Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Kalper 28. 9. 2015 20:07

rodierczuk2 píše:Kalper - jde o sberatelskou vec, co na tom nechapes? cokoliv co je omezene svym poctem ma vysokou cenu. A pokud si milovnik hororovek nebo sberatel tak to proste zaplatis.


Ale tak jó, klucí, vysvětlili jste mi to.
Kalper
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 10. 2015 22:47

Koukl jsem na 10 minut gameplaye Until Dawn a docela zajímavé. Možná bych si to mohl koupit...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 4. 10. 2015 12:14

rodierczuk2 píše:PSK - ja myslim ze hra neni vazana na PSN ucet. Kolikrat jsem si neco koupil na CZK ucte, potom se prepnul na UK ucet a v pohode na nem tu vec hral.
Na PS3 jsem tak mel dokonce DLC do Warbirds.. hru jsem hral na UK ucte, DLC jsem mel koupene na CZK ucte a fungovalo to ;D

Kalper - jde o sberatelskou vec, co na tom nechapes? cokoliv co je omezene svym poctem ma vysokou cenu. A pokud si milovnik hororovek nebo sberatel tak to proste zaplatis.

Proc davaj lidi 200,000kc za 20th anniversary edici PS4 kdyz je to hnus sedivej?

evlo - prodavaj, ale ne u nas samozrejme.. jedna se prodala treba za 1800 USD http://arstechnica.com/gaming/2015/05/d ... s-on-ebay/
tady jedna s bidem za 500$ http://www.ebay.com/itm/PlayStation-4-5 ... 4af13397cc

ad AC Rogue - neni pokracovani Black Flag.

pokracovani to zjevne je a navic se i seka
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 10. 2015 14:43

broken age neni teda vubec spatny, srandovni hra, akorat misty moc retro logika na me :D

Po update ps4 na 3.0 se u me stahovani nijak nevylepsilo, staleje to nekdy rychle a nekdy ne
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 15. 10. 2015 17:46

evlo - rogue je pokracovani jen komercne. Udelali tam par misi aby zaclenili jednoveli dily, ale pokracovani to neni.

Je tam uplne jina postava z jine doby, pribeh je uplne jinej.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 21. 11. 2015 15:25

je to tu nejak mrtve ;D

Sem az ted zjistil ze krome destiny ani war thunder nechce PSN PLUS pro hrani online..
Pricems u Destiny jen pri solo hrani.. u War Thunderu vubec (no mozna pri hrani v cete.. to sem nezkousel)

Libi se mi ze v PS PLUS sekci vidim hry ktere jakoby vlastnim.. u ps3 to clovek musel lovit v historii.. akorat nejak nechapu ze mi to tam pise resogun a contrast kdyz sem nikdy ps plus na ps4 nemel.. mozna sem tou dobou mel ps3 a nejak si to claimnul pres web..
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hunter-PZ 6. 12. 2015 15:01

Zdravim, jsem cerstvym majitelem PS4 a mam nekolik dotazu k hram - krab. verze vs. nakup v PSS. Rozdilnost cen a rychlost stazeni nyni neresim. Zajimaji me tyto otazky:
- hry "zdarma" stazene z PS+ jsou pristupne pouze po dobu clenstvi PS+?
- hra koupena a stazena z PPS je dozivotne spojena s uctem PSN? Tj. muzu ji z dane konzole smazat (kdyz potrebuji uvolnit misto) a opetovne pozdeji znovu nahrat?
- stalo se nekdy (ps3), ze by hra z PSS zmizela, tj. nebylo by mozne si ji znovu stahnout (kdyz jsem ji drive zakoupil)?
- co kdyz konzole "shori", tj. nestihnu z ni smazat ucet, resp. odhlasit primarni ucet?
- nekde jsem cetl, ze na zakoupenou hru pres PSN jsou 2 tokeny stazeni (primarni a vedlejsi konzole). Pokud ano, mohou ji pote na dane konzoli hrat vsechny vytvorene ucty?
- kdyz mam koupenou krabicovou verzi, v ni nekolik hodin nahrano (levely, body atd.), pote kdyz danou hru smazu, koupim ji pres PSS, muzu v dane hre dal pokracovat, anebo musim znovu prochazet vsemi levely atd.?

Jsem zastance cloudu a podobnych technologii, kupovani krabicovych verzi bych se chtel uz vyhnout (zivotnost pevnych medii, stale prehazovani BR disku apod.). Chapu, ze hru koupenou pres PSS neprodam a v podstate ani nepujcim, ale toto me netrapi. Nikde jsem akorat nevycetl odpovedi na otazky vyse...

Predem diky za solidni odpovedi ;).
Hunter-PZ
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 12. 2015 15:32

Životnost médií? To bude minimálně 50 let a to už většina lidí tady stejně bude mrtvá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hunter-PZ 6. 12. 2015 15:55

tdjohn píše:Životnost médií? To bude minimálně 50 let a to už většina lidí tady stejně bude mrtvá.


Ztratis, zlomis, skrabnes...
Hunter-PZ
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 12. 2015 16:11

A už se to někdy někomu stalo? Nikdy jsem nic neztratil, nezlomil a ani neškrábnul. Ale OK, chceš to kvůli tomu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 12. 2015 16:59

- hry "zdarma" - ano, tak nějak. Pokud něco koupíš ve slevě jakožto člen PSN+ programu, hry ti zůstanou.

- Ano, tvůj účet má jakousi virtuální knihovnu a upřímně řečeno - mazání je nutnost vzhledem k tomu, že PS4 se prodává s na dnešní dobu dost ubohým 500 giga HDD. Sice si můžeš koupit a nainstalovat větší, ale cenově se to zatím moc nevyplatí a 2x nebo 3x víc místa problém neřeší spíše jako odsouvá na později. V minulé generaci jsi měl v základu 20giga HDD a když jsi si koupil 320 nebo 500 giga, měl jsi vystaráno. Taková možnost bohužel momentálně není.

- Myslím jen jednou v historii a to šlo o interaktivní demo PT, které mělo být jakousi reklamou na připravované Silent Hills. Bohužel KOjima se rozhádal s Konami, jedno vedlo k druhému a tohle demo již není k dispozici ani když jsi ho měl před tím stažené (PS4 s tímhle demem na HDD jsou sakra horké a drahé zboží na E-buy). Pokud se nějaká hra stáhne z nabídky (a to se stát může) a pokud jsi si ji už někdy předem koupil - stále bude možné si ji stáhnout z historie stahování.

- přihlásíš se na stránky Sony a zablokuješ si tu konzoli. Mě se to stalo s PS3. Sice jsem pak musel postupně přihlašovat všechny zařízení Sony co mám, ale tahle možnost tu je.

- ano

- záleží jak prasácky je hra naprogramovaná, ale obecně řečeno by tohle neměl být problém. Sám jsem takhle řešil několik her.

- BR média jsou obecně mnohem lépe chráněné, než DVD, potažmo CD. Pokud se k nim chováš slušně, tak je prostě nepoškrábeš. Teoretická životnost dat na DVD/BR jsou okolo třiceti let, což je pravděpodobně mnohem více, než teoretická životnost jakékoliv digitální služby - ale i tak je to dost tragické.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 6. 12. 2015 23:09

Neřešil bych ani tak životnost médií, jako spíš životnost optických mechanik v konzolích. Ta po x letech prostě odejde, přestane číst média a když nemáš nějaké stažené hry, celá konzole je v podstatě na vyhození. Mám v tomhle stavu XB360, nový se mi už kupovat nechce a těch 15 her na plackách si můžu akorát vystavit do poličky. I to je jeden z argumentů proč kupovat hry na Store.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 12. 2015 23:22

To se mi stalo u jednoho Xboxu také a jen jsem koupil novou konzoli. Při ceně konzolí je to nesmysl řešit. Hlavně byla i v záruce, tak se to dalo vyměnit. Po 5 letech fakt nečekám, že něco za pár korun šlape jako nové. Konzole nestojí proti hrám skoro nic, proto bych rád třeba hry měl v ruce a mohl je i prodávat, půjčovat a cokoli dalšího.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 12. 2015 23:25

Taky pravda. No, ze sběratelského hlediska je asi nejlepší kupovat krabičky jako obvykle a řekněme ke konci životnosti konzole si koupit nějakou ještě zabalenou mašinku, dobře zabezpečit a vybalovat jen při spešl událostech. Mám za to, že takhle uchovaný HW vydrží déle než jakákoliv digitální distribuce.

Ovšem pokud člověku jde pouze o aktuální hraní a nezajímá se o historii, digitál bude přinejmenším stejně dobrý.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 12. 2015 23:55

Digitál se více hodí pro dnešní dobu. Zahrát a zahodit, ale mně to prostě nesedí. Hraju menší počet her a více do hloubky. Takže rozhodně nemám nic proti nikomu, kdo kupuje digitál, jen mi z mnoha důvodů přijde "živá" krabice lepší. Pořád třeba nosím triko ze speciálky Mafie 1 :) Manuál u Arcanum měl asi 200 stran. Jsem prostě zvyklý na jiné krabice než se dělají teď, ale i tak se dnes dá docela dobře pořídit. Poslední Uncharted colekce také docela jde. Zaklínač 3 karty jsou spíše k ničemu, ale také potěší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků