The Witcher 3: Wild Hunt

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 5. 2015 20:02

S Gameworks nevím, osobně vycházím z delších zkušeností (měl jsem ještě kdysi ATi a nVidia je taková... bezproblémovější, prostě).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 18. 5. 2015 20:32

To je pravda - u AMD se většinou musí déle čekat na drivery optimalizované pro nově vydanou hru apod a u ATi to platilo taktéž - vzpomínám si, že jsem kdysi s drivery musel hodně laborovat a hledat takové, s kterými mi to jelo rozumně (a nebo vůbec)..to bylo ještě za časů omega driverů apod. :)
U nVidie jsem problémy s ovladači buď nikdy neměl a nebo jen minimálně.

Ale holt když ona R9 280 má ve své cenové kategorii lepší poměr cena/výkon než konkurence od nVidie :D
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 5. 2015 20:53

To je otázka, jestli ho člověk využije, protože hraje primárně nové hry (resp. tam by to měl poznat) a jak nemá správné drivery, tak hrubá síla nepomůže :D
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hasak 29. 5. 2015 11:25

Mam hru na pc, zaregistroval jsem se na gogu a hru aktivoval. Ale nějak mě hra nezaujala. Chci se zeptat jak postupovat kdyz chci hru prodat? Mam nejak deaktivovat kod na gogu nebo je to nenavratne a hra uz nepujde hrat na jinem pc?? Moc dekuji za odpoved
hasak
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 5. 2015 11:58

Leda prodat i s GOG účtem.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hasak 29. 5. 2015 13:09

Aha to je docela nesikovne. Pokud by mel nekdo zajem tak se jedna o sberatelskou edici. Rozbalena jenom hra a hrana cca 3-4hod. Kdyztak sz.
hasak
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 6. 2015 17:16

ja som hru odskusal a mne sa paci,skvele pekne textury.Na R9 290 slape hladko
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 8. 6. 2015 20:25

Hra funguje i bez registrace na GoG galaxy (není potřeba klic)...jen nejsou pristupne achievmenty, DLC a patche vyssi jak 1.02 (nejsme si jistej jestli nejdou stahnout rucne z witcher.com)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 7. 2015 22:50

Hmmm, téma o Zaklínači 3 a v zásadě tu nikdo nehodil dojmy ze hry, jaký má lvl, nebo jaký udělal quest.

Jedu na PS4 a spokojenost. Takhle se má dělat open word RPG a ne jak ti neumětelové z Bugthesdy. Jinak samozřejmě nadšení, jak jinak ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 11. 7. 2015 22:42

Tohle forum je docela mrtvý no.
Já svoje dojmy sepsal zde:
http://dbher.cz/k16302
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 7. 2015 23:11

Vypadá to dost našláple. Právě čekám na to, až to trochu doladí a i na přídavky. Přece jen konzolová verze měla na začátku dost much a CDP Red nejsou zase tak velké studio, tak jsem to neriskoval a vychutnám si to později celé.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 7. 2015 09:57

Ahoj Doupáci a Marko, hech, já bych s těma neumětelama Brzdil, co bylo za Free Word RPG...jedině Gothic, Fallouti a TES. Pšonkové pouze shrábli Smetanu a od Z1a2 - Koridory jak sviňa, se konečně zmohli na Free, zkopčené, kde to šlo co ukrást. Ale maj v tom pěknej gulage, prasce, aby se v tom vyznalo: inventář, managment, soubojové techniky, nepropojený Svět/asi neznaj G3?/. JInak hraní Zaklínače, až na výše uvedené zhovadilosti, je v pohodě. Potěšili ma hlavně se zvládnutým komoňem, zajímavou, krajinou i questy na ůrovni(nesmí se v nich ale nic zaseknout, např koza Princéz, něco k nenalezení - netrefený point, a jiné záludnosti, hlavně na first liniiú.
Já mám levl Deset( na sekunde, zatím projíždím a kochám sa Krajinou a Přírodou) , a sú naprostředku a mrzí ma , že sa nemohu vrátit, do již prošlé lokace? Ozvi se pokecáme více, kde se zrovna trápíme a jiné problema, či úspěchy, však znáš, moju oblíbenú spoluhru na dálku. Těším sa, Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 7. 2015 08:27

Ahoj Doupáci a Marko, no Máco jaksi přehlíd Rozcestníky s cestováním, hehe...ještě, že jsem ve Velenu, jeden prohlížel, jinak jsem se z Ostrovů nedostal,,dom,,.Bať, na pořádný popis ovládání se v trojce taky vykašlali, nemluvě o herním. Ech zlatej Z1! Jaksi je to také uvařené, honem, honem...a ty obrpatche, darmo mluvit. Zatím až na ten povinnej, na ně peču.
Jo Questím, co to jde a cpu sa ni tam, kde nemám, ta Vlaštovka nestojí za nic a moc vám nepomůže( v Z1 - 2, to bylo o něčem jiném). Zdraví se nedá ničím doplnit? kromě žrádla a Chlastu? To jsou věci...To Pšonkové nedotočili. I na Easy
je to na hlavu, jako ty řeťězáky Questy, někdy i dva spláclý dohromady. Navíc nejsou blbovzdorný a trvaj na správné řazení podúkolů, jinak,,STOP,,. Tož opět mraky stálých savů, aby bylo kam se vrátit....na nervíky. No nic teď sa trápím s Juniorem v Gradu pod levlem 14. Těškám se na ,,spoluhráče,,...Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 14. 7. 2015 08:44

Vsak tam jsou lecivy lektvary, co si clovek namicha jeniu a uz.je ma naporad. Swallow zryhluje regeneraci a pak tam je jeste jedenco prida skoro cely zdravi jednorazove.

Jinak ja jsem stale nadsenej, obtiznost jsem si zvysil, akorat se mi zda, ze kvuli tomu ted za vsechny questy dostavam jen 5 xp :-O
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 14. 7. 2015 11:31

S expama v Zaklínači 3 je to divný. Za příšery není prakticky nic, za questy dost proměnlivě - za hlavní linii celkem dost, za vedlejší jak kdy. Něco je za monster nests.
Marcela zdravím!
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků