Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 7. 2015 07:27

dost ma prekvapil Remember me.Zo zaciatku som myslel,ze to bude nejaka nova Tombriderovka,ale hra nesklamala.Skvely zazitok s pretacanim sekvencii :love: ...mno,konecne skvely napad a nieco fresh new.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 7. 2015 09:25

Ahoj Doupáci, hech Nikdo nic nehraje? No u Zvonu: Zaklínači vládnou a Stařešinky RPG, co mi ten mrcha WIN 8 dovolí, nějak ho budu muset překabátit na alá ,,XP,, hehe...aktuélně Z3, že. Marcel od Zvonu. Starci Doupata ozvěte se, díky.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 14. 7. 2015 12:44

Karpály zlobí na levé ruce.Pravačka v dávných dobách operována, byla jest, tak mám starou školu RPGček na jednu ruku, bo levačku neudržím na šipkách..
A všemožný oddychovky co jedou na myši..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 7. 2015 18:34

To chce konzoli, tam všechny tunely zmizí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 16. 7. 2015 13:51

Z ovladače, mě bolí klouby u palců..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 16. 7. 2015 15:35

I have no mouth... - konecne! Ale bohuzel nic moc. Nejak jsem to doklikal do konce, ale nic zajimaveho na tom nevidim...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 7. 2015 11:00

Přečti si originální povídku. Dost depresivní záležitost.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 7. 2015 15:54

Tak ona ta hra nic optimistickeho taky neni, ale v zhledem k tomu, ze byva vzpominana pri ruznych vyberech nej adventur, jsem zklamany. Stane se.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 27. 7. 2015 13:45

Tak som práve dohral Zaklínača 2. Celkovo som sklamaný, i keď je to slušná hra, ale vzhľadom na to, že to je proste Zaklínač 2, tak som čakal niečo úžasné. Toto ale úžasné nebolo. Až moc často to bolo nudné a nezaujímavé. Jednotka bola omnoho lepšia. 80%
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 7. 2015 22:53

Ahoj Thowte, mal som také smutné očiska, rovno ako Ty, hehe...No daj Trojku, snad Ti urobi dobre? A zachutí, Myšakovi, no je tam zabavek dost. Ozvi se mi na SZ. díky Máco od Zvonu. Já pokračuji, napodruhej v čistce.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 30. 7. 2015 16:29

Tak som presiel Gothic 4.Myslim si,ze to bola "dobra" hra.Pacila sa mi fyzika (pady postav) a bitka s bossom.Ako zapory by som dal slaby interface a zly engine,ktory dost zatazuje pc (a hlavne jedno jadro procesora).Nabuduce by sa zislo vytvorit viac postav,lebo som akosi stale stretaval tohto chlapika :D http://www.thefinaldungeon.com/wp-conte ... iA-NPC.gif

za mna 65%
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 15. 8. 2015 17:30

Stanley parable (ten novejsi, placeny) - vyborne.

Splinter cell - dal jsem to zhruba do pulky. Dobre, ale na muj vkus uz po vsech strankach dost zastarale
SC chaos theory - komplet. Lepsi nez jednicka, bavil jsem se a neflustroval, ale cekal jsem od udajne nejlepsiho SC vic
SC double agent - 1. spusteni - pad; 2. spusteni - zjisteni, ze nejde 1680x1050 (u prvniho SC jsem to jeste pochopil) a nejde hru ani vypnout (nezobrazi se menu); 3. spusteni - zadne titulky (zase), priserny nightvision, problikavani textur. V prubehu prvni mise to vzdavam a vypinam (pres spravce uloh - zase). Rikam si, ze Conviction z roku 2010 by na tom uz mohl byt lepe...
SC Conviction - 1., 2., 3. spusteni - nedostanu se ani do menu http://www.youtube.com/watch?v=Uzm_L0Jl8Ng bug znamy jiz od roku 2010 a Ubisoft neprekvapive hraje mrtveho brouka...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 8. 2015 17:47

Pořád hraju hlavně War Thunder :)

A teď upgrade na Windows 10, který z nějakého důvodu nejde standardní cestou :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 15. 8. 2015 18:09

Tak ze srandy jsem zkusil jeste Ubisofti support. Dle zkusenosti z FC3 ocekavam v pulce zari odpoved, ze mam aktualizovat ovladace :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 16. 8. 2015 15:21

Tak nakonec pomohla instalace na C. Hre z roku 2010 vadi instalace na jinem disku? Jsem zvedavy s cim prijdou za mesic z podpory :-)
Jinak jsem behem prvnich 5 minut hry musel zabil asi 10x vic lidi nez ve vsech predchozich a HW optimalizace opet priserna. Jsem zvedav, co se z toho vyklube dal...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků