Proč mi nejde PS3 na televizi?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod BlackestNight 24. 12. 2015 19:57

Zdravím všechny hráče a hráčky :-)
Před pár týdny se mi pokazil PS3 (Měnila jsem i HDMI kabel, takže tím to nebylo), tak jsem ho byla reklamovat (hrál pouze zvuk, žádný obraz, ovladačem se daly přesouvat položky v menu). Další den mi volali, že s tím nebyl žádný problém a můžu si ho vyzvednout. Myslela jsem si, že tomu tak je, tak jsem to ani nezkoušela. Až do dneška. Dostala jsem novou televizi (JVC). A co se nestalo? Opakovalo se úplně to samé jako minule. Zvuk, černá obrazovka, ovladač reagoval. Nechápu čím to je. K televizi jsem dostala další HDMI, který jsem kupovala přes stránku speciálně zaměřenou na PS3, abych měla jistotu. A nejde to. Prostě nic... :'( Je možné, že by to na prodejně ani nezkoušeli? :hm V čem je problém? :-(
BlackestNight
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 12. 2015 22:40

A co jsi zkoušela? Mám televizi a nejde to, to je dost nepřesný popis :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 12. 2015 23:41

IMHO mas spatne nastavenej output videa. Zkus to zapojit pres kompozit.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BlackestNight 25. 12. 2015 09:15

tdjohn píše:A co jsi zkoušela? Mám televizi a nejde to, to je dost nepřesný popis :)

Měnila jsem už 3 HDMI a zkoušela to na třech televizích. Co víc potřebuješ vědět?
BlackestNight
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 12. 2015 11:13

Jestli jsi třeba tu TV zapnula. Jestli jsi třeba PS3 zapnula a co v ní měla nastavené za výstupní rozlišení. Nebo jestli jsi na stejný kabel z televize dala jiné zařízení a to fungovalo. Celkově co znamená to zkoušení?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 25. 12. 2015 12:34

Zkus vyresetovat nastavení konzole. Když zapínáš PS3 přes panel na konzoli, podrž na tlačítku prst do doby než uslyšíš jedno pípnutí. Konzole se nastaví do základního nastavení a bude po tobě chtít přenastavit zobrazení videa a zvuku.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BlackestNight 25. 12. 2015 18:32

Děkuju moc :)
BlackestNight
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 12. 2015 19:06

;-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků