Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 21. 8. 2015 15:20

Tohle je dukaz, ze normalne PC netrolli. Protoze, kdyz to zkousi, nejde mu to.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 21. 8. 2015 16:23

Darwel píše:Že je takový, řekněme, opotřebovaný. :mrgreen:

Já spíš mám problém, že když už to přestává po x-tým kole být nepříjemný, tak o to víc chci :mrgreen: Ale taky to patřičně dlouho trvá :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 12. 2015 22:01

Tak tohle jo :love:

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 12. 2015 22:05

Jako fakt jo :)
hele nemá trochu silnější stehna než by bylo záhodno? Ne že bych si stěžoval, nohy má jak výhybky do pekla :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 12. 2015 22:18

Na tom si zakládá. Jako jo, kdybych to měl dotáhnout k dokonalosti, tak trochu ubrat se stehen a narvat to do dud, no ale stejně...

Kdybyste chtěli zagooglit, tak jméno je Iskra Lawrence.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 21. 12. 2015 00:22

I call bullshit. Ten zadek je silikonovej.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tohle nejsou normalni proporce. Uz jsem videl pomerne dost holek, ale nic, co by se byt jen vzdalene blizilo tomuhle. Pokud je vetsi, tak je vetsi vsude. Vetsi zadek holky mivaj, ale proboha, ne takhle hrozne osklive moc. Ten zadek je major turn off, a to jsem dolnak, mlada ma taky vetsi. Ale vetsi ve smyslu "aby se bylo na co koukat zezadu", ne "STANU SE CERNOU DIROU A POHLTIM PRILEHLY VESMIR".
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 12. 2015 09:16

Takovýhle těžký váhy frčej tak v Africe :D Ale jsem rád, že na mě alespoň zbydou ty "normální".
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 12. 2015 09:49

Je fajn, když je s holkou velká *****.
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 12. 2015 09:56

myšpulín píše:Je fajn, když je s holkou velká *****.

Hele to není *****. Když řekneš holce, že má velkou *****, tak máš hned po *****.
Bez *****...

:D
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 12. 2015 10:11

Obrázek
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 1. 2016 04:52

Tak chlapi je dokonáno.

Byl jsem s Číňankou celkem 7 měsíců, cca dva týdny nazpět to skončilo definitivně.
Hrozně těžko se to hodnotí, na jednu stranu se dá říct, že jsme byli tak trochu z jiných planet, měli dost malých problémů, oba chybovali, neviděli se moc často a budoucnost byla velice nejistá. Na stranu druhou mi nikdy s nikým nebylo tak dobře, a jestli jsem někdy byl zamilovanej, tak jsem si jist, že tentokrát. Byl to i můj první dlouhý vztah.

Událo se toho hrozně moc, ani nevím, jestli vás to zajímá, můžete se ptát.

Rozešli jsme se v dobrém. Oba víme, že ten druhý je skvělý člověk, jen prostě jsme se nepotkali na správném místě ve správný čas, za správných okolností. Není mi úplně nejlíp, ale není to takový ten tragický aktivní smutek. Spíš takový ta podvědomý stesk doprovázený vědomostí, že s tím člověkem jsem měl jedny z nejšťastnějších chvil a že je to pryč. No a tuny fotek v mobilu, foťáku, sociálních sítích, spousta malých dárečků po bytě, oblečení ... tomu moc nepomáhají.
Co ale po čase zůstane budou hezké vzpomínky a ani mikrogram nelituji, že jsem ji potkal a že jsme byli spolu.

Budu tady ještě 3 měsíce, pak letím zpátky do Evropy, ale chci se vrátit ještě na cca rok, prohloubit znalost jazyka atd. Teď si nejsem jist, jestli má cenu se vrtat do nějakejch jinejch holek, nebo se soustředit na sebe. Na jednu stranu mi to pomůže zapomenout, na druhou stranu by to byl jenom opět nějaký krátký úlet, nebo vystavění nereálných nadějí.

Sám mám v mozku docela guláš, nevím co a jak popsat, prostě se událo hrozně moc. Ptejte se případně :)

-- 7. 1. 2016 05:02 --

Na nostalgii!

Obrázek
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 1. 2016 09:39

Hezký! Ale působí to docela smutně, no. Tak ať se z toho brzy dostaneš. Až přijedeš, tak někam můžeme vyrazit ;) Vememe i PC :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 1. 2016 12:35

-- 7. 1. 2016 12:42 --

Hele - podle fotek jseš docela pohlednej chlap, na rozdíl od jistého PCho, takže není důvod proč by sis neměl záhy najít nové děvče. Ideálně u nás. Pokud jsi schopen tak dlouho fungovat od domova, na jiném kontinentně a v jiné kultuře, je to obdivuhodné a myslím že to tak budou brát i holky, přece jen ČLR je něco jiného než dejme tomu Británie nebo Amerika...

TDjohn - beru tě za slovo ! :)

Já jsem zjistil že mám teď 105kg a u lékařky se zjistilo že jsem menší než jsem celou dobu věřil...prostě milosrdná lež. (myslel jsem že mám ke 180, pravda je že to je kolem 175cm). A pamatuj - lepší bývalku mít, než si ji pak v zoufalství vymýšlet, jako to dělám já. Ale jsem už moc rezignovaný, vyhořelý, takže nejdřív se musím dát dohromady, abych byl schopný něco s tou svou nedobrou otylostí udělat. A taky potřebuju další práci :/
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 1. 2016 13:56

Pěkná!

Hele to přejde. Hlavní je, že jak říkáš to neskončilo rozbitými talíři a tak podobně. Pár měsíců to neřeš a on se pak rozmnožovací pud ozve sám a začneš se zase hlouběji zajímat o seznamování. Každopádně jak říkáš - byla to pozitivní zkušenost a to je to co se počítá :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 1. 2016 14:31

Díky za povzbuzení.
Vyrazit někam - oukej!

PC: Držím palce. V tomhle osobní zkušeností moc nepomůžu, ale - jako většina věcí i cvičení je - základ začít, chvíli to podržet, a pak zvyk vejde do podvědomí a až přijdou první výsledky, bude to lehce snazší udržet. Sám jsem začal zase trochu posilovat (doma činka, švihadlo, cviky s vlastní vahou), sice v domácích podmínkách, ale aspoň tak. Vem si úžasný příklad Davida (tuším Majorus bývalý), ten zhubnul neuvěřitelně a je z něj novej, šťastnej, úspěšnej a pozitivní člověk :)

N.Marko: Pud je. A docela silný, řekl bych že místo náctiletého období, kdy to má většina populace, mám největší chuť - pud teď v půlce dvacítky :D Ne nutně se rozmnožit, ale cvičit všechno, co k tomu vede :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků