Obecne rady k vyberu HW..

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 29. 6. 2015 15:12

Ne, není to o penězích, jenom mám prostě pocit, že jsem kdysi upgradoval víc a častěji. Díky kluci.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 6. 2015 15:17

Mě osobně udivuje, že na mojí sestavě jede třetí Zaklínač - sice na nízké detaily, ale jede :) On ten skok asi přijde příští rok, čekal jsem ho upřímně už teď (když jsem si nezahrál Unity).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 6. 2015 17:52

Ertefol píše:Já ten rozdíl nevidím, takže pro mě je to absolutní zbytečnost, takže ne :)

Chceš říct, že když si zapneš demonstration mode, že to nevidíš? (nalevo slideshow, napravo SVP).
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 6. 2015 18:33

U jednoho švenknutí kamerou rozdíl v plynulosti vidím (hned na začátku, jak jich tam sedí víc), jinak ne - bude to podle mě spíš nějakým blbým samplem, než čímkoliv jiným.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2015 20:22

Ertefol píše:Mě osobně udivuje, že na mojí sestavě jede třetí Zaklínač - sice na nízké detaily, ale jede :) On ten skok asi přijde příští rok, čekal jsem ho upřímně už teď (když jsem si nezahrál Unity).

Tak třeba BF4 je tu už přes rok a rozhodně na něj nemají ani konzole. Takže také záleží na tom, co hraješ a jaké máš požadavky :) Rozhodně bych se nebál nakupovat silnější věci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 6. 2015 20:36

Jen by to na ty veci chtelo opet kurz 17 Kc za dolar...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2015 21:03

Nebo trochu konkurence. AMD nemá co nabídnout, tak konkurence má poměrně hodně vysoké ceny. Dnes bych stejně ale asi šel do 390 od AMD, protože HW není dokonalý, ale ceny skoro ano.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 7. 2015 11:08

a chcelo by to aj nizsie ceny za SSD :hm.Nejakych 500GB za 50e,to by sa mi pacilo :love:

-- 1. 7. 2015 12:13 --

Hardwarový a softwarový priezkum: May 2015
http://store.steampowered.com/hwsurvey/
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 8. 2015 22:58

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 8. 2015 10:33

Mám 4 GB, nový COD jsem ani nespustil (v požadavcích minimálně 6) a už kdysi dávno jsem měl problém s All Points Bulletin, který bylo na 4 GB sotva hratelný.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 8. 2015 10:36

Tak oni tam píšou, že 8 GB je pochopitelně lepší :) 4 GB jsou dost málo i pro samotný systém.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 8. 2015 16:06

Zajimavejsi by byly prubehy fps nez tyhle prumerne hausnumera. Ale mi se 8GB velmi hodilo pri simulacich v Ansysu :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 17. 9. 2015 17:48

4 GB málo pro systém? Tak si musíš odinstalovat všechen ten bloatware, protože to je čirý nesmysl .. Pro čistý systém (WXP/W7/W8(.1)/W10 - jak 32b tak i 64b verze) je 4 GB RAM více než dost.

Avšak pro herní účely považuji dnes 8 GB RAM za standart.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2015 20:58

4GB přestávají stačit i na běžné používání, možná vlivem updatů? Člověk zapne FF, TB, kecálky, office, hudbu a je v podstatě plno a swapuje se.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 9. 2015 23:07

Napsal jsem to trochu nešetrně - pro samotný systém stačí samozřejmě i 2 GB. Ale jak už jsem se dohadoval jinde - systém je sám o sobě k ničemu, že jo? Jak se zapne prohlížeč a ještě něco (hudba třeba), 6 GB určitě využití najde.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků