2015 00:31

To neni možný :D Jestli PC dohrál Zaklínače, tak musím asi taky. Hrál jsem to jen pár hodin, ale vždy mě to nějak přestane bavit. Hlavně soubojový systém je nějaký divný. Asi už hraju jen střílečky :(
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 12. 2015 12:52

Často ti vztah s blízkou osobou pokazí zvláště drobnosti, plus Cyri je jednadvacetiletá holka a tyhle žáby jsou extra citlivé. Takže mi to nepříjde nerealistické. To spíš teda nechápu proč všichni zmizí, když mají ve hře své domovy ? (Marigold se Zoltánem svůj nevěstinec, Zaklínači Kaer Morhen, Triss má v průběhu trilogie dokonce dva domy (není důvod proč by se nemohla do jednoho z nich vrátit), Veynon a Ves budou ve Wyzimě....Ciri má rovnou dvě alternativy kde může být, a Yeneffer vlastně taky. Nechápu proč si vyhrajou s hrou a pak po ukončení hlavního příběhu všechny hlavní postavy nechají někam zmizet. Stačilo by aby byly prostě na dvou třech místech - tam kde se dají logicky čekat, nebo pokud jsou potulné tak aby poslaly vzkaz... Třeba se vrátí v datadisku... A ne nevěřím že nebude další díl a že v něm nebudou naši milovaní hrdinové, to ať se to radši nejmenuje Zaklínač, protože pobíhat po světě s vygenerovaným panákem(panenkou) můžeme ve většině RPG.... Sem myslel že čtyřka bude právě s Ciri.... (Mohli by udělat Witcher Reloaded: Cyri´s Adventure ve stylu Diabla III.... )
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 22. 12. 2015 15:51

Ne, ty rozhodnutí jsou kraviny, nezlob se na mě :D A podle mě o rodičovství vypovídají velké prd, navíc jich je ve hře asi celkem pět, podle čehož se určuje i konce hry...
postavy:
Zoltan s Marigoldem tam tuším jsou, Zaklínači se na Kaer Morhen zdržují jen v zimě, čarodějky jsou v jiných zemích, pokud jsi neposlouchal. V prvním datadisku není z původní hry nikdo.

Jinak další díl nejspíš bude, už to říkali i tvůrci, že nemůžou po takové odezvě nechat fanoušky jenom čekat... Ale jsem zvědav, jak navážou na možné konce, nová postava ve stejném světě by asi byla nejlepší (anebo to vzít jako prequel).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 26. 12. 2015 18:32

Nový Star Wars ve mě otevřel "starou ránu", a to že jsem nikdy nedohrál KOTOR 2 (zkoušel jsem to 2x, a vždycky to skončilo tím že se mi rozbil komp).
Takže jsem to den před vánoci nainstaloval..a dnes ráno dohrál, když napíšu že mi dohrání trvalo 23 hodin a v pátek jsem s tomu dostal až večer vám vypoví jak jsem byl do toho zažraný.
A to už jsme si myslel že toho nejsem schopen. :mrgreen:
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 12. 2015 10:10

Dlouhou dobu to chci zkusit s Restoration project :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 12. 2015 20:28

Nemůžu dát Kairana v zaklínači 2.... :(
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 12. 2015 21:27

PC: :D

Ertefol píše:Dlouhou dobu to chci zkusit s Restoration project :)

Taky mam na Steamu oba dily s tim, ze bych si to za dlouhych zimnich veceru projel jeste jednou... Myslim, ze vim jak to dopadne :-(
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 12. 2015 00:47

Kdysi sem ho dal, ale teď ne a ne.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 1. 2016 21:00

holubek002 píše:
Ertefol píše:Dlouhou dobu to chci zkusit s Restoration project :)

Taky mam na Steamu oba dily s tim, ze bych si to za dlouhych zimnich veceru projel jeste jednou... Myslim, ze vim jak to dopadne :-(

Co ten mod dela, ze jsem tak smely? To je ten mod co tam pridava questy navic?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 1. 2016 22:29

Obnovuje schovaný obsah z původní hry, který nebyl hotový - měla by to tuším být celá jedna planeta a kousek děje.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 5. 1. 2016 11:50

Včera jsem rozjel novou verzi modifikace Brutal Doom 20b: Hell on Earth Starter Pack, kterou vydali na novej rok a je to nářez jako prase. Jsem v první epizodě a level desing je zatím fantastickej, snad ještě lepší než původní levely od Romera. Rozhodně doporučuju všem milovníkům stříleček, protože jak si jednou zahrajete brutal doom, tak vám zbraně v ostatních střílečkách budou připadat jako dětský hračky :)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S4TW 7. 1. 2016 11:57

Hned se přiznám, že jsem hry přestal hrát někdy v roce 2007, ale teď jsem dostal novou mašinu, takže doháním spoustu restů. Navíc ve své herní době jsem byl především MP FPS hráč, čili jsem si vystačil s jednou hrou na velice dlouhou dobu.
Teď právě hraju Zaklínače 1 - dost mě to chytlo, protože jsem fanoušek fantasy a mám rád obsáhlé světy. Příběhově mě to baví a ve spoustě věcech je to fajn a řekl bych, že je to ideální hra pro lidi, co nejsou úplně RPG hráči a s RPG začínají (já). Akorát mi hra přijde docela jednoduchá (hraju na střední obtížnost - bál jsem se, že jako nezkušený RPG hráč bych se trápil, ale teď toho trochu lituji), jsem ve třetí kapitole (skoro na konci) a zatím jsem měl jen jeden menší zásek v bance....
Pak ještě hraji Half Life 1 (Source) a musím se přiznat, že se do hraní musím trochu nutit. Ne, že by mě to nebavilo, ale úplně můj šálek to taky není, jestli to dělá to, že hra už je fakt stará, nevím. Každopádně si chci projet komplet HF, páč to beru jako povinnost každého hráče :-).
Dále si občas zablbnu na Chivalry, je to prostě oddechovka a příjemná změna oproti klasickému FPS MP.
No a především jsem nainstaloval BF: Hardline. Spíš než hru to beru jako film a docela mě to baví. BF jsem naposled hrál 1942, takže je to fakt velká změna. Až dohraju SP, tak se vrhnu na MP a věřím, že tam nějakou hoďku nahraju...
S4TW
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 9. 1. 2016 22:36

to sa mi paci,som na tom podobne.Zaklinaca 1 som este nehral,ani dvojku a cakam kym sa do toho pustim.Niektore hry su pribehovo skvele prepojene,napr.Assasins Creed.Akurat som presiel Brotherhood a nelutujem.

-- 9. 1. 2016 22:38 --

BF jsem naposled hrál 1942

ta bola revolucna.Ja som bol vtedy na Unreal Tornament a na BF1942 som pozeral ako na nieco velke a komplikovane.BF2 vsak bola ta prava kava,skoda ze si nepohral,nevadi :)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků