PSN rychlost stahování obsahu

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wayne 15. 9. 2015 10:19

Mám PS4 a mám zaplaceno PSN. Internet mám download 15-20Mbps od O2. Když dám cokoli stáhnout ze storu, tak to trvá příšerně dlouho. Blbejch 13MB to ukazuje 20minut.

Je to normální nebo kde je problém? Přitom, když koukám na videa tak to líta normálně
MackBook Pro 13" (mid 2009), OS 10.11 / ASUS G75VX-CV163H Win10

PC
Core i5 2500K, MSI Z77A-G43, 2x4GB DDR3 1333MHz, GTX260 896MB, Corsair 750W, HDD 500GB 7200RPM SATA II, DVD LG GH22LS, Samsung TV UE40D5000, Win10
Wayne
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 9. 2015 10:30

Je to normální. Rada od Sony je pauzovat a zase zapínat download, aby si playstation našel jiný server :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 9. 2015 12:56

Naštěstí se to od FW 3.0 opraví. Dostal jsem se do jeho beta verze a stahování frčí jak divé, takže se těš :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 9. 2015 13:21

Peter S. Kenedy píše:Naštěstí se to od FW 3.0 opraví. Dostal jsem se do jeho beta verze a stahování frčí jak divé, takže se těš :)

Promiň, ale uvěřím, až uvidím.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 9. 2015 18:54

Však já už mám FW 3.0 více jak týden a všechny downloady makaly naplno, takže je to tak a to stejné píšou i ostatní hráči co ho už mají. Jediné co by se mohlo zkazit, že po přechodu ze statusu beta, se to vrátí do starých kolejí, což by mě teda hodně nakrklo.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2015 10:01

A že nic neřekneš?!
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2015 10:30

Otázka je, jestli není vyšší rychlost způsobená tím, že v betě je málo lidí a mají oddělené servery...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 16. 9. 2015 11:32

Je to jak kdy, nekdy jako sopel, nekdy 200mbit. Ale nejhorsi je pouzivat wifi - to jim proste moc nefunguje.
Vic me vadi, ze nekdy se proste hry v noci sami neupdatuji.

Koukam ale konecne bude 10GB na online savy, konecne zas na par chvil bude klid :)
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2015 12:35

Jo to je pravda. 1G je spíš pro srandu, když ti třeba Alien naseká dvacet savů a jeden má okolo 10 mega, do toho Zaklínač který je taky produkuje jako vzteklý a najednou ti systém začne hláškovat "nelze uploadnot save". To je fakt radost :/
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 9. 2015 12:54

evlo: A máš to nastavené to updatování? Navíc konzoli musíš mít v rest modu, ale to asi víš že :) Jo, Wifi je na PS4 tragédie, kabelově je to lepší, ale i tak mi to ukazuje poloviční rychlost než mám od poskytovatele.

-- 16. 9. 2015 13:55 --

N.Marko píše:A že nic neřekneš?!

A co bych měl říct? :D Se klidně ptej.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2015 13:14

Aaaha, já jedu jen přes wifi :D No nicméně to vždycky pustím, dělám něco jiného a ono to nějak jede... Takže pohoda :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2015 14:34

Já nevím, třeba - už si konečně můžu dát vlastní wallpaper?
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wayne 17. 9. 2015 04:59

No jestli to nový firmware vyřeší, tak se tedy budu těšit. Kdy to má vyjít oficiálně ve finální verzi? Nebo jak se dostanu do té bety pokud tedy je v angličtině a ne v japonštině.

Díky všem za reakce, myslel jsem, že problém je jen u mě. Ale kámoš má UPC a jede mu to o několik levelů rychleji. 1GB stahuje pár minut a já 2hodiny i více
MackBook Pro 13" (mid 2009), OS 10.11 / ASUS G75VX-CV163H Win10

PC
Core i5 2500K, MSI Z77A-G43, 2x4GB DDR3 1333MHz, GTX260 896MB, Corsair 750W, HDD 500GB 7200RPM SATA II, DVD LG GH22LS, Samsung TV UE40D5000, Win10
Wayne
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 9. 2015 12:46

N.Marko: To bohužel stále nejde. Výpis novinek už na netu leží nějaký ten týden, tak zkus pogooglit. Hlavně to navýšení na 10 GB místo pro cloud savy, komunity (něco jako miiverse), streaming na youtube, smajlíky s herní tématikou v chatu, zasílání 10 sec. videa na twitter, zobrazení eventu ve hrách přímo na ploše (takže nebudeš muset zjištovat, jestli je zrovna double XP weekend v nějaké hře ale PS4 tě na to sama upozorní). Víceméně spíš sociální kraviny, ale těch 10 GB na cloud a zrychlení stahování je fajn.

Wayne: Do bety už se nedostaneš, musel by ses registrovat na stránkách PSN beta myslím někdy do konce srpna to bylo.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 9. 2015 12:56

N.Marko píše:Jo to je pravda. 1G je spíš pro srandu, když ti třeba Alien naseká dvacet savů a jeden má okolo 10 mega, do toho Zaklínač který je taky produkuje jako vzteklý a najednou ti systém začne hláškovat "nelze uploadnot save". To je fakt radost :/

Coz o to, ale lbp profil ma 600MB :D

-- 18. 9. 2015 13:58 --

Peter S. Kenedy píše:evlo: A máš to nastavené to updatování? Navíc konzoli musíš mít v rest modu, ale to asi víš že :) Jo, Wifi je na PS4 tragédie, kabelově je to lepší, ale i tak mi to ukazuje poloviční rychlost než mám od poskytovatele.
ukazuje to v testu haluze, ale stahuje to realne i temer maximem meho pripojeni, coz je tech 25MBps.

Kdyz by jelo rychle vsechno, tak asi zac zacnu pouzivat digitalni distro, protoze doted me fakt ten opruz se stahovanim nutil pouzivat disky, ale disky precejen nejsou uplne fajn prohazovat a skladovat.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků