Metal Gear Solid

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 10. 2015 15:28

Kde se to da najit kolik toho clovek ma? Ja dostavam jenom Heroism body, ale ty se odecitaji jenom za spusteni alarmu, co jsem si tak vsiml.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 10. 2015 16:00

Někde psali, že se to najít nedá... Takže jestli nevydali patch, tak se to najít nedá.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 6. 10. 2015 18:00

najit se to neda je to schovane schvalne , ale jak pritom zachranujes lidi , zviratka a podobne tak zase klesaji , jen za atomovku je 50 000 bodu coz uz ti zmeni vzhled
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 10. 2015 19:36

Jo uz jsem si o tom neco zjistil. IMHO celkem podraz - zase takova svoboda v tom hrani teda neni. Clovek ani nemuze ty tabory vystrilet kdyz ma blbej den... :(

Jinak co OST? Pro mne po trojce asi nejlepsi ze serie. Tenhle track je super:



A vubec cela ta epicnost riznuta osmdesatkovym synth-popem funguje prekvapive dobre.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 10. 2015 20:46

Soundtrack OK, nemám námitky.

Docela sranda s těma Extreme misema. Poslední mise je Sahelantropus Extreme a jako prostě jsem se s ním hodinu mordoval a nešlo to ani za boha. Vztekle jsem se na to vykašlal a řekl si, že to holt bude chtít trochu polevelovat. Takže nejlepší brnění, nejlepší voják, nejlepší vytuněný raketomet (sází hned celou salvu a je naváděný), opakovací granátomet a Sahelantropus šel do šrotu ani ne za pět minut - chudák si ani neškrtnul :D

Ale asi nejradši mám ty Extreme mise, kdy člověka vyhodí z vrtulníku s holým zadkem a dělej co umíš. Na prd maskování, žádná uspávačka - jenom fultony. Super :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 10. 2015 17:31

MGO3 se mi tedy zatím moc nelíbí. Místo aby lidi prostě jely stealth, tak souboje trvají cca dvě minuty brutálního masakru a hra skončí kolikrát dřív, než se člověk rozkouká. Moc nepomáhá, že první co dostanete do ruky je samopal - hra člověka prostě hned nutí vraždit. Dost provar je, že s hráči na prvním levelu pobíhají borci s levelem třicet - tedy mnohem zkušenější a s lepší výbavou. Ne, tohle se prostě nezvládlo a je z toho prostě normální TPS akce ve které se týmově nejede ani náhodou. Kdyby alespoň v soukromém loby šlo nastavit jen non-lethal zbraně, ale to prostě nejde. Jo a taky jenom 5 map a 3 módy? WTF?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 10. 10. 2015 10:49

MGO3 odzkoušeno a docela zklamání. Předchozí verze byla mnohem více založená na stealthu a metodickém schovávání se před nepřáteli. Hlavně mi teda schází mód, kdy všichni hráči měli na sobě stealth kamufláž a šel vidět jen jejich stín a zbraně. Postupem času se kolem celé arény uzavíral kruh a kdo z něj vyšel a zůstal určitou dobu mimo, zemřel. Takhle z toho byla fakt ultimátní hra na schovávanou. Snad postupem času přinesou tenhle a další mody a mapy zpět. Ještě tomu dám pár hodin, ale jinak je zatím lepší náhradou mulťák v The Last of Us.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 10. 2015 15:50

Ten jsem ani nezkusil...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 10. 2015 19:24

Hele, kdyz clovek vyhodi do vzduchu ty radary na to aby mne mohla helikoptera vyzvednout bliz, je to naporad nebo se to pri dalsim vstupu do mapy obnovi?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 10. 2015 19:52

Radary zůstanou rozbité. Komunikační zařízení, výzbroj a loot se obnovuje po čase.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 10. 2015 23:21

MGS5 je hodně dobrý díl, ale v jistém smyslu dovede člověka který je na jistý Kojimův standard navyklý fakt rozmrzet. Následuje příběhový megaspoiler, takže jen na vlastní riziko:
:
Problém je v tom, že hře chybí jakási katarze, respektive konec je kurevsky zfušovaný, přičemž původně neměl být - měl být patřičně epický, jenže pak se stalo Konami. O čem je řeč? Na konci regulérní příběhové linky (a teď nemluvím o tom megamindfucku na konci 46. mise) v animaci vidíme, jak Eli s pěti černoušky a mladým Psycho Mantisem ukradne vrtulník a Sahelantropus a zmizí do dáli. Další co je vidět je výslech, soud a odsouzení Emericha a tím se to celé uzavře. Dost hořké a neuspokojivé, protože z kanonického pohledu se tu teď někde po světě pohybuje Metal Gear a jeho konec není uzavřený v rámci jednoho dílu hry, přičemž se tu ještě nedořešila ta situace s posledním vzorkem Vocal Cord parazitem - Anglická mutace, což by mohl být pro svět megaprůšvih apokalyptických rozměrů (ostatně tak jak biologické války vždy bývají). Jako WTF? No a teď se člověk dozví, že na bonusovém DVD je 51. mise ve formě videa, které jasně ukazuje epickou poslední bitvu a jasnou návaznost na MGS1 atd., jenže podle všeho Konami tlačilo Kojimu do vydání hry a tak se to prostě nestihlo dodělat. Prostě lahůdka tohleto :roll: Co s tím? Těžko říct. Pro mě osobně je pětka prostě slabší než Peace Walker a to právě kvůli podání a nedodělání příběhu. Na druhou stranu hra je to sakra dobrá tak jako tak :hm
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 8. 2016 08:19



Obrázek
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků