Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod Verxes 30. 12. 2015 20:40

Tak jsem dneska zapojil a zprovoznil nový ovladač - všechno funguje, ALE (!!): v NFS Rivals nefungují vibrace :shock: . Říkám si, ok, zkusím jinou hru, Mafia 2 vibrace fungují OK..
Takže ještě poslední dotaz, hrajete někdo Rivals s gamepadem a vibrujete, nebo ne?

Takže to mě fakt nenapdalo, že to nemá vibrace, takovej poloviční zážitek.. no asi to rychle odjezdím, ať můžu sehnat něco lepšího..
Verxes
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 30. 12. 2015 22:10

mne vibracia s Rumblepad 2 nefunguje v ziadnej hre.Funguje iba ked stlacam tlacitko Vibration (cize ON OFF).V minulosti si pamatam,ze fungovala.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 12. 2015 09:57

Ten steamcontroller jsem zkoušel u kámoše a kdybych si snad někdy kupoval gamepad, tak právě ten.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 12. 2015 10:00

Sasakr píše:Ten steamcontroller jsem zkoušel u kámoše a kdybych si snad někdy kupoval gamepad, tak právě ten.

A teď jsi zvyklý na který? Protože to video vypadalo jako pěkná blbost :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 12. 2015 10:10

Mám logitec dual action :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 31. 12. 2015 10:25

tdjohn píše:
Sasakr píše:Ten steamcontroller jsem zkoušel u kámoše a kdybych si snad někdy kupoval gamepad, tak právě ten.

A teď jsi zvyklý na který? Protože to video vypadalo jako pěkná blbost :D

novidis,a mne zase pride klasicky gamepad ako uplna blbost a neviem sa dockat steam controlleru

-- 31. 12. 2015 11:11 --

...teda blbost ako blbost.Zalezi na ake hry - Autoaim ON

ale ked sme uz pri NFS

NFS most wanted 2010 aneb jizda smykem - na klavesnici nehratelne (auto leti v smyku do zvodidiel),na gamepade je to omnoho lepsie.Tato hra ma tak zprasene ovladanie,ktore uz tuto hru nezachrani.
The CREW - na gamepade nehratelne (zadna naprava lieta z boka nabok - proste unreal),na klavesnici super

najlepsiu ovladatelnost ma i tak Dirt2 (aj zlaty a na tu dobu revolucny ColinMcRae2),tam sa hra na klavesnici aj gamepade jedna radost.BTW,pouziva vlastne vobec niekto na gamepade tie analogove joysticky k zatacaniu vozidla? vobec si to neviem predstavit a ak ano,tak klobuk dole.

-- 31. 12. 2015 11:23 --

kazdopadne ten klasicky gamepad je vhodny napr.na Assasins creed (cize autoaim),tam mi sedi,ale Steam controller ho urcite rozprasi.Njn... :hm ,ale pokial niekto rad mlati do konzoly CrashaBandicoota ci Mortal Kombat tam asi Steam vhodny nebude,to beriem.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 31. 12. 2015 11:40

V poslednom case rozmyslam nad gamepadom,asi je to znudenim,vekom,nechutou sustredit sa na klavesnicu a moznostou uvolnit sa pri hrani.Starnem... :D
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 12. 2015 11:42

A když jedu auta na gamepadu, tak čím jiným bych měl zatáčet? :-D Na gamepadu jsem kdysi dohrál NFS U2 (protože na klávesnici to byl voser a volant jsem tam připojit nemohl) ale stejně všechno co jde, hraju radši na volantu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 31. 12. 2015 13:18

tak čím jiným bych měl zatáčet? :-D

mne to s analogom nejde,tak s tym krizovym stvortlacitkom.Uvidim ako sa bude riadit s tym trackpadom.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 1. 2016 01:27

Tak to je pak ale totéž jako řídit na klávesnici. Prostě digitál.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 1. 2016 10:39

presne,je to to iste ako na klavesnici,ale aspon sa usadis do kresla a relax.

Vcera som si nakonfiguroval Assasins Creed Brotherhood (hram postupne vsetky diely) na Logitech Rumblepad 2 a cool.Hranie s gamepadom je "ine" .Nikdy som nemohol pochopit ked kamosi hrali Red Alerta s gamepadom na PS,ale Assasins Creed s gamepadom vnimam v style:

klavesnica: omg,to je ako dej hry? hladat bednicky s virtualnymi peniazmi? boring.... :-l
gamepad : mam kopec casu,dookola si tocim pohlad krasnou krajinou bez orgii s mysou a vsetky klavesy mam hned po ruke a nemusim ich hladat na klavesnici.Bednicky? cool,idem nejake najst :nenapadne

Aspon som pochopil zmysel playstation - "proste vypnout"
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 1. 2016 12:46

To jsi ho pochopil špatně :D Dej si třeba Demon's souls a vypni :D Gamepad je o tom, že můžeš být daleko rychlejší u složitějšího ovládání. Typicky u GTA není šance dělat to stejné co s gamepadem. BF vozidla je to stejné. 5 analogových os prostě na klávesnici asi nenajdeš :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 1. 2016 14:25

hm,klasicke hranie je v pohode.Jeden joystick pohyb a jeden kamera,ale ked treba robit nieco na cas (napr.prekonat cas zlodeja v assasins creed),tak je to kamen urazu,lebo uhol pohladu sa neotaca s postavou a tym padom je skakanie krkolomne.... ale verim tomu,ze ps maniaci to maju davno nacvicene.

V BF4 si mierenie ani nedokazem predstavit,fakt jedine ten autoaim.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 1. 2016 14:41

Zrovna AC je buď špatný a nebo ho neumím. Mně to vždy skákalo jinam, takže ho nehraju. 4 osy na klouboučcích a další dvě na tlačítkách. To ti dává skvělé možnosti třeba při řízení vrtulníků.

Zrovna v BF se dá auto aim vypnout a hraju bez něj, ale spíše lítám. Střílet také umím, ale žádná pecka to není. Zábava to ale je, tak nevidím problém.

-- 1. 1. 2016 14:51 --

Třeba tohle půjde na klávesnici asi těžko:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 1. 2016 15:23

to hej,to su uz sialenosti :-)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků